Skocz do zawartości

Tomb Raider


Lesiub

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Narazie mam 30 któryś lvl bo po zrobieniu wszystkich trofi z multi (oprócz dwóch rzecz jasna) wróciłem do singla tej genialnej gry. Właśnie przechodzę drugi raz bo przeoczyłem kilka trofeów związanych z killami. A i chętnie dokończę historię drugi raz!

Potem wracam do multi, godzinka dziennie grindu i wpadnie za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Sorki, że post pod postem ale muszę odświeżyć bo:

 

UWAGA!

 

Jest możliwość zrobienia dużo szybciej platyny a to ze względu na glitch. Chodzi o trofeum "Zakupoholik" (kup wszystkie ulepszenia i postaci), które zmusza nas do osiągnięcia 3 prestiżu w multi ażeby kupić ostatnią postać (Generał) + jeszcze kupienie wszystkich broni i ulepszeń do nich a więc dobrnięcie do 58lvl.

 

A więc jedziemy teraz z glitchem:

 

1. Osiągamy 60 lvl (jest wiele sposobów na to- można nawet solo, ale i tak "trochę" pogramy).

2. Zbieramy najlepiej ok 200,000 surowców za które wszystko kupimy (postacie + bronie).

3. NIE KUPUJEMY przynajmniej jednego rozbitka (ważne!), który będzie nam służył za "podmianę" na Generała (o tym niżej).

4. Jeśli spełniliśmy te 3 warunki- wchodzimy w menu z kupnem postaci i ustawiamy np. Pilota (który jest rozbitkiem i go NIE KUPILIŚMY- a więc ma kłódkę), teraz zmieniamy frakcję nie wychodząc z menu i ustawiamy Generała i z powrotem zmieniamy frakcję na Pilota. Teraz wciskamy jednocześnie trójkąt + X i gra nam kupuje Generała! (którym oczywiście nie możemy zagrać, ale pobrano nam surowce na jego zakup).

5. Na koniec kupujemy resztę rzeczy czyli postacie + wszystkie bronie i ulepszenia i cieszymy się platynką i zaoszczędzonymi 30h młóceniem w to kijowe multi.

 

Ja jeszcze tego nie zrobiłem, ale kolegom wpadło właśnie w ten sposób. Nie ma tu żadnego ryzyka, więc trzeba spróbować. Jak mi się uda dam znać.

Edytowane przez _daras_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jako, iz wciaz czekam na swoja kopie PL z czym wiaze sie okres okolo 5 dni roboczych, tak sobie mysle o wypozyczeniu kopii z wypozyczalni zagranicznej.

ale za nim to uczynie, chialbym wiedziec nastepujace rzeczy:

- jaki macie najszybszy sposob na dotarcie do pulapu 59 lvl(ustawki, zasady, schemat) ?

- czy wymagany jest Online Pass, a jesli jest to czy jest on w zestawie z nowa gra(FC3 nie posiada) ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Każda nowa gra ma w zestawie Online Pass jeśli taki jest wymagany. Jeśli nie miałeś w zestawie a kupiłeś nową grę to znaczy że Cie ktoś w trąbę zrobił. Spotkałem się z tym w UK - przepakowywane gry bez oryginalnej folii która nie ma oznaczenia PS3.

Z tego co kojarzę TR nie wymaga Online Pass'a (ale tutaj mogę się mylić ponieważ grę mam z cyfrowej dystrybucji).

Odnośnik do komentarza

Najszybszy sposób żeby zrobić 60lvl to tryb ratunek, plansza plaża, ustawiamy na 20 min i 20 apteczek i gramy solo. Nosimy apteczki do bazy w kółko. Byłem w stanie zrobić 30.000 pkt dośw. w 10 min. Po drodze polecam zbierać surowce (służące jako waluta za które kupimy potrzebne ulepszenia broni i postacie). Kiedy osiągniemy ok 40lvl- zakładamy dwie umiejętności: dłuższego biegu oraz zwiększenia zdobycia surowców. Polecam upuszczać noszone medykamenty przed bazą (tzn. nie schodzić schodami tylko zeskakiwać w miejscu gdzie jeździ winda)- dostanmiemy za to w sumie w jednej sesji dodatkowo ok 3.000 expa.

Można też ofkoz ustawiać się z ziomami i naparzać headshoty ale nie jestem pewien ile za to dostajemy no i trzeba to robić na zmianę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najszybszy sposób żeby zrobić 60lvl to tryb ratunek, plansza plaża, ustawiamy na 20 min i 20 apteczek i gramy solo. Nosimy apteczki do bazy w kółko. Byłem w stanie zrobić 30.000 pkt dośw. w 10 min. 

 

Bzdura! Wybieramy deatch match, mape z łodzią podwodną i ustawiamy kills na 80 a czas na 20 minut. Zapraszamy znajomego W ciągu godziny jesteśmy w stanie zrobić 315.000 exp points i to we dwóch z kumplem. Stajemy na przeciwko siebie na łodzi podwodnej tak aby mieć za swoimi plecami worki z piaskiem i strzelamy do siebie w tym samym momencie z granatnika, po respawnie znow biegniemy w to samo miejsce.

 

level 60 to 1.777.000 punktów więc łatwo to sobie podzielić ile razy trzeba grindować.

 

2. Łatwy sposób na wygranie każdego z trybu on line bez grania, to ustawić połączenie konsoli z routerem na wired, czyli bez przewodowe, następnie wyszukać rankead on line match, podłączyć się i poczekać aż mecz się zacznie, gdy już się zacznie odczekać 3 minuty i odłączyć kabel routera od ściany, nie wyłączać routera z prądu, i dostaniemy komunikat że wygraliśmy przez forfeat, czy coś takiego, przez poddanie. i tak można zrobić z free for all, team deatch match, z noszeniem apteczek i zdobywaniem baterii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...