Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


GwynBleidd_79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To jest nie jest zaktualizowany silnik, pośpieszyli się z pokazem albo się nie wyrobili.

 

Po za tym Wiedźmin 2 na PC wygląda znacznie lepiej niż na konsoli, a były tam małe przestrzennie . Tutaj jest wielki streamowany świat.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wiem ale jednak po skoku generacyjnym, bo po wyjściu nowych konsol z tym będziemy mieli do czynienia, to jednak spodziewałbym się po tej grze, że na PC będzie wyglądać jak W2, ale z otwartym światem.

Odnośnik do komentarza

First things first

Dwa, co znaczy "gra nowej generacji", bo nie bardzo rozumiem? Mowa o PS4 czy tam X720? To raczej zapomnij, bo W3 ukaże się prawdopodobnie na PS3 i X360 niżeli na ich następców, więc jest to gra tej samej generacji co ostatnie 7 (or so) lat. Póki CDP nie potwierdzi że jednak na przyszłe konsole to ja zakładam, że jednak na obecne.

Powiedzieli, ze gra wyjdzie na PC i konsole, ktore w 2014 beda najmocniejsze sprzetowo. Serio, myslisz, ze to PS3/X360? A jak mieli powiedziec, niezapowiedziane konsole Sony i Microsoftu?
Odnośnik do komentarza

Opieranie się o sprawdzone info vs założenia i gdybania to fail? Ok.

 

To nie jest "krycie się" tylko zabezpieczanie się na wypadek: "uda się to zrobimy na nowa generację. Nie uda to zrobimy na starą." Bo ofc możemy sobie gdybać, że mają jeszcze 22 miesiące czasu żeby się zmieścić w terminach etc, że nowe konsole już będą, że CDP to klasa światowa i hity wydają co pół roku, więc nie wiadomo czemu by nie mieli zrobić killera na start nowej generacji, że czemu mieli by pierw wydać wersję na PC a potem konsole, skoro konsole są wazniejsze, bla bla bla.

Sorry, ja tego nie kupuję. Nie podniecam się takimi bajkowymi założeniami. Będzie oficjalne stanowisko to się okaże. Może mam rację, może nie - ale twierdzenie, że to "fail" to troszkę, ekhm... xD

Odnośnik do komentarza

Opieranie się o sprawdzone info vs założenia i gdybania to fail? Ok.

 

To nie jest "krycie się" tylko zabezpieczanie się na wypadek: "uda się to zrobimy na nowa generację. Nie uda to zrobimy na starą." Bo ofc możemy sobie gdybać, że mają jeszcze 22 miesiące czasu żeby się zmieścić w terminach etc, że nowe konsole już będą, że CDP to klasa światowa i hity wydają co pół roku, więc nie wiadomo czemu by nie mieli zrobić killera na start nowej generacji, że czemu mieli by pierw wydać wersję na PC a potem konsole, skoro konsole są wazniejsze, bla bla bla.

Sorry, ja tego nie kupuję. Nie podniecam się takimi bajkowymi założeniami. Będzie oficjalne stanowisko to się okaże. Może mam rację, może nie - ale twierdzenie, że to "fail" to troszkę, ekhm... xD

Ja sie opieram o to co przeczytalem w nowym GameInformerze. Cos nie tak z takim info? :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To nie sa zadne gdybania, napisali juz kilka razy ze robia gre na nowe sprzety - jakiego chcesz jeszcze dowodu? Nie mogli konkretnie powiedziec ze chodzi tam np. o ps4 I x720 czy jak tam sie beda te kasolki nazywac, bo ich jeszcze nie ma zapowiedzianych. Poza tym oni jako developerzy z pewnoscia od dawna znaja specyfikacje czy przewidywalna date premiery wiec nie musza sobie nic kalkulowac.

 

 

Jak dla mnie wyrazaja sie jak do tej pory bardzo jasno I to wlasnie twoja teoria jest z du.py - nie poparta niczym konkretnie. Tak jakbys w ogole nie wiedzial co sie teraz w branzy dzieje I ze juz na gwiazdke popodlaczamy do tv nowe pudla, Z grami ktore na te pudla powstaja juz co poniektore od 2-3 lat.

Odnośnik do komentarza

Hmmmmmmmm, no ale to mamy sprzeczność trochę. Polski news od Kr3ka twierdzi z pewnością, że to będą nowe konsole, a angielski oryginał Voytca pozostawia nutę niepewności odnośnie tego. Więc to na czym się ukaże wciąż nie jest w 100% potwierdzone i zależy od daty premier gry jak i samych konsol. Jeżeli Wiesiek wyszedł by w lutym a konsole np w czerwcu, to gra ukaże się na starych platformach... albo jej konsolowa premiera zostanie opóźniona. Jeżeli konsole ukażą się wcześniej.. to W3 zawita i na nie.

Odnośnik do komentarza

Na oficjalnym forum Wiedzmina  Redzi z CDP  napisali  :

 

''Gra zostanie wydana w 2014 roku równocześnie na wszystkie
najnowocześniejsze platformy dostępne w momencie premiery. Dzięki
połączeniu wyjątkowej wizji artystycznej studia CD Projekt RED wraz z 
najnowszym silnikiem REDengine 3"Wiedźmin
3" w pełni wykorzysta możliwości najnowocześniejszych platform
sprzętowych i ustanowi nowy standard graficzny dla gier RPG.
''

Odnośnik do komentarza

Przecież multiplatforma zawsze będzie wyglądać lepiej na highendowym PC. To tylko kwestia ceny za sprzęt.

 

Zalezy też o devów czy pozwolą na zmiane ustawień (co to w ogóle za pomysł jest, żeby blokować). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...