Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

jest dużo mniejsza szansa na awarie ale z tego co czytałem ostatnio to te nowe modele nie są tak awaryjne jak stare. Jeżeli masz do wyboru premierowy model ps4 czy x one to bierz x one. Jeżeli któryś  z najnowszych to możesz brać ps4. PS4 działa ok tylko jest o wiele głośniejsze od x one. Jeżeli hałas ci nie przeszkadza to reszta obecnie jest git :)

Odnośnik do komentarza

do tej pory udostepnialem mu plusa i the taken king z destiny. ale nie bylem pewien, czy bedzie to dzialalo w przypadku, gdy bedziemy chcieli razem pograc w np gta online - gdzie ja kupilem gta i gram na swoim koncie, a on na swoim majac sciagnieta gierke z mojego konta i to moje konto na jego konsoli

 

 

ale skoro jest taka mozliwosc to spoko

Odnośnik do komentarza

Czemu taka fantastyczna gra, jak " Unravel " nie ma jeszcze własnego tematu?

 

 

Giera jest mega klimatyczna, oraz bardzo przypomina mi mroczne Limbo, miedzy innymi przez widok i puzzle, jakie przyjdzie nam wykonać. Graficznie po prostu miażdży miedzy innymi przez widok 2D.

Dla mnie bommba.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Siema

 

Mam kilka pytań gdyż planuję zakupić PS4 aby ONE się nie nudził sam.

1. Oczywiście brać tylko najnowszą wersję? przedewszystkim chodzi mi tu o kulture pracy konsoli.

2. Czy po podłączeniu słuchawek widać szybsze rozładowanie akumulatora w padzie?

3. Jak jest z gwarancją jedni sprzedają z 12 miesięcy co wydaje mi się śmieszną ilością (w uni nie ma czasem na elektronikę 24miesiące?) a niektórzy 24 miesiące? Skoro sony daje 12 to czy te 24 to nie pic?

4. Czy zakupić odrazu gumki na gałki czy już poprawili jakość gałek w padzie?

5. Czy kiedy konsola jest podpięta pod neta i instaluję grę z płyty to sciąga się w tym czasie aktualizacja i instalowanie trwa bardzo długo jak w x one czy najpierw płyta i później aktualizacje?

6. Lepiej kupić nowy model z 500GB i później za jakiś czas wymiana dysku czy odrazu lepiej 1 TB? Wydaje mi się że 500 to mało strasznie w one mam 2TB zewnętrzny bo z 500 nie wiele było na gry.

7. Najważniejsze pytanie Czy kupując gre cyfrową ze  znajomym możemy korzystać z tej gry a jeśli tak czy w tym samym czasie i czy to jest prawnie legalne czy luka? szłyszałem o tym że kiedyś kupywali tak w kilku ale nie szukałem w temacie i nie wiem jak jest do teraz.

Dzięki i sory za lamerskie pytania.

Nie chcę kupować z allegro kont tylko ze sklepu składając się z kumplem na pół i tylko z nim się dzielić zakupionymi grami.

Edytowane przez prezes079
Odnośnik do komentarza

Siema

 

Mam kilka pytań gdyż planuję zakupić PS4 aby ONE się nie nudził sam.

1. Oczywiście brać tylko najnowszą wersję? przedewszystkim chodzi mi tu o kulture pracy konsoli.

2. Czy po podłączeniu słuchawek widać szybsze rozładowanie akumulatora w padzie?

3. Jak jest z gwarancją jedni sprzedają z 12 miesięcy co wydaje mi się śmieszną ilością (w uni nie ma czasem na elektronikę 24miesiące?) a niektórzy 24 miesiące? Skoro sony daje 12 to czy te 24 to nie pic?

4. Czy zakupić odrazu gumki na gałki czy już poprawili jakość gałek w padzie?

5. Czy kiedy konsola jest podpięta pod neta i instaluję grę z płyty to sciąga się w tym czasie aktualizacja i instalowanie trwa bardzo długo jak w x one czy najpierw płyta i później aktualizacje?

6. Lepiej kupić nowy model z 500GB i później za jakiś czas wymiana dysku czy odrazu lepiej 1 TB? Wydaje mi się że 500 to mało strasznie w one mam 2TB zewnętrzny bo z 500 nie wiele było na gry.

7. Najważniejsze pytanie Czy kupując gre cyfrową ze  znajomym możemy korzystać z tej gry a jeśli tak czy w tym samym czasie i czy to jest prawnie legalne czy luka? szłyszałem o tym że kiedyś kupywali tak w kilku ale nie szukałem w temacie i nie wiem jak jest do teraz.

Dzięki i sory za lamerskie pytania.

Nie chcę kupować z allegro kont tylko ze sklepu składając się z kumplem na pół i tylko z nim się dzielić zakupionymi grami.

1. Model 4A, B, C, D albo najnowsza CUH 1216 są bardzo ciche i słuchać te różnicę względem konsol 3D (model z 2013 roku)

2. U mnie tak.

3. Gwarancja sony to 12 miesiecy, natomiast gwarancja sklepu to 24 miesiące, w niektórych sklepach można ten okres płatnie przedłużyć nawet do 5 lat.

4. Nie kupuj gumek, polecam całe grzybki z lepszą gumą. Wada jest taka że musisz pada rozkręcić rozebrać, wyjąć stary grzybek i włożyć nowy.

5. Nie, po włożeniu płyty i zainstalowaniu 5% zawartości płyty można już grać, patch i reszta danych instalują się w czasie grania.

6. Jak masz zamiar kupować gry cyfrowe do lepiej 500 giga zmienić od razu na więcej.

7. Sony zmieniło ilość slotów dla takich gier i obecnie są to dwa sloty więc kupując z psn grę legalnie może z niej korzystać dwóch graczy na dwóch konsolach. Trzeba tylko jedno z kont ustawić jako główne a drugie jako poboczne.

