Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem po seansie F4, od razu mówię, że w kinie nie byłem.........

i bardzo dobrze, że nie poszedłem bo bym się chyba wku.rwił :joe: .

Co to ma być!! Wiało nudą od początku do końca, dobrze, że tylko 1,5h.

Początek rozumiem, poznanie się wszystkich, zbudowanie teleportera a później siup ledwo co się obrócisz i beznadziejna walka finałowa z Doomem (który wyglądał jak świecąca choinkaWsdX0Tx.gif) i został pokonany w 4 min, serioo??!! W sumie to nie ma co więcej pisać bo w nie ma o czym.

Fox proszę przekaż prawa Marvelowi bo to już trzeci film o najstarszej komiksowej rodzince i trzeci raz spier.dolony jest to film.

 

Ocena :joe::joe: /10

 

 

 

ps.

Chcesz oglądnąć? Zobacz w necie, nie warto nawet na czekać na Blu-Ray czy DVD. Wiem, że szerzę piractwo ale litości, nie warto dokładać pieniądze Foxowi za takie coś.

 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Myślałem że Pixels będzie moim najgorszym kinowym wydatkiem w tym oku. Nieźle się myliłem bo Fantastyczna Czwórka to jak spuszczanie 40 zeta w kiblu przez półtorej godziny.  Nie dość że to nieziemsko nudne było to jeszcze przez 90% filmu nic się nie dzieje żeby na koniec dać denną pseudo walkę.  Już wolałbym utrzymanie całości w tonie początku filmu i wywalenie Dooma lub pokazanie go dopiero w sequelu.

 

http://gameplay.pl/news.asp?ID=93460

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

nadal najlepszy film Marvela.

lol. GOtG? Cała reszta?

 

Szczerze to mi się tylko strażnicy galaktyki podobali, kapitan 2 i trochę iron man jeden. Reszta mogłaby nie istnieć. 

Odnośnik do komentarza

Z serii plotki ploteczki 

 

Są przypuszczenia iż nowy film o Bladzie będzie powiązany z komiksem (który został opóźniony) Blade All-New All-Different, którego bohaterką jest córka Blada Fallon Grey. W.Snipes pojawił by się jako ojciec i zapewne mentor.

Blade-art-e1440528007811.jpg

http://www.bleedingcool.com/2015/08/25/next-blade-film-will-be-based-on-marvels-new-female-blade/

 

Pamiętajcie jest to Plotka  ^_^ 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

UWAGA (pipi)! Civil War promo postery z drużynami. Kto nie chce sobie spojlować tego kto będzie trzymał z kim - niech nie zagląda!

oyErlz.jpg

 

rsSka2.jpg

Tutaj mamy podpierdalaczy i policyjne (pipi). War Machine, Black Widow, Iron-Man, Black Panther i Vision

 

 

 

7bkD6q.jpg

A tu mamy team JP2. Hawkeye, agentka jakastam, Kapitan Flaga, Falcon, Winter SOldier

 

 

 

mUtCgk.jpg

Osobiscie sympatyzuję z teamem Kapitana ale...wiecie...

 

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mnie brakuje tu Pajączka oraz Scarlet Witch. 

 

Zauważyliście prawidłowy kolor na stroju Hawkeya?  ^_^

 

 

CNbqHysWEAAsV9Q.jpg

 

 

 

Edit:

 

Mads Mikkelsen jako jeden z czarnych charakterów w Dr. Strange? Jestem za  :sorcerer:

http://comicbook.com/2015/08/27/mads-mikkelsen-up-for-villain-role-in-doctor-strange/

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...