Skocz do zawartości

Tomb Raider


Lesiub

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najszybszy sposób żeby zrobić 60lvl to tryb ratunek, plansza plaża, ustawiamy na 20 min i 20 apteczek i gramy solo. Nosimy apteczki do bazy w kółko. Byłem w stanie zrobić 30.000 pkt dośw. w 10 min. 

 

Bzdura! Wybieramy deatch match, mape z łodzią podwodną i ustawiamy kills na 80 a czas na 20 minut. Zapraszamy znajomego W ciągu godziny jesteśmy w stanie zrobić 315.000 exp points i to we dwóch z kumplem. Stajemy na przeciwko siebie na łodzi podwodnej tak aby mieć za swoimi plecami worki z piaskiem i strzelamy do siebie w tym samym momencie z granatnika, po respawnie znow biegniemy w to samo miejsce.

 

To przecież pisałem że można zrobić ze znajomymi. Opisałem jak można zrobić najszybciej solo i tyle.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja w końcu z ciekawości włączyłem multi w tej świetnej grze. 

 

O JA PIER'DOLE :D

 

Zostałem zestunowany na jakieś 10 sekund. Wolałbym 10 razy przejść singla niż wbić 60 level w multi. To jest absolutnie najgorszy tryb multiplayer na obecnej generacji konsol. 

 

Nie da się tak zgwałcić online, oni dokonali rzeczy niemożliwej :)

Odnośnik do komentarza

I to właśnie skutek wciskania multi na siłę. Naprawdę martwię się o The Last of Us :(

 

A mimo to robiąc trofea w TR za multi bawiłem się dobrze (oczywiście poza wbiciem 60lvl) a to dlatego, że prawie wszystko można machnąć na ustawce z ziomami i porobić sobie przy okazji jaja :)

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Wbicie trofeów w multi to około 15 / 20 godzin gry. 

 

  1. Aby łatwo zdobyć trofeum I'm All that, ustaw konsole aby łączyła się z routerem bezprzewodowo, teraz wystarczy wyszukać rankingowy mecz i po 3 sekundach wyciągnąć kabel z routera. Dostaniesz komunikat Victory by forfeit. Zrób tak w każdym trybie. Rescue, Team Deatch match, Free For all i trofeum wpadnie.
  2. Aby Dobić do 60 levelu albo ustawiasz się kimś w psn i strzelacie do siebie z granatników w private match w Free for all (100 kills, Executioners OFF i 20 minut = 95.000exp) albo ustawiasz private match, wybierasz plaże i tryb Rescue, i nosisz 20 apteczek w ciągu 10 minut masz 30.000 exp.

 

Level 60 to 1.771.000 exp points. Sam policz ile ci to może zająć. :D Inne trofea ustawiasz się z ludźmi. Proste są, chętnych nie brakuje. 

 

Trofea w offline jest 5 które można przegapić.

  1. Zestrzelić dynamit w locie.
  2. Zestrzelić 10 wrogów zjeżdżających na linach
  3. Zabić 15 ludzi finisherem
  4. Zabić 25 ludzi countner attack
  5. Ściągnąć 5 ludzi z krawędzi za pomocą rope pull

Inne wpadają po drodze. Zabić 35 pistoletem czy 75 karabinem, 50 headshotów i zabić 25 nieświadomych niczego wrogów wpadną ci w trakcie gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masz na myśli ten patent opisany wcześniej czy coś innego ?
Jak uzyskałeś "zakupoholika" ??

 

Chyba nikt o tym nie pisał w tym temacie, ale do trofika "Zakupoholik" nie potrzeba 3 rangi prestiżu i kupna Generała. Dzięki temu, że najpierw wziąłem się za multi najgorsze trofiki mam już za sobą i teraz rozkoszuję się singlem. To będzie moja następna platynka :banana:

 

Na marginesie w multi brakują mi jeszcze 2 trofiki: za ubicie ludzi zjeżdżających na tyrolce i zaciukanie z działka. Gdyby ktoś był chętny "podłożyć się" w czwartek, piątek tak w godzinach późno popołudniowych (18-20), to będę wdzięczny za pomoc. Inne godziny też mogą być, ale te mam tak na 99% pewne. Chętni pisać PW :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...