Odnośnik do komentarza

 

Siema

 

Mam kilka pytań gdyż planuję zakupić PS4 aby ONE się nie nudził sam.

4. Czy zakupić odrazu gumki na gałki czy już poprawili jakość gałek w padzie?

 

7. Najważniejsze pytanie Czy kupując gre cyfrową ze  znajomym możemy korzystać z tej gry a jeśli tak czy w tym samym czasie i czy to jest prawnie legalne czy luka? szłyszałem o tym że kiedyś kupywali tak w kilku ale nie szukałem w temacie i nie wiem jak jest do teraz.

Dzięki i sory za lamerskie pytania.

Nie chcę kupować z allegro kont tylko ze sklepu składając się z kumplem na pół i tylko z nim się dzielić zakupionymi grami.

4. Nie kupuj gumek, polecam całe grzybki z lepszą gumą. Wada jest taka że musisz pada rozkręcić rozebrać, wyjąć stary grzybek i włożyć nowy.

 

7. Sony zmieniło ilość slotów dla takich gier i obecnie są to dwa sloty więc kupując z psn grę legalnie może z niej korzystać dwóch graczy na dwóch konsolach. Trzeba tylko jedno z kont ustawić jako główne a drugie jako poboczne.

 

Analogi zostały poprawione, a ussra nie słuchaj w tej kwestii. Kupił kiedyś kilkanaście sztuk tych gałek i zmienia co jakiś czas, bo są słabej jakości :P

 

Co do punktu siódmego, to:

14. Zabronione jest zakładanie tematów związanych z tzw. "składkami" na PlayStation Network. Wszelkie tematy tego typu będą zamykane, a autorzy banowani.

Regulamin
Odnośnik do komentarza

 

Analogi zostały poprawione, a ussra nie słuchaj w tej kwestii. Kupił kiedyś kilkanaście sztuk tych gałek i zmienia co jakiś czas, bo są słabej jakości :P

 

 

Kupiłem chyba z 10 sztuk i póki co wymieniłem raz bo te kupione są lepszej jakości niż oryginalne, twardsze z innej gumy bardziej chropowatej. 

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Konsola zakupiona jutro powinna być model 1216B z 1 TB dyskiem. Bloodborn czeka w domu ;)

No i mam kilka pytań:

1. Jak jest z tym tworzeniem konta? Jak że będe tworzył od nowa no to domyślam się że będzie to główne ale też można podstawowe?

I tu nie rozumiem do końca skoro utworze nowe konto główne po co podstawowe?

2. Jeśli zakupię grę na psstore to do jakiego konta będzie przypisane? Na tym co w trakcie zakupu byłem zalogowany czy wszystkie do konta głównego?

Ogólnie to jakieś popaprane z tymi kontami slotami itp.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

No i mam zakupiłem 1216B z 1 TB no i to tyle ;)

A tak napoważnie chciałbym w szybkim tempie opisać od co mi się rzuciło w oczy jako że mam także Xboxa ONE.

Widać u sony cięcia kosztów pod każdym względem od dużo gorszego opakowania konsoli po kiepskie przewody HDMI itp... A nawet po sam wygląd jak i jakość plastiku w nowej 1216B krótko podsumowując XBOX ma wszystko dużo lepiej wykonane dużo lepszej jakości itp kable dużo lepsze itp itp tip. Może i ONE jest magnetowidem ale jakość materiału z jakiego jest wykonany to niebo a ziemia względem PS4 i niech mi ktoś tu nie bruździ bo mam porównanie.

Otwierając ONE miałem wrażenie porządnego produktu przy PS4 no jakbym zakupił plejstejszyn z bazaru.

Ale i są też pozytywne strony PS4:

- Pad naprawdę wygodny większy niż przy ps3 krzyżak ok pad leży dobrze aż dziw pomijając że pad od ONE lepiej wykonany także to widać niestety.

- System ok szybki można szybko opanować może mniej efekciarski jak w ONE ale jest ok

- Nie wiem ale wydaje mi się że psstore jest lepiej zrobione szybsze i bardziej czytelne

- No i tu największy plus wkładam płytę z bloodborn i informacja że jest patch ale mogę grać tyle ze nie multi okej ale mało tego gra odpala od razu i gram wtf! no normalnie nie wiem czy to tylko ta gra tak ma?

w xbox ONE wkładam płytę zaczyna instalować po kilku minutach możesz grać odpalam i.. nie możesz zagrać w single ok.. w multi też jeszcze nie to co ja mogę po menu połazić? Mało tego gra instaluje się koszmarnie długo bo trochę się instaluje a za chwile ściąga patcha później znowu i tak kurde nawet i godzinę. Albo wyłączyć sieć zainstalować ale później patcha trzeba i hola hola wędrowcze nie zagrasz ani w single ani w multi bo nie ma patcha.

Więc tu wielki PLUS dla ps4

Przepraszam ze się rozpisałem ale może komuś pomoże to chaotyczne porównanie konsol a tak do identyczne sprzęty chociaż myślę że dużo lepszych rozwiązań jest w ONE chociaż np. dysk pod usb a nie wymiana dysku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam drobny(albo i nie drobny) dylemat, otóż chcę dziś kupić konsolę, tylko  nie wiem który zestaw wybrać. Czy model 1116 z LBP+DC+TLoS za 1699, czy w tej samej cenie 1216 z 1TB?

W tym pierwszy przypadku kusi głównie TLoS, no ale wiele złego słyszałem o 1116. Tylko, czy hałas w tej konsoli, na który wiele osób narzeka jest naprawdę taki uciążliwy i czy faktycznie lepiej zainwestować w gołą 1216?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...