Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wróciłem właśnie z seansu i odczucia mocno mieszane.

Może zacznę od minusów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:yao:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żartowałem, film jest dojebany w chuj.

 

9/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

-potwierdzono obecność ant-mana, zapomnianego już trochę generała Rossa (red hulk?) i debiut nieznanej jeszcze postaci granej przez martina Freemana (ekipa z szerloka w mcu się powiększa) w przyszłorocznym "avengers 2,5: civil war". dzięki ostatniej scenie AoU wiemy też jak pewnie w dużej mierze będzie wyglądać jedna ze stron konfliktu.

-tom hardy podobno bardzo chce zagrać franka castle :fsg:

-obie części "infinity war" zostaną w całości nakręcone kamerami IMAX co jest wydarzeniem bezprecedensowym :obama:

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

wróciłem  :obama:  bardzo dobra kontynuacja. film sie nie patyczkuje i akcja od pierwszej minuty na ekranie, efekty specjalne 1sza klasa, nie polecam seansu 3d :reggie:  czuje sie wydymany, jeden z tych filmow co 3 sceny na krzyż w 3d. Co hulk wyrabia na ekranie, team fighty kapitana ameryki + thor, akcja na początku z bunkrem :wub:  na autostradzie :wub: i końcówka :wub: rozkminy o młotku thora :wub: polecam

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem i fakt 3d jest dość słabe, chociaż potęguje wrażenia i bardzo dobrze sie można wczuć, ja byłem na wczorajszym seansie IMAX i po prostu mnie zmiażdzyło, zarezerwowaliśmy z bracholem miejsca po środku w 5 rzędzie i na początku wydawało mi się że za blisko ekranu, ale jak film poleciał to po prostu  :banderas: Można było się poczuć jakby sie było w środku akcji. Także tylko IMAX, drodzy e-koledzy!


Co do filmu, dla mnie bardzo dobry i też mi sie podobały rozkminy z młotem thora + w miare normalne żarciki co jakiś czas :D


na końcu było dobre jak stark z cpt ameryką rozkminili że jak by włożyli młot do windy to winda by go udźwigła, wiec jest godna tronu asengardu  :kaz: 

 

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Dla mnie efekty były momentami strasznie sztuczne, no tak czasem zajeżdżało chamsko jakimś kinem klasy B, ale ogólnie oglądało mi się całkiem dobrze. Aczkolwiek jedynka dalej dla mnie jest lepsza i zrobiła jakoś lepsze wrażenie. Za to Vision i Ultron są prześwietni. Końcówka bardzo dobrze rokuje na kolejne filmy, ale od jakiegoś czasu mam tak, że te efekciarskie filmy zaczynają mnie męczyć w pewnym momencie tymi wszystkimi wybuchami, efektami itp. 

A no i muszę wspomnieć, że warstwa humorystyczna filmu bardzo na plus, naprawdę kilka razy się mocno zaśmiałem, reszta sali również, na plus. 

Dla mnie solidna siódemeczka.  :usmiech:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Kuuuurwa, czemu ja muszę mieszkać na kulturowym i filmowym za(pipi)u? Czemu do najbliższego, lepszego kina ma tak daleko? Czemu są tylko jedne połączenia dziennie pociągiem czy autobusem? I czemu burmistrz pobliskiego miasta woli postawić na każdej ulicy market, aptekę i bank aniżeli zainwestować w kulturę. Nie o taki Śląsk walczyłem.

Odnośnik do komentarza

Farmer, gdzie takie atrakcje?

 

Film obejrzałem wczoraj i bawiłem się wybornie, ale miejscami miałem wrażenie, że za dużo w nim bohaterów. Winter Soldier pozostaje na razie na pierwszym miejscu w serii.

 

Mam pytanie do znawców Agentów (teka?). Co kierowało

Jiaying w końcówce najnowszego odcinka? Czyżby wiedza o tym kamieniu Kree w posiadaniu Shield pchnęła ją do takich działań?

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

ku.rwa ciekawe czy do tego 2018 postawią IMAXa we Wrocławiu. w civil war ma być 15 minutowa sekwencja nakręcona w tym formacie.

A kolejni Avengers mają być pierwszym hollywoodzkim filmem nakręconym w całości tą technologią, ale to pewnie już wiesz.

 

 

Byłem, zobaczyłem i jest to widowisko lepsze od poprzedniej części. Moment kiedy

 

Vision podał Thorowi młot i jego wyraz twarzy GOTY XD

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzane. Blockbuster idealny i jedyne co mi się nie podobało to wrzucony z dupy hulk is love, hulk is life. Trochę tak z dupy wrzucony ten wątek ze słabą podbudową. Na plus na pewno więcej czasu ekranowego dla Clinta i Ultron jako najlepszy do tej pory przeciwnik w MCU ( pod tym względem to nie za bardzo im wychodziło do tej pory).

 

8+

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co tak słabo :(. Jedynka to wzór lekkiego filmu o facetach w rajtuzach, a tutaj dostaliśmy średniaka z masą sucharów (często tak wymuszonych, że aż w zębach zgrzypiały im te teksty), wątkiem miłosnym

żaby i świnki pepy- już pomijając (pipi)ową mordę i to, że dżohanson mnie zawsze irytuje, to jeszcze gra naj(pipi)owszą postać w serii

, rozdzinnymi klimatami

można się porzygać od wizyty w domu sokolego oka, chociaż niezamierzony dow(nene) z żonką patrzącą przez okno na Kapitana i chyba Starka był przedni

, słabym złym

Loki niby taki przydupas, a gniecie nijakiego robocika - serio co jest fajnego w sztampowym motywie potwora frankensteina?- w każdym aspekcie

, nieciekawymi nowymi postaciami

młodzi stanowią typowe wypełnienie bez grama ikry

i głównym wątkiem, który zupełnie nie grzał

głównie za sprawą robocika, taki wypełniacz między jedynką a prawdopodobnym armagedonem w trójce

. Niepotrzebnie zwiększyli tempo scen akcji, bo straciła na tym ich czytelność, za którą chwaliłem jedynkę.

2+/5

Odnośnik do komentarza

Wady które wymieniłem, według mnie w jedynce jeżeli już występują, to w znikomych ilościach. Tam nie było raczej momentów w których chciało się powiedzieć "skończcie już to (pipi)enie i do roboty lamusy". Ludzki Ultron? To samo można powiedzieć o każdym, nawet o Mendrku, ale to nie zmienia tego, że jego pojawienie nawet przez chwilę nie dostarcza ciarek na plecach, ot jest sobie i chce zrobić ludzkości kuku. Nawet nie sprawia wrażenia, że jest jakimś turbo kozakiem, tylko jakimś śmiesznym złowieszczym doktorkiem zamkniętym w puszce po Żywcu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...