Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nabiłem dziś bedac offline jakiś milion pkt dla klubu, niech tylko synchro sie zrobi :)

nie widziałem do tej pory ładniejszych graficznie wyścigów, alesz ta gra byłaby genialna z normalnym multi

do tej pory nie moge pojąć jak mogli to tak spie.rdolić :pirate:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

nabiłem dziś bedac offline jakiś milion pkt dla klubu, niech tylko synchro sie zrobi :)

nie widziałem do tej pory ładniejszych graficznie wyścigów, alesz ta gra byłaby genialna z normalnym multi

do tej pory nie moge pojąć jak mogli to tak spie.rdolić :pirate:

ja wczoraj zrbiłem jakieś 700k, ale pod koniec wyscigu za ok 230k mnie rozłączyło. po 10 minutach połączyło z powrotem, ale nie wiem, czy synchro poszło. wydaje mi się, że nie, bo xp dla klubu o ok 500k podniosłem w sumie.
Odnośnik do komentarza

w ogole fizyka gry jest swietna, nie pamietam tytulu w jaki gralem gdzie auto tak dobrze zachowywalo sie gdy kola oderwa sie od powierzchni drogi, mozna dachowac, czuc mase itp, nawet w takim GT model jazdy taki niby realny a jak sie dwa kola oderwa od drogi to sie zaczyna cyrk na kolkach z fizyka

 

ja sie powoli zako(pipi)e w tym tytule jak kiedys w pacific rift ale serwery to dalej zenada, sa postepy ale koorva mac przeciez to juz 10dni minelo i 4 patche wydali i dalej mety nie widac

Odnośnik do komentarza

Gra jest spoko, dobrze mi sie jezdzi, ale ten online to kpina jest, dobrze ze mam jeszcze ps3 i backlog.

Nadal klubu szukam, bo jednak nie chce mi sie bawic w prowadzenie wlasnego.

 

http://www.psxextreme.info/topic/108049-driveclub-kluby-i-ustawki/

pisz PM do właścicieli G24 i Polish Fire napewno ktoś Cie doda, właściciele z numerem 1

Odnośnik do komentarza

jakis ranking klubow po zdobytych punktach zrobisz? ciekawe jak beda wygladac te wyzwania klubowe w grze bo dalej sa niedostepne, marzy mi sie by zaprosic do nich nasze klubu z forumka, dac czas trwania np pare dni i obserwowac rywalizacje i o wynikach pisac na forumku - oczywiscie to czysta teoria bo nie mam pojecia jak ta jeszcze niedostepna opcja bedzie wygladac

Odnośnik do komentarza

tak dziś ogarne ranking klubów i zrobie podsumowanie

 

z tego co wiem co do wyzwań klubowych to rzucasz wyzwanie dla klubu i jest na nie 24h (chyba), na ustawienie wyścigu i przejechanie, różne tryby 6 vs 6, 5vs5, 4vs4 na jednej trasie, tylko ciekawe jak to wyglada co do ustalenia godziny wyścigu (?) 

ktoś z forum pisał mi na PM o tym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...