Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Coulsona już nie będzie w filmach...

 

Nie stawiałbym cohones na pieniek za to. Dziś mówią jedno, jutro robią drugie. Czas pokaże.

 

 

Taka liczba postaci w komiksie ma rację bytu, bo człowiek się zatrzyma, popatrzy, doczyta kto jest kto. A na ekranie? Już w AoU była kupa, nie widzę tego.

Sorki ale jaki jest sens oglądać Avengersów nie znając poprzednich, wprowadzających filmów? Jeśli się nie widziało reszty filmów (i oczywiście te, które pojawią się jeszcze) z MCU to do Infinity War radzę nawet nie startować bo to będzie tylko strata czasu. To wszystko tworzy jedną całość.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale przecież mnóstwo ludzi idzie na ten film na fali hype'u i ogólnej podniety. Tam samo jak na Przebudzenie Mocy, tylko tam przynajmniej to było w miarę bezpiecznie wyjaśnione dla nowych. A tu może być klops, bo nawet fanom oko będzie skakać.

 

A na ożywienie Coulsona wkurzył się sam Whedon i póki będzie miał co do powiedzenia to nie sądzę, że się doczekamy. I muszę powiedzieć, że zgadzam się z jego argumentacją, że przygodnym fanom ciężko by było szybko wyjaśnić w filmie, że gość zmartwychwstał.

Odnośnik do komentarza

I potem z tej podniety wyskakują z tekstami, że "film słaby w choooj bo nic z niego nie zrozumiałem, jacyś goście napierdzielają się z robotem, 3/10" Gdyby Marvel kierował się hypem i ogólną podnietą plebsu nie byłoby MCU. Nie po to buduje skrupulatnie całe uniwersum by je zignorować teraz bo typek jeden z drugim idą na Infinity War bo wszyscy idą i jest trendy.

Co do Whedona to nie wiadomo jak długo będzie miał coś do powiedzenia bo z tego co wiem to i tak skończył już z MCU i nie wyreżyseruje już żadnego filmu dla tego uniwersum. Poza tym to bracia Russo grają pierwsze skrzypce więc czas pokaże jak potoczą się losy Coulsona. 

Odnośnik do komentarza

A na ożywienie Coulsona wkurzył się sam Whedon i póki będzie miał co do powiedzenia to nie sądzę, że się doczekamy. I muszę powiedzieć, że zgadzam się z jego argumentacją, że przygodnym fanom ciężko by było szybko wyjaśnić w filmie, że gość zmartwychwstał.

 

No już nie ma nic, bo oficjalnie zrezygnował z jakiegokolwiek udziału w uniwersum Marvela.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość suteq

I bardzo dobrze, zresztą od dawna się żartuje, że to Avengers 2,5.

Bo to jest Avengers 2.5, a raczej mam nadzieję, że się to okaże pełnoprawną 2, bo oryginalna 2 była dosyć słaba. Po bardzo dobrym Zimowym Żołnierzu myślę pozytywnie o nowym filmie. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

I bardzo dobrze, zresztą od dawna się żartuje, że to Avengers 2,5.

Bo to jest Avengers 2.5, a raczej mam nadzieję, że się to okaże pełnoprawną 2, bo oryginalna 2 była dosyć słaba. Po bardzo dobrym Zimowym Żołnierzu myślę pozytywnie o nowym filmie. 

 

 

Sprzeczny przekaz. Jak chcesz żeby było jak Winter Soldier = to nie chcesz żeby było jak Avengers.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

 

I bardzo dobrze, zresztą od dawna się żartuje, że to Avengers 2,5.

Bo to jest Avengers 2.5, a raczej mam nadzieję, że się to okaże pełnoprawną 2, bo oryginalna 2 była dosyć słaba. Po bardzo dobrym Zimowym Żołnierzu myślę pozytywnie o nowym filmie. 

 

 

Sprzeczny przekaz. Jak chcesz żeby było jak Winter Soldier = to nie chcesz żeby było jak Avengers.

 

Nie chcę, żeby film był taki słaby jak A2. 

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie przedstawiono obsadę drugiej części Strażników z Galaktyki

 

 

Chris Pratt (Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula) i Sean Gunn (Kraglin). Do obsady dołączyli Pom Klementieff (Oldboy. Zemsta jest cierpliwa), Elizabeth Debicki (Everest), Chris Sullivan (The Knick) i Kurt Russell (Nienawistna ósemka)

http://naekranie.pl/aktualnosci/obsada-i-zdjecie-z-filmu-straznicy-galaktyki-2-775322

Widzę, że K.Russell ostatnio na topie  :banderas:

56c3f1ad33142.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...