Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przejechane, jak narazie 34/75 tras z podstawki i juz 500 000 xpa w drifcie. Chyba dobrze :-P Dla pewnosci spytam jeszcze, czy w DLCkach sa tez drifty do masterowania. Strasznie je polubilem i nie chcialbym by mi ich braklo w dalszej czesci gry. Nie wiem, jak wy driftujecie, ze wam brakuje po przemasterowaniu podstawki to trofeum?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

@Redmitsu

Najlepiej drift na trasie z dużą punktacją, np Szkocja i pierwsza trasa.

 

@Mevek

Jak dużo razy powtarzasz drifta to tak jest :P nie wiem jak teraz, ale kiedyś nie naliczało wszystkich prób przy drifcie, a jedynie w osobnych eventach, albo jakoś tak.

Sam możesz sprawdzić jakie są eventy w dodatkach.

Odnośnik do komentarza

Przypomni ktoś w jaki najszybszy sposób mogę nabić sobie expa?

 

Robiłem coś takiego ale nużące na dłuższą metę powtarzanie tego samego. Gdybym wiedział że wyzwania ruszą to nabiłbym bez problemów gdy serwery w końcu podźwignęły wspólne ściganie. A tak chciałem szybko wbić 50 level póki nie działały. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ok zrobiłem jeszcze jeden test na trasach jak wyżej i zwykły drift jest najlepszy. Przy aktualnym weekendzie x2 wyszło mi ok 37,5k punktów na minutę grania.

 

E:

Na trasie Takamagi Hills można i mieć 50-60k na przejazd, ale jeszcze jej nie ogarniam i mi wychodzi mniej niż 40k. Najlepsi to po 80k tu będą wyciągać.

Odnośnik do komentarza

Ok, pojezdzilem dzisiaj troche i sie zdziwilem. Moich pkt doswiadczenia wystarczylo tylko do 68lvl :-( trzeba sie wziasc i ponabijac pare baniek :-D

Nie wiem jaku Was ale cos mi sie zdaje ze grafike podrasowali po ostatnim update, a moze mi sie wydaje bo dawno nie gralem w DC. Ale fan z gry pomalutku wraca :-D

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Będą i nowe trasy. 

 

 

Ok zrobiłem jeszcze jeden test na trasach jak wyżej i zwykły drift jest najlepszy. Przy aktualnym weekendzie x2 wyszło mi ok 37,5k punktów na minutę grania.

E:
Na trasie Takamagi Hills można i mieć 50-60k na przejazd, ale jeszcze jej nie ogarniam i mi wychodzi mniej niż 40k. Najlepsi to po 80k tu będą wyciągać.

 

 

Nie wiem czy tobie chodzi o pełną trasę czy tylko opcję Drifft, ale fakt że w ciągu zaledwie minuty sekund można trzasnąć 30.000 co jest bardzo przyzwoitym wynikiem.

 

 

Mając czas można na-trzaskać odpowiednio 

  • 1 minuta 30.000
  • 10 minut 300.000
  • 30 minut 900.000
  • 1 godzina 1.800.000

 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

@ussr

O zwykłe zawody drift mi chodzi tak jak zapodałeś na filmiku. Taki event ma najlepszy współczynnik pps. Na tej trasie biorąc Koenigsegga można zrobić 20k na ostatnim zakręcie, ale jeszcze ani razu mi to nie wyszło. Ktoś wyćwiczony może tam robić 80k jak wspomniałem wcześniej.

 

A tak w ogóle od którego poziomu wliczają się gwiazdki do leveli? Bo mam teraz 59 lvl i do gwiazdek musiał bym kupić SP (podstawka na max).

Odnośnik do komentarza

Wszystkie pięknie wszystko super. Tylko dlaczego nie widzę duchów przeciwnika w wyzwaniach które dostaje. Czy osoba wysyłająca wyzwanie może wyłączyć ducha tak aby inni go nie widzieli. ?? Oprócz braku ducha nie mam też tego jaka jest różnica pomiędzy mną a osobą której czas mam pobić. 

 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...