Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem opróżniać mapę Skellige ze znaczników. Ach ta różnorodność przedmiotów, przeciwników...

Hm jeśli zależy Ci na różnorodności to prędzej wykrzykniki i misje z tablic ogarniaj bo znaki zapytania w tej grze to ciut bardziej urozmaicone znajdźki niż np. Piórka w Assassins Creed

 

Heh fajny błąd mi się zdarzył podczas szukania rynsztunku gryfa :

 

 

Edytowane przez Myriu
Odnośnik do komentarza

Ja na Skellige jeszcze nawet nie dotarłem. Na razie jestem w Novigradzie i sprawdzam znaki zapytania w Velen. Chcę podbić poziom do 20. i dopiero ruszyć na Skellige. Jeszcze parę zleceń wiedźmińskich mam do ogarnięcia. 

 

 

Co to za gra to ja nawet nie :obama:

 

Wczoraj trochę miałem zabawy z czartem, a konkretniej to z Wyjcem. Ale był przeyebany, na szczęście mocniejszy Quen i olej przeciw reliktom trochę pomagały. Musiałem zadać jeden cios z boku i co chwila uskakiwać. Walk trwała z 5 minut ale trofeum w końcu zdobyłem. A myślałem, że to biesy są groźne.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

 

Zacząłem opróżniać mapę Skellige ze znaczników. Ach ta różnorodność przedmiotów, przeciwników...

Hm jeśli zależy Ci na różnorodności to prędzej wykrzykniki i misje z tablic ogarniaj bo znaki zapytania w tej grze to ciut bardziej urozmaicone znajdźki niż np. Piórka w Assassins Creed

 

Heh fajny błąd mi się zdarzył podczas szukania rynsztunku gryfa :

 

 

Kuźwa...czemu nie wpadłem żeby cyklopy spowalniać Yrdenem? Zawsze mnie denerwowała walka z nimi bo ciężko jest unikać ciosy. Na szczęście Igni jest też bardzo skuteczne.

Odnośnik do komentarza

Bestiariusz jest przydatny, bez dwóch zdań ale czasem potwory są tylko trochę mniej wrażliwe no to co jest podane w bestiariuszu. Dla przykładu dziś rozwaliłem ekinmę (wampir) bez używania wymienionego Igni (zalecane w dzienniku) i nie miałem niestety petardy (Czarciej Purchawy) i oczywiście nie znalazłem jeszcze receptury na olej przeciw wampirom. Dzięki Quen i szybkim unikom na bok pozbyłem się jej bez problemu. Mam teraz 18. poziom i pewnie też dlatego było łatwiej niż na poziomie 12.

 

Ta gra jest piękna.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zacząłem opróżniać mapę Skellige ze znaczników. Ach ta różnorodność przedmiotów, przeciwników...

Hm jeśli zależy Ci na różnorodności to prędzej wykrzykniki i misje z tablic ogarniaj bo znaki zapytania w tej grze to ciut bardziej urozmaicone znajdźki niż np. Piórka w Assassins Creed

 

Heh fajny błąd mi się zdarzył podczas szukania rynsztunku gryfa :

 

 

Kuźwa...czemu nie wpadłem żeby cyklopy spowalniać Yrdenem? Zawsze mnie denerwowała walka z nimi bo ciężko jest unikać ciosy. Na szczęście Igni jest też bardzo skuteczne.
Aksji jeszcze dobrze działa jak szarżują do tego i wychodzisz bez szwanku jak dobrze pójdzie ;D

 

Co do oleju na wampiry to powinno być możliwość kupna u druida po misji EGZAMIN Z ALCHEMII.

Edytowane przez Myriu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja na Skellige jeszcze nawet nie dotarłem. Na razie jestem w Novigradzie i sprawdzam znaki zapytania w Velen. Chcę podbić poziom do 20. i dopiero ruszyć na Skellige. Jeszcze parę zleceń wiedźmińskich mam do ogarnięcia. 

Też tak zrobiłem i to w sumie nie było najlepsze posunięcie bo za kilka fabularnych zadań pod rząd na Skellige nie dostałem w ogóle expa bo miałem za wysoki level. Tam są zadania na 13 poziom.

Odnośnik do komentarza

Poboczna bardziej ale to już na skellige. Ewentualnie jest skrzynia chroniona przez babę wodną

 

Jeżeli chodzi o recepty w skrzyniach to są one losowe. Nie sugerujcie się filmikami na youtube jak znaleźć daną receptę. W grze jest kilkanaście skrzyń w których zawsze można znaleźć receptę alchemiczną, problem w tym, że za każdym rozpoczęciem gry inną (save i load nie działa, zawsze ta sama się respi). Wszystkie recepty na oleje ulepszone mozna kupić u Gremisty. Te najlepsze niestety trzeba znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Ma być łatka wprowadzająca nowe opcje dialogowe do romansowania (oczywiście to tylko jeden z elementów aktualizacji). Premiera łatki nie jest jeszcze znana. Ale DLC dopiero w przyszłym miesiącu, więc pewnie patch pojawi się szybciej. 

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-09-04-tworcy-wiedzmina-3-chca-poprawic-opcje-dialogowe-w-romansach

 

 
Marcin Momot, zajmujący się w CD Projekt Red kontaktami ze społecznością, w sierpniu potwierdził na oficjalnym forum dyskusyjnym, że odpowiednie zmiany zostaną wprowadzone w następnej aktualizacji, która nie ma jeszcze daty premiery.
 
Serwis Kotaku ma nieco więcej szczegółów:
 
„Bazując na opiniach fanów, w następnej łatce dodamy kolejne linie dialogowe dla Triss i Yennefer” - napisało studio CDP Red w oświadczeniu.
 
„Na naszym forum widzieliśmy wiele opinii, w których gracze nie są zadowoleni z rozwoju podejmowanych podczas romansowania wyborów. Chcemy to zmienić, wprowadzając dodatkowe opcje konwersacji.”
Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...