Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds (dawne A Link to the Past 2)


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

No to niezła lipa. Kiedyś ten sklep wymiatał, zawsze dostarczali gierki na premierę albo nawet dzień wcześniej. Ja się do nich zraziłem niedawno przy Batmanie. Dostałem go tydzień po premierze. Teraz kupuję głównie w BestPlay i w ElectronicDreams. Kto z Warszawy i chce mieć Zeldę dzisiaj, niech leci do Robsona. Czytałem na innym forum że mają i wysyłają. No ale żeby nie offtopować...

 

Nie pograłem za dużo ze względu na brak czasu, ale póki co GOTY, 10/10 i miód-malinka!

 

Plusy:

 

-Cudowna grafika i muzyka

-Super motyw w malowanym Linkiem

-Duży świat

-Ravio i jego wypożyczalnia

-Dungeony małe ale intensywne

-Świetne 3D, zwłaszcza w dungeonach

-Super klimat

 

Minusów nie stwierdzono.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie około 12 zmieniło się zamówienie na wysłane. Tyle że ja mam paczkomatem i nie dostałem numeru przesyłki do śledzenia. Liczę, że jutro pojawi się w paczkomacie.

 

No to widzę, że jedziemy na tej samej łodzi :( Jutro powinno być. Musi. 

 

@aux, coś czuję że skorzystam z rad

z GTA V się spóźnili 2 dni, na maile nie odpisują, na fb odpisują ale odpowiadając kompletnie na co innego niż ich zapytałem, teraz numer z Zeldą, kupuję u nich od 2005 i dziwię się że tak się dużo pozmieniało

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Electronic Dreams? Ten sam sklep, który tydzień po premierze dalej nie wysłał mi 3DLanda? Podziękuje.

 

Ultima działa sprawnie, każdemu zdarzają się wpadki, ogólnie na nich nie narzekam. Nie żebym ich bronił. Jutro gram, a jak nie jutro to w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze że jest weekend. Będę mógł dłużej pograć. Gierka jest do bólu klasyczną Zeldą. To wszystko już widzieliśmy i słyszeliśmy. Ale mnie tam nie potrzeba żadnych innowacji i rewolucji. Choć przyznam że chętnie bym zobaczył Zeldę w klimatach współczesnych, jakaś zombie apokalipsa czy cuś :) Podsumowując - ALBW to kotlet, ale przepyszny i świetnie podany. Potężna grywalność, świetny klimat i ogólnie rewelka. Dostałem co chciałem.

 

Jest co robić w grze. Możemy na przykład szukać porozrzucanych po świecie małych ośmiorniczek, są mini gierki z unikaniem lecących na nas kurczaków, zbieranie rupii na czas. Obecnie kolekcjonuję owady dla jednego typka. W znalezionej butelce był list który uruchamia małego questa itd. Gra póki co jest prosta, ze dwa razy musiałem dłużej pomyśleć jak przejść dalej. Nasza malunkowa moc oczywiście szybko się wyczerpuje, ale regeneracja jest szybka, więc nie ma problemu. Przedmioty (których jest cała masa) początkowo wynajmujemy od Ravio. Przy zgonie w dungeonie tracimy wszystko i trzeba od nowa płacić za wynajem. Później na szczęście można sobie kupić te rzeczy na własność, ale ceny potrafią dać w kość. Dlatego warto od początku zbierać rupie żeby potem nie było problemów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...