Skocz do zawartości

God of War: Ascension


Square

Pucharki God of War Ascension   

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz trudność platyny w najnowszych przygodach Kratosa ?

    • Mortal
    • Warrior
    • Spartan
      0
    • God
      0


Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

 

20 trophy_bronze.png 10 trophy_silver.png 5 trophy_gold.png 1 platinum.png

 

40-bronze.png

Blood Oath - Complete the MP Training in Olympus

Prison Break - Free Kratos from his imprisonment

Gotta Hand It To You - Defeat the infected Hand of Aegaeon

Unleashed - Throw, Slam and Ram a grappled enemy

Big Spender - Upgrade any Magic to the next level

Round and Round - Solve the Rolling Crusher Puzzle

Open Minded - Win the Buttonless MiniGame against a Juggernaut

Can't Stop, Won't Stop. BadBoy! - Perform a 1000 Hit Combo

Swinger - Ring out an enemy with the Club

Snakes on a Train - Ride the snake back to the Tower of Delphi

Tools of the Trade - Use All 5 World Weapons in Combat

Hot Lunch - Win the Buttonless MiniGame against a Manticore

Gateway Gas - Breathe the toxic gases within the Oracle's Temple

Handyman - Reconstruct the Water Wheel of Kirra

Hold Still Please - Slow 100 Enemies with the Amulet of Uroborus

That's Gonna Leave a Mark - Spill 500 buckets of blood on Kratos

You Bastards! - Treat the Martyr of Hecatonchires poorly

Hello, Friend - Use the Oath Stone of Orkos in Combat 10 Times

Tag Teamed - Hit 100 Enemies with the Oath Stone of Orkos

Tell Me How You Really Feel - Kill 25 Enemies using the Rage of the Gods

 

40-silver.png

Biting the Hand that Feeds You - Defeat Megaera and the Titan Hecatonchires

Maybe you should call a Doctor? - Keep the Rage Meter Filled for 2+ Minutes

Quaid!!! - Defeat Pollux

Bros before Hos - Escape the Fury Ambush

Fireproof - Complete the Screw of Archimedes without getting hit by the Fire Traps

Light as a Feather - Collect all of the Phoenix Feathers

The Eyes have It - Collect all of the Gorgon Eyes

Fully Loaded - Completely Upgrade Kratos

Lubed up - Complete the slide in the Statue of Apollo without dying

Blind Justice - Use the Eyes of Truth successfully

 

40-gold.png

No Drake. You can't have these. - Collect all Artifacts in the game

Next time use the stairs - Complete the Gauntlet of Archimedes

If it ain't broke... - Reconstruct all of the Decayed Chests

Bond Broken - Complete the Game

Legendary Warrior - Complete the game on Hard Difficulty

 

40-platinum.png

Champion of the Gods  -  Unlock all Trophies

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przejrzalem je na szybko i nie ma trofeow za multi! Prosta platynka bedzie.

Blood Oath - Complete the MP Training in Olympus

 

czyli OP trzeba będzie pewnie mieć by zrobić platynę, damn it. Ale ogólnie cieszę się bardzo z tej listy, bo nie trzeba brać gry na premierę by mieć na kim wbijać jakieś po.je.bstwa online

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz, niektórzy myślą że innych ludzi POWINNO uszczęśliwiać dokładnie to samo co ich, a wszystko inne to upośledzenie/głupota :)

 

To znaczy, że sportowcy jak grają tylko dla pucharów, to jest dramat? Masakra, robią w kółko i to samo przez 20 lat i tylko dla samych pucharów. Żenada.

 

 

Jeśli chodzi o trofea z nowego GOW, to standardowo nic ponad 5-6/10. Szybka, przyjemna platyna. Mam nadzieję, że gra zaskoczy mnie pozytywnie tak jak zrobiła to część trzecia.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, niektórzy myślą że innych ludzi POWINNO uszczęśliwiać dokładnie to samo co ich, a wszystko inne to upośledzenie/głupota :)

 

To znaczy, że sportowcy jak grają tylko dla pucharów, to jest dramat? Masakra, robią w kółko i to samo przez 20 lat i tylko dla samych pucharów. Żenada.

