Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Bracia Russo udzielili wywiadu, w którym omawiają film Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Poruszy temat sceny po napisach, Spider-Mana i inne ciekawostki.

Wielu fanów komiksowych filmów żyło w ubiegłym tygodniu ostatecznym zwiastunem filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, w którym to zadebiutował Spider-Man. Bracia Russo mówią, że od początku planowali pokazać go po raz pierwszy w taki oto sposób w zwiastunie.

 

– Od początku chcieliśmy go pokazać w taki sposób. Gdy dorastałem, był on moją ulubioną postacią. Wciąż mam kolekcję komiksów w szafie, więc praca z tą postacią to dla nas jak spełnienie marzeń. Sądzimy, że to był świetny sposób na zaprezentowanie go po raz pierwszy. Myślę, że spodoba się on ludziom. Odgrywa w filmie bardzo interesującą rolę – mówi Joe Russo.

– Powiem tak. Częścią zabawy Spider-Manem w tym filmie jest to, że obserwujemy wojnę wewnątrz Avengers. Zatem Spidey nie ma tego emocjonalnego doświadczenia, które mają inne postacie. Wchodzi do gry w trakcie konfliktu, co sprawia, że dostaje bardzo unikalne miejsce w tej historii – dodaje Anthony Russo.

 

Reżyserzy potwierdzają, że długi proces castingowy polegał na sprawdzeniu, jak aktor radzi sobie w kontakcie z Chrisem Evansem i Robertem Downey’em Jr. Musiała być chemia. Na temat kostiumu powiedzieli, że jest to coś, co bardzo im się podoba i Kevinowi Feige’owi, dyrektorowi Marvela.

 

– Jest to bardzo popularna postać, więc zawsze kwestia kostiumu będzie kontrowersyjna. Ludzie będą kochać albo nienawidzić to, co z nim zrobimy, ale my możemy jedynie zrobić coś, co nam się spodoba, co będzie wierne naszym pomysłów i zgodne z tym, co myślimy o postaci.

 

Potwierdzają, że efekty specjalne nałożone na kostium nadal są w trakcie produkcji, więc będzie to wyglądać lepiej. Mówią, że inspiracją była praca Steve’a Ditko, rysownika Marvela, który pracował ze Spider-Manem w komiksach.

 

– Wydaje mi się, że ludzie w trakcie seansu odkryją, jak ten kostium działa i dlaczego oczy się ruszają. To wszystko jest uzasadnione. Wszyscy chcą odpowiedzi już teraz, ale w takim razie jaki byłby sens oglądania filmu?

 

Joe Russo potwierdza, że będzie scena po napisach filmu  Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

 

– Nie możemy powiedzieć, kto w niej się pojawi, ale z całą pewnością może być jedna lub dwie, albo nawet trzy sceny po napisach. Możemy z całą pewnością potwierdzić to, że powinniście zostać na miejscu po zakończeniu filmu.

 

Spekuluje się, że najpewniejszym kandydatem, który będzie zapowiedziany w scenie po napisach jest Doctor Strange, który pojawi się w listopadzie w kinach. Mówi też o możliwości pokazania jakieś powiązanej sceny z filmu Strażnicy Galaktyki 2 lub Hulka lądującego w Asgadzie, czyli swoistą zapowiedź filmu Thor: Ragnarok. Mało prawdopodobnie jest Avengers: Infinity War – Part I, gdy bracia Russo twierdzili, że Thanos nie będzie w ogóle wspomniany w
Wojnie bohaterów
.

Bracia Russo poruszyli też kwestię tego, dlaczego widzowie w ogóle mają interesować się Spider-Manem, skoro było go w kinie już tak dużo i wciąż wałkowano to samo.

 

– Jedną z przyczyn jest to, że powrócił do uniwersum Marvela. Przeżywa przygody z innymi postaciami, z którymi nie miał wcześniej styczności. Tym razem gra go naprawdę młody aktor, który tworzy nową interpretację bohatera zgodną z tym, co pamiętam z komiksów, gdy czytałem je jako dziecko. Wadą jest oczywiście zmęczenie Spider-Manem, ale zaletą jest to, że może z tego wyjść naprawdę ekscytująca historia i oczyszczająca interpretacji superbohatera. Celem jest pokazanie Spider-Mana, który sprawi, że ludzie ze***ją się z wrażenia – mówi reżyser.

http://naekranie.pl/aktualnosci/bracia-russo-o-scenach-po-napisach-i-spider-manie-w-wojnie-bohaterow-791804

Odnośnik do komentarza

No przezabawne. Najgorsze w tych filmach Marvela jest właśnie to, że wszyscy wychodzą z nich cało, przez co trudno im zaangażować widza (mnie). Wszyscy się będą naparzać, ale nikomu się krzywda nie stanie, a jak już ktoś zginie, to będzie to jakiś kmiotek. Jeszcze ta drętwa scena nadbiegających z dwóch stron grupek bohaterów, a dejcie spokój. 

Odnośnik do komentarza

 

No kolejny film do obejrzenia na blu-ray jak wyjdzie rip. Wiadomo że tylko scena po napisach jest coś warta. 

To samo można powiedzieć o BvS i każdym kolejnym filmie ze stajni DC :raggie:

 

 

Tam nie ma scen po napisach, a Marvel w ramach MCU do tej pory nie zrobił nic tak słabego, jak MoS i BvS, więc trochę z dupy porównanie. ;) No ale trylogia Nolana to nadal DC, więc szacunek jakiś się też należy.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...