Skocz do zawartości

Guacamelee


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz roz(pipi)e pada przez tego orba w Tule Tree ><

 

haha właśnie wczoraj się z tym męczyłem ale dałem radę po jakiejś godzinie, palce miałem jak grabie i mokre od potu xD Tam gdzie pojawiają się piły zamiast skakać najlepiej używać latania i okazuje się że ten fragment jest najłatwiejszy. Nie wiem czy byłeś już w Sierra Mountains ale tam też jest niezły wycisk.

 

Gra jest fantastyczna, przede mną jeszcze finałowy level. Bajoszoki i inne giery leżą odłogiem bo Luchador bardziej mnie przykuwa do ekranu. :)

Odnośnik do komentarza

 

Zaraz roz(pipi)e pada przez tego orba w Tule Tree ><

 

haha właśnie wczoraj się z tym męczyłem ale dałem radę po jakiejś godzinie, palce miałem jak grabie i mokre od potu xD Tam gdzie pojawiają się piły zamiast skakać najlepiej używać latania i okazuje się że ten fragment jest najłatwiejszy. Nie wiem czy byłeś już w Sierra Mountains ale tam też jest niezły wycisk.

 

Gra jest fantastyczna, przede mną jeszcze finałowy level. Bajoszoki i inne giery leżą odłogiem bo Luchador bardziej mnie przykuwa do ekranu. :)

 

Te Tulla Tree pokonalem w niecala godzine, wiecej meczylem sie nad tym poziomem w Sierra Mountains, ktore doprowadzilo mnie do szewskiej pasji heheh potem dowiedzialem sie ze wystaczy double jump i O. Dzieki tej kombinacji czlowiek mial czas zaplanowac kolejny ruch :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się że nie trzeba się męczyć na Hard ;). Prawdopodobnie trzeba też usunąć aktualizację. Nie jestem pewien bo tego nie testowałem.
http://www.youtube.com/watch?v=5M6Re8LnYmM

 

Edit---

Panowie, sprawdzałem i to naprawdę działa. Wystarczy przejść grę w trybie normalnym. Gdy po napisach końcowych włączymy kontynuację, wystartujemy znowu przed ostatnim bossem.

Robimy wtedy myk z filmiku i mamy hard. Likwidujemy bossa i mamy poziom trudny zaliczony ;) . Koniecznie nie zapomnijmy o usunięciu aktualizacji.

Wiem że to nie wypada, ale cóż nie robi się dla platyny i oszczędzenia sobie czasu i nerwów :)

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...