 

 

Jeśli chodzi o trofea z nowego GOW, to standardowo nic ponad 5-6/10. Szybka, przyjemna platyna. Mam nadzieję, że gra zaskoczy mnie pozytywnie tak jak zrobiła to część trzecia.

No żenada,zarabiać na życie miliony,a ty ile masz kasy z trophy że się do nich porównujesz?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno zarabiam miesięcznie więcej niż cała twoja rodzina w rok - to po pierwsze wielki autorytecie od zarabiania kasy. Po drugie dla samej kasy to grają chyba tylko piłkarze w lidzie polskiej. Zdecydowana większość sportowców gra tylko i wyłącznie żeby wbić trofeum. Widocznie nigdy nie poznałeś prawdziwego sportowca, więc masz zerowe pojęcie o temacie.

 

I to jest temat o trofeach w GOW, więc jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie, to się nie wypowiadaj. A pojęcia o tym temacie też nie masz żadnego (patrz ilość zdobytych trofeów), więc po prostu trollujesz topic.

 

Smacznego. 

 

 

GOW. Moim zdaniem platyna będzie w dużej mierze zależeć od tego jaki będzie Hard w tej grze. Może być znacznie trudniejszy niż w poprzednich częściach, a wtedy nie będzie już 5/10. Dla mnie hard w trójce (w szczególności cerberus) wcale nie był 4/10. Ludzi zwyczajnie ponosi jak już wbiją platynę i wjeżdżają 'penerzyć' na forum. 

Edytowane przez mashter
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

GoW we wszystkich częściach jest dokładnie taki sam, zmienia się tylko grafika. Po trofeach też nie spodziewałem się żadnej rewelacji, choć odrobinę bałem się ukierunkowania tego kompletu na tryb online.

Platyna pewnie do ogarnięcia w dwóch przejściach (chyba, że najwyższy poziom wymagany do kompletu od razu jest odblokowany). Na pewno z przyjemnością się to wbije i raczej łatwiutko wejdzie 100% ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym dał nawet 2/10, nic nadzwyczaj trudnego nie. Jak się postarasz to wszystko ogarniesz za pierwszym podejściem na hardzie, są chyba 2 trofea które można pominąć i nie da się ich zrobić przez wybranie chapterów:

 

 Fully Loaded - Completely Upgrade Kratos

 

If it ain't broke... - Reconstruct all of the Decayed Chests

 

Ewentualnie jeszcze skrzynie z piórami i oczami, ale nie są one jakoś za bardzo pochowane więc nie powinno być z nimi problemów. Najgorsze jest to że trzeba wykorzystać online passa żeby wbić jedno trofeum :wallbash: Będzie to jedyny trofik jaki mi zabraknie do platyny, bo nie można nawet na chwilę odpalić multi bez OP. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

 

Najgorsze jest to że trzeba wykorzystać online passa żeby wbić jedno trofeum :wallbash: Będzie to jedyny trofik jaki mi zabraknie do platyny, bo nie można nawet na chwilę odpalić multi bez OP.


No właśnie - nie zaglądałem do listy póki nie skończyłem raz singla, dzisiaj by platyna już siadła a tu zonk. Trzeba użyć OP - jeszcze żeby to multi mnie interesowało... :( (tylko tego MP Training brakuje i Lubed up na przypieczętowanie platynki.

 




Przejrzalem je na szybko i nie ma trofeow za multi! Prosta platynka bedzie.

Blood Oath - Complete the MP Training in Olympus

czyli OP trzeba będzie pewnie mieć by zrobić platynę, damn it. Ale ogólnie cieszę się bardzo z tej listy, bo nie trzeba brać gry na premierę by mieć na kim wbijać jakieś po.je.bstwa online

Wiesz dramatu nie ma. Jest trofeum za praktycznie wejscie do multi, zeby chociaz je ludzie odpalili raz :P

jest dramat, bo trzeba będzie wywalić 36 zł żeby na używaku wbić jeden puchar

Dokładnie to 39 zł - od jakiegoś czasu wszystkie Network Pass'y są za prawie 40 dyszki :confused:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.