Skocz do zawartości

Vikings - 2013 - HistoryHD


xbor

Rekomendowane odpowiedzi

No 11 odc dojebany fest, ale potem to już równia pochyła aż do bzdurnego i miałkiego finału.

Serial ogólnie wyjebał się na cyce bez Ragnara, a najnudniejszy był chyba ten wątek z Islandią i potem Indianami.

 

Ten sequel chętnie sprawdzę, bo klimatycznie to serial się trzymał, ale zrobiła się na ostatnie sezony straszna telenowela i to, że w sumie to każdy każdego zdradzał bez jakiegoś głębszego powodu też było mierne, bo zabijało nieprzewidywalność.
 

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu skończyłem serial i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. W piątym sezonie serial mocno zleciał w dół z formą i przed Valhallą jak go nadrabiałem to momentami bardziej z poczucia przywiązania ale druga połowa szóstego sezonu to już zwyżka formy. Nie całkowicie, ale zdecydowanie lepiej niż we wcześniejszych epizodach. 11 odcinek to tak jak piszecie szczyt tego sezonu, a końcówka jedna z lepszych w całym serialu. Kapitalne pożegnanie.

 

Spoiler

Straszne, że coś co zaczęło zabijać ten serial rozpoczęło się od... Flokiego. Islandia i potem Grenlandia była zajebiście nudna i nieciekawie napisana. Motyw morderstwa w miarę spoko, ale potem kolejne 10 odcinków niczego. Zaczęło to się zbierać z kolan od pojawienia się tam Ubbe i w końcu jedyny ciekwy motyw ich podróży pojawił się w Winlandii. Nie ciągnął się przez cały/dwa sezony tylko kilka odcinków i miał fajny klimat. Podobał mi się story wątek z Rusami, a postać Olega - świetnie zagrana.

 

Fajnie, że Netflix kupił prawa do serialu i niedługo spojawi się spin off. Serial potrzebował odświeżenia i teraz czas na zupełnie nowych bohaterów i nową historię. Podobno prace nad nim idą bardzo dobrze, a podczas prac stracili tylko 3 dni przez koronawirusa. Pozostaje czekać :) 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Też jestem na tak. Formuła i realizacja były spoko cały czas, ale trochę tasiemiec się zrobił z tymi samymi postaciami + za Ragnara to wiadomo, kiedyś to było, a potem te gównioki to nie to samo.
Mam nadzieję, że spin off będzie miał głownego bohatera po prostu bez kombinacji i skakania na 17 różnych wątków.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...