Skocz do zawartości

Vikings - 2013 - HistoryHD


xbor

Rekomendowane odpowiedzi

Meeh, Ragnar-ćpun jak na razie tylko denerwuje. Mam nadzieję, że szybko się ogarnie. Myślałem, że ta Chinka w jakiś ciekawy sposób rozwinie bohatera, podobnie jak wcześniej Athlestan, a tu jak na razie jest tylko dostawcą "towaru" i ewentualnie materacem. Dodatkowo oczywiście próbuje owinąć sobie Ragnara wokół palca, co jak na razie bez problemu jej wychodzi. Może teraz Bjorn będzie miał więcej do gadania, ale i tak niesmak pozostaje. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobry finał... półfinał? Jak zwał tak zwał. Aczkolwiek mam kilka "ale":

 

 

walka Ragnar vs (t)Rollo wyszła trochę jak gala boksu zawodowego, choć chyba tylko tak mogli walczyć żeby się nie pozabijali i by wyglądało to w miarę realistycznie. A przed bitwą Rollo walnął spicz z mocno amerykańskim patosem.    :ninja:  Choć może już jestem z tym przeczulony

 

 

A najdziwniejsze, ale i najciekawsze zagranie nastąpiło pod koniec:

 

 

Przeskok o kilkanaście lat do przodu. Z jednej strony spoko, bo np. synowie Ragnara w końcu awansowali do ról "pełnoprawnych" bohaterów, ale gdzie tu realizm w prezentacji? Ragnar to już chyba powinien być tak trochę starym dziadem, a jedyne co, to trochę bardziej brodę zapuścił. W ogóle żadna z postaci nie wyglądała na jakkolwiek postarzoną. :/ 

 

 

No i będę mile zaskoczony, jeśli twórcy nie użyją tego jako pretekstu do zamulania toną flashbacków, jak to teraz dzieje się chociażby w Banshee...

 

Tym niemniej nie mogę doczekać się drugiej partii odcinków na jesień. Mam nadzieję, że w tym czasie wskoczy drugi sezon The Last Kingdom  :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ano polfinal konkretny :)

Nie podobal mi sie tej przeskok czasowy, niby synowie juz duzo starsi ale po reszcie slabo widac znaki czasu. Juz we Wspanialym Stuleciu lepiej im postarzanie wypadlo XD Podobaly mi sie za to opuchniete i poobijane mordy Ragnara i Rollo, w przeciwienstwie do Daredevila widac co sie z geba dzieje jak sie ja tlucze. Chociaz samo to obijanie nieco komicznie wygladalo.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

szkoda, że jak zwykle giną same randomy a wszyscy bohaterowie cudownie przezywają. No i ten przeskok czasowy gdzie wszyscy wyglądają tak samo, jak zwykle razi, podobnie jak wtedy, kiedy Bjorn nagle urósł. O dziwo w zapowiedzi następnego sezonu ten król z Anglii wygląda w miarę ok. jak na +12 lat (bardziej realistycznie, bo ma dłuższą brodę :D)  

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co za przepiękny i szokujący odcinek...

OGROMNE SPOILERY

 

"How the piglets would grunt if they knew how the old boar suffered" :( :( :(

Dla mnie to chyba najlepszy odcinek Vikingów w całej serii. Podczas flashbacków Ragnara miałem łzy w oczach. To jak Travis Fimmel sportretował postać Ragnara to istne dzieło sztuki. Dawno nie miałem takiej pustki po odejściu głównego bohatera :( Kolejną piękna rzeczą w odcinku było to jak Aelle próbował złamać ducha w Ragnarze poprzez liczne tortury, a nasz główny bohater do samego końca pozostał dzielnym vikingiem.

No i oczywiście nie można nie wspomnieć o końcówce w której ukazuje się Odyn a nad nim stado kruków. Czas przekazać pałeczkę Ivarowi, teraz jest jego czas żeby stał się wielkim.

 

Tak się kończy saga o farmerze, który stał się królem. 

ALL HAIL KING RAGNAR

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...