Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość suteq

Ktoś wie ile trwa ?? Bo musze dobrze wyliczyć czas :D

Bez napisów końcowych ok. 1:50h. 

 

U mnie było równo 7 minut rekam z krótkimi spotami filmów. :obama: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

@up

 

TO (pipi)A. Jak ja nienawidzę tego peirdolonego multikina. Ilekroć idę na jakiś film to dostaje po 30 (pipi)anych minut (pipi)onych kredytów, aut i (pipi)a serków dla dzieci. No ja (pipi)ie, jakbym chciał kupić coś do domu to bym wybrał się do Reala.

 

A film był całkiem spoko, na poziomie ostatnich wygibasów Marvela (z pominięciem Thora 2 i Avengers 2)

Odnośnik do komentarza

niedawno oglądałem odcinek z drugiego sezonu avengers assemble zatytułowany "avengers disassembled" i tak sobie myślę, że tak właśnie powinni wykorzystać spajdiego w civil war. jako taki głos rozsądku ostatecznie opowiadający się za capem. z jednej strony stark, którego Peter jest fanbojem, z drugiej cap który jest dla niego wzorem w jego superbohaterstwie. potem cap mógłby go trochę trenować w jego solowych filmach tak jak to było w uniwersum Ultimate. Black panther z kolei wku.rwiony po wydarzeniach w wakandzie mógłby opowiedzieć się za rejestracją i wystąpić w wiadomej scenie z pajęczakiem w roli głównej którą kojarzą wszyscy którzy czytali komiks. tak to widzę. obejrzyjcie sobie ten odcinek kreskówki o której mówię to skminicie o co mi chodzi. występuje w nim też ultron :).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Bylem na czlowieku mrowce

 

skusilem sie bo podobno byl bardzo smieszny. No i troche byl napewno ale spodziewalem sie ze bedzie bardziej wesoło

 

 

a reszta filmu.. spelnily sie moje obawy. Obawialem sie ze skoro bohater jest w mniejszej skali to i caly film taki będzie. No i dokladnie tak bylo. Brakowalo tego (pipi)niecia do jakiego przyzwyczaily nas filmy marvela. W ogole duzo bylo gadania i malo akcji. Poprostu wszystko w mniejszej skali

 

aogolnie tragedii nie bylo ale zachwytow tez nie

 

daje na wyrost 7--/10 ale tak naprawde to i 6/10 by pasowalo. Lekki plus za humor

 

chociaz na glos zasmialem sie tylko raz z powodu "psa"

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Podczas prezentacji Kevin Feige opowiadał, że „Doctor Strange” poruszać się będzie w świecie okultyzmu i nadnaturalnych istot. Klimat ma być bliski horrorowi. 

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/jaki-bedzie-doctor-strange-marvela-733483

 

Dr. Strange w klimatach horroru, bardziej mroczny? Jestem za!  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...