Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds (dawne A Link to the Past 2)


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Ta zelda wciaga jak diabli, siadlem "na chwile" ... 2h temu i gralem non stop bez przerwy z bananem na ustach, nie czulem sie tak... szczesliwy grajac od daaaaaawna o.O a jaki mialem zaciesz i gesia skorke kiedy w barze mlecznym zagrali najpierw cudowny fairy fountain a potem kolysanke zeldy... jeeezu, kocham te gre, GOTY, GOTM, GOTG! A co najlepsze? przez te 2h przeszedlem 1 dungeon i potem sie wloczylem bez celu po swiecie i ciagle bylo cos do odkrywania czy robienia, Nintendo, kocham was <3 

Odnośnik do komentarza

Ja jednak uderzam w bravely default jako pierwsze. Ta MUZYKA sama mi sprzedala gre. Ja naprawde mam niebianski backlog gier ale...ehh..ten system, ta muzyka, ten klimat. Najpierw mi zapodajecie tu Zelde ktora wyglada pieknie i brzmi pieknie a potem ktos wspomina o BD, sprawdzam OST i czuje sie porawny jeszcze bardziej.

 

Dobrze sie dzieje w panstwie jrpgowym:)

Odnośnik do komentarza

Gra skończona... Co mogę napisać... Najlepsza gra na konsole przenośne i chyba najlepsza gra w ogóle.

Teraz będę polował na "Fire Emblem Awakening" bo z tego co widzę to oceny ma podobne co ta Zelda... Muszę tylko swoją niechęć do gier turowych gdzieś tam "utopić";).

 

Mam tylko nadzieję, że ujrzymy na handheldzie Nintendo jeszcze jedną Zeldę.

Odnośnik do komentarza

Może być i remake Majora's Mask. I tak nie grałem w tą grę na N64 więc dla mnie to będzie jak nowość;). Jeśli chodzi o sequel "A link between worlds" to też bym był megaszczęśliwy... 

 

Coś jednak czuję, że ujrzymy nie remake a drugą część "Majory". Pewnie z podtytułem "Majora's Hat" czy coś w tym stylu;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

lol, te komentarze:

 

this is why this site is a joke.
 
All the retards at gamespot are a fucking joke, how is that site even still running, they hire any moron over there, bunch of bums!
 
BS! The Last of Us, GTAV, or CoD: Ghosts deserved Game of The Year. Not a game that doesn't innovate or changes over the years. Zelda has always been the same since it released on NES. It's still dumb and boring as always. Only stupid 12-year-old kids like those games. Then again Nintendo's audience. 
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Mam zwieche w Lost Woods mianowicie na 3 pokoju zostało mi tych duszków raptem 5 i za cholerę nie mogę trafić w prawidłowa drogę. Ogólnie Lost Woods ssie w każdej Zeldzie ale tu już przesadzili 20 lat seria a patent wiecznie ten sam stare i mnie nie jara już. Niby zmienia się ale w niewielkim stopniu naprawdę Zelda jedzie już na schematach niech zatrudnią kogoś świeżego do lvl designu bo to lipa jest.

Odnośnik do komentarza

Ok dzięki za pomoc zawrócę ale na boga ile można to Lost Woods w ten sam prawie sposób wciskać :( Ale gra i tak jest świetna a kawałki grane w kawiarni miotają moją wyobraźnia makabra niby je znam już od wielu lat ale eh cudo. 

PS. Zrobione heh ja brałem u ducha podpowiedź ale mu nie uwierzyłem nigdy :P jakie to było głupie z mojej strony mam czym ciachać teraz:)

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Z powodu choroby i ja w końcu gram w to dłużej. Ocarina mnie zmęczyła i bałem się do tytułu podchodzić ale dziś w nocy uruchomiłem czekając aż gra mi się z goga ściągnie. Tak mnie wciągnęło że grałem do 2 w nocy mimo gorączki i zawalonych zatok :) Ta gra powinna być reklamowana jako Zelda inna niz Ocarina. Bo nie jestetm jedyną osobą która na OCarina of Time się zawiodła. Mam nadzieję że dalej bęzie jeszcze lepiej i gra mnie po 10 h jak ocarina nie znuży :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W koncu przeszedlem, znalazlem troche czasu, przycisnalem mocniej i przeszedlem i.... zaluje. Bardzo zaluje, ze juz skonczylem te genialna gre i ze znam juz jej wszystkie niuanse i sekrety (wymasterowalem, jedyne chyba czego mi brakuje to 999 przy unikaniu kur). Zazdroszcze tym, ktorzy jeszcze nie zaczeli grac/nie ukonczyli :/ 18:50 wedlug activity loga

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...