Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Z praktycznych rzeczy to:

 

- Mozliwosc wylaczenia calego HUDa!!! (Rewelacja, wylacza się prawą strzałką) Super sprawa, dla osoób grających w kokpitu, czyli np. mnie :)

- Zmieniono praktycznie wszystkie zdjęcia w grze, teraz przeglądanie menu jest znacznie ładniejsze

- wreszcie pojawiają się statystyki wszystkich aut nawet tych z sp (ilosc km przejechanych danym autem oraz suma zdobytych punktów)

 

 

Innych zmian nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Faktycznie jeszcze te poziomy zwiększyli ale nawet tego nie odczułem po bo aktualizacji od razu wskoczyłem na 55 lvl dostając jakieś nowe malowania aut.

Co miesiąc mają zwiększać te poziomy, ale dlaczego zaczeli od level up z 50 na TYLKO 55 ?? :(

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Do tej pory było tak z Ferrari, teraz zrównoważą to troszkę Lambo.

Brakuje, brakuje ale liczę że niebawem się pojawią :)

Zwłaszcza że w komentarzach autorów DC gdzieś czytałem że Ci co czekają na japonskie auta będa zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Dziwne to strasznie, przecież mają dostęp do statystyk graczy, łatwo można oszacować ilu graczy teoretycznie już ma ten 55 lvl (a z tego co zaobserwowałem ze znajomych grających – a to przecież dla nich są te pacze; to zdecydowana większość) .Zatem racjonalnie było by zwiększyć albo ilość punktów potrzebnych do uzyskania 55 lvl lub też zwiększyć poziomy do 50 + n. Co z tego że za miesiąc i za kolejny znowu będą zwiększać jak pewnie na starcie znowu się okaże że z 55 lvl wskoczymy na 60… Traci się przez to frajde z awansu i mobilizacje do grania „na punkty”. No ale upatrywać należy w tym pozytywów a to że w ogóle postanowili zwiększać lvl  jest mimo wszystko plus.

Odnośnik do komentarza

Panowie wbiliście bezproblemowo trofik Ryzykant? Ten za 1mln pkt driftu. Z tego co czytałem są z nim problemy, a i ja sam mam właśnie taki. Mam ponad 1mln nabite, a trofik nie chce wpaść. Próbowałem sposobu z netu i z wyłączoną konsolą i na nowym sejwie odpaliłem drift trial i nabiłem ponad 1mln na nowo i dalej nic. Może ktoś miał podobny problem lub zna solucję?

Odnośnik do komentarza

Dokopałem się do tweetów Evolution, w których informują, że w najbliższym czasie przyjrzą się sprawie z bugami w trofikach i połatają. Jak ktoś ma podobne problemy z DC to trzeba spokojnie czekać.

Odnośnik do komentarza

Gra jest mega, jak dla mnie mocne 9. Gram od 24 grudnia, regularnie. Wyzwanie forumkowe motywowało do licznych przejazdów, rywalizacja na sekundy z forumowiczami pompowała adrenalinę. Kupiłem seasson paka, zdobyłem wszystkie gwiazdki. Wpadła nawet moja pierwsza w życiu platyna i nadal gra sprawia masę frajdy. Tryb zdjęciowy sprawił, że poświęciłem na niego sporo czasu.

Jednak problemy z serwerami, które nadal się zdarzają oraz brak prywatnego lobby woła o pomstę do nieba. Tyle czasu i oni nadal tego nie ogarnęli, dla mnie to niepojęte.

Odnośnik do komentarza

dlatego dalej twierdze, ze wersja dla plusowcow to mit - jak oni przy obecnej ilosci graczy nie potrafia sprawic by serwery tej gry dzialaly bezproblemowo i to tyle czasu po premierze to co dopiero bedzie jak dojda plusowicze z darmowa kopia i ludzie z apki na smarfony

 

dalej uwazam, ze sony w pewnym momencie przeprosi i w zamian wrzuci do plusa knacka albo shadow fall

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...