Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kto zaspoileruje Guernice nowego Kapitana? :D

 

służę:

 

capt3-94646.jpg

 

@masorz: no jasne, ale nie wydaje mi się żeby yeti wklejał tą niewiele wnoszącą do dyskusji wypowiedź właśnie do tego tematu oburzony faktem, że w jakimś tam zje.banym serialiku od cbs kapitalizującym na popularności superbohaterów i fakcie, że każda stacja musi jakiś serial w tym gatunku w swojej ofercie mieć postanowiła jimmy'ego olsena zrobić przystojnym, dobrze zbudowanym murzynem czy tam decyzją o obsadzeniu jordana w roli ludzkiej pochodni przez fox tylko w świetle pojawiających się głosów o czarnym spider-manie który uosabnia ruch "kradzieży przez mniejszości ról białym superbohaterom" (o_O). obie decyzje uważam za absurdalne i niczym nie uzasadnione, ale w gruncie rzeczy wy.(pipi)ane mam na to co robia partacze z foxa czy tam dc i życzę im wszystkiego najgorszego i więcej tego typu dziwnych posunięć w przyszłości :P. morales nic nikomu nie kradnie bo to nie tak, że nagle peter parker za magicznym pociągnięciem różdżki staje się czarny. podobnie jak nick fury nic nikomu nie ukradł bo po prostu postanowili iść za interpretacją postaci istniejącą w świecie komiksowym już od początku milenium. track record marvel studios pokazuje, że konsekwentnie wprowadzają na ekrany postaci o różnych kolorach skóry istniejące już w materiale źródłowym który jest znacznie bardziej postępowy od hollywoodu i będą tego z całą pewnością robić więcej. jedyny kwiatek jaki mi się przypomina to cały ten shit-storm o murzyna i azjatę wcielających się nordyckich bogów, no ale ku.rwa jakich nordyckich bogów c'mon to kosmici latający stateczkami rodem z gwiezdnych wojen. poza tym przypier.dalać się do elby w roli heimdalla to trzeba mieć nierówno pod sufitem, a warrior's three byli tak chu.jowo napisani, że hoguna to pewnie nikt nie pamięta podobnie jak fandrala którego re-castingu w dark world nawet nikt nie zauważył. podsumowując: michelle rodriquez na white tiger !

 

Ava_Ayala_(Earth-616)_from_Mighty_Avenge

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

już się tak nie s.raj guantanamera takie spojlery to byś dostał jakbyś wszedł do pierwszego lepszego sklepu z komiksami i popatrzył się na półke, ale smiało strzelaj z ucha  :problem: .

PS: marvel naprawia nawet błędy foxa z przeszłości - nowy kingpin:

 

635608174263291950-XXX-MARVELS-DAREDEVIL

 

this is my rifle...

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Jestem jak najbardziej za Rodrigues jako White Tiger. Ba! Kochałbym mocno.

Zgadzam się też co do ogólnej szajby na "kolorowych" aktorów w rolach białych postaci. Nowy Spider-Man przecież już w komiksie nie jest biały, a co ważniejsze nie nazywa się Parker. Najwięcej szumu robią ci, którzy nawet się nie interesują komiksami. Druga sprawa jest od groma ciekawych postaci o pochodzeniu azjatyckim, afroamerykańskim, latynoskim czy innej grupy etnicznej. I to po obu stronach. DC ma przecież chociażby Johna Stewarta, Blue Beetle, Black Manta, Vibe, Wildcat, Cyborga itd. Marvel też ma grono podobnych postaci. I to nie są jakieś słabe postacie. 

Nikt nie każe przecież zrobić z Hala Jordana czarnoskórego herosa w JLA. Można przedstawić postać Johna. Idąc w skrajność to niech król Wakandy będzie biały. Trochę paranoja z tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że ten nowy Marvel to ładne (pipi), ktoś orientuje się jak zareagowali fani na te wszystkie zmiany rasowe? I jeszcze jedne pytanie do teki, czy któryś z herosów wyjawił, że jest pedałem?

 

PS. Niech ktoś napisze w spoilerze, co się stało z Parkerem i Rogersem, że zastąpiły ich asfalty.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ale on śmiga jak Falcon, czy jako Kapitan Afroamerykanin?

 

śmiga jako kapitan ameryka, rogers

 

 

stracił super soldier serum w wyniku walki z iron nailem i jako stary dziad dowodzi shield chyba nawet w randze generała

 

 

parker

 

 

ma sie dobrze w głównym uniwersum, w ultimate zabił go osborn i kilka miesięcy po jego śmierci kostium założył ugryziony już grubo wcześniej, ale nie ujawniający sie do tej pory morales

 

 

takiego coming-outu żadnej z flagowych postaci nie kojarzę, ale są i le.zby i pe.dały. northstar z x-menów nawet niedawno wziął ślub w central parku :reggie:

 

d11018617e6c42656912864462d027d7f7acd1e4

 

a tak w ogóle to nowego spider-mana prawdopodobnie wyreżyseruje drew goddard czyli autor zaje.bistego

 

the-cabin-in-the-woods-dvd-cover-47.jpg

 

logiczne bo to on miał kręcic sinister six i nadal się jaram.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

people would look up to the sky and see.. hope. I'll take that from them first.

 

:obama:

 

spader jest idealny do tej roli. mam nadzieję, że wheadon się postarał aby filmowy ultron nie był tylko zbiorem mocnych one-linerów i mcu dostanie wreszcie po 11 filmach villaina "z krwi i kości". ciekaw jestem również tonu filmu. niby do trailera postarali się przemycić kilka żartów, ale wydaje mi się, że to będzie taki śmiech przez łzy tudzież robienie dobrej miny do złej gry. na pewno banner nie będzie miał lekko bo wrócą demony z przeszłości kiedy to nie był w stanie kontrolować hulka.

Odnośnik do komentarza

 

polecam drugą rundę w której chłopaki (głównie ludzie odpowiedzialni za honest trailers + całkiem niezły komiksiarz mark andreyko) opisują swoje wymarzone sceny po napisach w age of ultron. ja swoją już tutaj opisywałem, ale z tych najciekawiej brzmi chyba ta z jk simmonsem i ta z masters of evil. chociaż planet hulk wiadomo też spoko.

 

 

banner wracający w gladiatorskiej zbroi z armią poddanych wojowników na początku drugiej części infinity war :obama:.

 

 

 

Ten trailer  :obama:  Byle do maja.

 

w dużej ilości krajów premiera pod koniec kwietnia więc może i u nas da radę gdzieś wcześniej obejrzeć...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...