Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I tak zapowiada się z 5x lepiej niż to co zaserwowano w poprzednich 2 filmach XD

Szczerze wątpię,

 

red nie miał pryszczy, a pochodnia był biały. No i film nie był wcale taki zły. Ba, był nawet fajny. Obydwa 

Odnośnik do komentarza

 

I tak zapowiada się z 5x lepiej niż to co zaserwowano w poprzednich 2 filmach XD

Szczerze wątpię,

 

red nie miał pryszczy, a pochodnia był biały. No i film nie był wcale taki zły. Ba, był nawet fajny. Obydwa 

 

I pewnie jeszcze MoS lepszy niż wszystkie filmy Marvela?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jestem po seansie Czlowieka-Mrowki i w sumie nie wiem co napisac.

Dawno nie mialem w sumie tak roznych odczuc co do filmu.

Niby pomysl byl fajny, realizacja nawet tez niczego sobie no ale cos mi nie gralo podczas seansu.

Moze to zalew sucharow (naprawde ich bylo w ch.uj i ciut ciut), moze to ten caly imo dziwny i glupi pomysl o superbohaterze, ktory kontroluje mrowki.

Nie wiem, serio. Niby mi sie w miare podobalo ale jakos tak nie czuje ze cos stracilbym jakbym go nie obejrzal. Podobnie mam z obiema czesciami Thora.

O dziwne film ma inna strukture niz inne filmy marvela. Generalnie w takich filmach jest rozpierducha-spokoj-rozpierducha-spokoj-wielka rozpierducha, a tutaj generalnie to ostatnie pol godziny jest rozpierducha i to dosyc kameralna jak na filmy marvela.

Jakbym mial oceniac to dalbym takie 6/10 na zachete.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

No i Kate z Lostów w tej stylizacji absolutna petarda. <3

 

W ogóle świetnie obsadzony film, z bardzo dobrym tempem i balansem pomiędzy akcją, a scenami skupiającymi się na bohaterach. Myślę, że zdecydowanie lepiej się broni jako osobne dzieło, niż większość filmów Marvela. To był chyba jedyny film z MCU, co do którego miałem spore wątpliwości po pierwszych zapowiedziach i trailerach - okazało się, że zupełnie bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza

Film zupełnie inny niż pozostałe produkcje Marvela. Bardzo mało tutaj jest typowego superhero i akcji więc film trochę się ciągnie, do połowy to w sumie taki komedio-dramat trochę. Późnij pojawia się kostium i się rozkręca ale nie na taką skalę jak u innych bohaterów bo skoro to Ant-Man to i wszystko jest w skali mikro. :teehee:  Realizacja scen gdzie Scott się zmniejsza i zwiększa, kosa, finałowa bitwa jest naprawdę super :banderas: kostium yellojacketa :obama:
 

 

 

 

łysy świetnie obsadzony

spoko że film dzieje się gdzieś w trakcie trwania filmowego age of ultron

pstryczki w stronę avengers

wkur.wiający pysk micheala peny ale fajnie 'opowiadał'

 

ciufcia ropier.dalająca dom :obama:

wielka mrówka xDDD

 

scena gdzie zmniejszony scott biegnie po makiecie i strzelają do niego ochroniarze :obama mocno:

 

jak pisałem wyżej finałowa bitwa w skali mikro w jednym pokoju po prostu kosmos :D

 

WASP <3

 

Ant-Man will return :kaz:

 

scenka po napisach, właśnie  doczytałem że to Bucky

 

 

 

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna ciekawostka przyszła mi do głowy (bardzo mały spoiler): w retrospekcji, roli Howarda Starka wystąpił aktor z Iron Mana 2 (John Slattery), a nie Dominic Cooper. Czyli Cooper nie tyle zastąpił Slattery'ego w roli Starka, co zagrał jego młodszą wersję. Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, zwłaszcza, że w tej samej scenie jest mocno postarzona agentka Carter i mocno odmłodzony Hank Pym / Michael Douglas. 

 

No i z rzeczy humorystycznych mega podobały mi się opowieści latynosa, z ruchem ust wszystkich postaci dopasowanym do jego narracji - za(pipi)iście to wyszło. ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...