Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, quest "Po nitce do kłębka"

 

 

Pokazuje mi tylko na mapie szybką podróż ale żadnego znacznika nie ma jak wejdę, nie wiem gdzie się udać. Chodzi o to żeby się udać do Faroe w celu odszukania Hammonda... Ukończyłem quest "Kierunek Skellige" i dalej nic. Muszę wziąć łódkę i wypłynąć i coś się pojawi czy co dalej robić? Chcę jak najszybciej bo zaraz wbije 17lvl i zmieni mi się na szaro a dla mnie 200-250exp to dosyć sporo...

 

Odnośnik do komentarza

Znacznik pojawia się gdzieś na skellige, korzystając z szybkiej podróży oddal na mapę świata - wejdź w skellige i dusząc na tej mapie w gałkę pokieruje Cię do znacznika zadania.

 

Zadania które kierują do znaku szybkiej podróży zawsze oznaczają, że należy zmienić krainę.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Pewnie musisz miec odblokowane jakies drigowskazy na skelige zeby moc sie teleportowac

 

 

Nie robcie dramy z powodu expa za szare questy. W tej grze nie da sie wszystkiego zrobic idealnie bo jest zbyt wielka. Nie grajcie tak jak byscie chcieli ja scalakowac przy pierwszym przejściu. Bedziecie sie tylko stresowac ze cos omineliscie.

ja gram tak jak mnie gra prowadzi. Jak zobacze ze "zle" wykonalem questa to trudno. Niech historia sie toczy. Nie bede loadowal 5 razy zeby sprawdzic jaka opcja dialogowa daje dobre rozwoazanie. Zostawie to na kolejne przejście

Odnośnik do komentarza

Ten bug z xp jest mocno rozdmuchany, gra nigdy nie wynagradza nas za zadania szare, tzn. niższe niż wymagany lvl, poza tym za niektóre questy główne gra nie daje expa na końcu questa tylko w jego trakcie. Suma summarum i tak grę kończy się max na 35-40 lvlu, nawet jak wszystkie questy sie skonczy, bo i tak wtedy już wszystkie q będą na szar, więc i tak nie dadzą nam expa. Być może redzi teraz pracują nad tym, żeby te szare questy dawaly expa ale może to zniszczyć balans, a tego chyba nie chcemy, gra i bez tego jest wystarczajaco latwa nawet na 3-4 poziomie trudnosci. Gram na ps4 (patch 1.03).

 

Sam jestem na Skellige i mam 22 lvl, więkość lvli zdobyta na 1.03 ( różne activity, od questow glownych po uzywanie znakow - exp nalicza).

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może rozdmuchany, może nie. Ja grając na wersji 1.02 wciąż nie wiem na czym on tak dokładnie polega... Czy zadania głowne powinny kiedykolwiek robić się szare? Grajac na wersji przed patcha 1.03 i będac na lvl 11 nie wpadło mi exp w dwóch zadaniach na 6lvl i wtedy  zacząłem szukać i się zastanawiać ocb...

Raz developerzy piszą, że bugiem jest  niedostawanie expa jeśli zadanie jest  6+ poziomów niżej niż nasza postać, a chwilę później sie dowiaduję, ze przecież specjalnie jest tak zrobione, że zadania stają się szare... i juz kuwa nie wiem jak powinno być i co jest błędem,a  co nie...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Właśnie to próbuje wszystkim uświadomić - za szare questy exp nie jest naliczany i to nie jest bug, to ficzer:)

 

A co do zadań głównych to za niektóre po prostu nie nalicza na koniec tylko w trakcie zadania kilka razy, więc nie można jednoznacznie ocenić, kto buga miał, a kto nie...

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Wiecie, że jakby nie internety to większość ludzi grałaby sobie spokojnie i na luzie i nawet tych "bugow" nie zauważonoby.

no właśnie to mnie boli, sam mam bardzo znikome bugi a spadków animacje zwykle nie dostrzegam - ale wystarczy wejść tutaj żeby sie nasłuchać że to zabugowana wersja beta która na konsoli jest niegrywalna :/

 

ludzie sie nie potrafią cieszyć mesjaszem i czepiają sie bzdetów

Odnośnik do komentarza

Ulepszony igni jest mega ! Bede musial teraz za igni sie wziac bo glownie lece w aksji i queen.

 

Nie wiem czy było więc zaryzykuje:

 

""Zestaw nilfgaardzkiego rynsztunku" i "Zestaw wybornych kusz" to dwa nowe darmowe DLC-ki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, które ukażą się już w tym tygodniu. Więcej informacji - wkrótce."

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

 

Wiecie, że jakby nie internety to większość ludzi grałaby sobie spokojnie i na luzie i nawet tych "bugow" nie zauważonoby.

no właśnie to mnie boli, sam mam bardzo znikome bugi a spadków animacje zwykle nie dostrzegam - ale wystarczy wejść tutaj żeby sie nasłuchać że to zabugowana wersja beta która na konsoli jest niegrywalna :/

 

ludzie sie nie potrafią cieszyć mesjaszem i czepiają sie bzdetów

 

Dokładnie, ludzie tutaj na forum wymyślają historie jaka to gra jest niegrywalna itp. a tak naprawdę jak na jej poziom skomplikowania jest i tak bardzo dobrze. 

 

Ludziom, dla których bugi są aż tak istotne ( vide "straszny" xp bug, który tak naprawdę nikt nie wie jak i czym do końca się objawia, bo mechanizm naliczania expa jest wielowątkowy i zależny od wielu czynników i tak czy inaczej gra jest tak skonstruowana, żeby skończyć ją na 35+ levelu nawet przy obecnym buildzie, gdzie jest problem z questami glownymi) że nie mogą się cieszyć grą polecam poczekać na enchanced, czy też goty edition jakoś za 12 miesięcy może się pojawi, pozdrawiam :)

 

Już widzę ten hejt na forum jak okaże się, że po patchu exp będzie naliczany w jeszcze inny sposób i znowu wszyscy będą szukać dziury w całym :D

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...