Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

W co na początku pakować punkty doświadczenia? W Wieśmina 2 mam calaka i młóciłem przeciwników na najwyższym poziomie trudności aż miło, tutaj na razie mam problem na "normalnym" poziomie trudności :) Musze się wstrzelić w system walki i nauczyć się grać na nowo. Na razie mam problem by ubić tych kmiotów pukających do drzwi Guślarza.

Odnośnik do komentarza

Ja całą grę na Krew, Pot i Łzy skupiłem wokół szybkich uderzeń i szkoły kota. Eliksiry olałem (a grę przeszedłem na standardowej jaskółce), w znakach liczy się gł. Quen, ale zainwestowałem też w Igni aby zniżać pancerz wrogów.

Odnośnik do komentarza

Jaskółka właśnie. Tyle, że w grze występuje ona w wersjach: podstawowej, ulepszonej i wyśmienitej. Polecam rozejrzeć się za poradnikiem gdzie są receptury na te eliksiry. O ile dobrze pamiętam podstawowy dostaniesz na początku, reszta to kwestia kupiectwa.

Odnośnik do komentarza

Jaskółkę zrobiłem dla tej dziewczyny, która konała u zielarki w Prologu. Musiałem siedzieć z poradnikiem, by składniki zebrać, bo nie lubię błądzić po omacku. Muszę się wstrzelić w tę grę, nigdy nie lubiłem uczyć się mechaniki nowej gry, najgorszy moment dla mnie przy odpalaniu szpili, a od scalakowania W2 minęło już 3,5 roku :)

 

Jak tutaj działa ten system eliksirów - jak się już jakiś stworzy można je kupować itd., czy ciągle trzeba składniki zbierać i samemu je mieszać?

Odnośnik do komentarza

Kupujesz (lub znajdujesz recepturę) i zbierasz odpowiednie składniki. O ile dobrze pamiętam odwary są jednorazowe, eliksiry odnawiają się w trakcie medytacji wykorzystując do tego mocny alkohol (wódki, alkahest, krasnoludzki spirytus etc.) dlatego polecam zbierać każdy możliwy alkohol.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A to gitara, bo jakbym miał za każdym razem zbierać pulę potrzebnych składników, to bym pier.dolca dostał. Tak w ogóle to ciężko mi idzie wstrzelenie się w tę grę. Leżało od 19 maja w szafce, bo chciałem się wziąć za Wiedźmina po ukończeniu zaległości i większej ilości wolnego czasu, ale ciężko idzie. Obiektywnie jest lepsza niż taki Dragon Age: Inkwizycja (też strzeliłem tam platynę), ale od Dragon Age już od początku nie mogłem się oderwać :) Muszę w W3 trochę więcej pograć.

Odnośnik do komentarza

Pytanie nooba (nie chce mi się szukać w sieci): jaki eliksir dodaje Geraltowi dużo życia? ;) Bo jak mnie siekną mieczem, czy wpadam na potwory muszę się oddalić i chleb wpie.rdalać, by się energia odnowiła :D

Tarcza Quen Twoim przyjacielem ;) Na początku bardzo pomagała mi funkcja, która regeneruje życie przy trafieniu. A gdy się odblokuje opcję by adrenalinę zużywać na rzucanie znaków, to można ją cały czas spamować.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

Pytanie nooba (nie chce mi się szukać w sieci): jaki eliksir dodaje Geraltowi dużo życia? ;) Bo jak mnie siekną mieczem, czy wpadam na potwory muszę się oddalić i chleb wpie.rdalać, by się energia odnowiła :D

Tarcza Quen Twoim przyjacielem ;) Na początku bardzo pomagała mi funkcja, która regeneruje życie przy trafieniu. A gdy się odblokuje opcję by adrenalinę zużywać na rzucanie znaków, to można ją cały czas spamować.
Przydatna jest też umiejętność regeneracji części paska zdrowia z automatu gdy masz zginąć w zamian za punkt adrenaliny.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...