Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds (dawne A Link to the Past 2)


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Wreszcie dostaliśmy konkretne info o nowej zeldzie.

 

-akcja dzieje sie w świecie A Link to the Past

-widok z góry

-efekt 3D ma być pomocny przy zagadkach

-premiera pod koniec tego roku

 

zelda58uk4.gif

 

MDX0Uc6.jpg

 

 

Za moment video z gry będzie można obejrzeć na 3DS'ie w 3D

 

edit: A tu video na youtubie

 

http://www.youtube.com/watch?v=6oaS9yBGbmU

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kolejna Zelda i znowu się napalam. Mam nadzieję, że po 2óch crapach na DS'a i średnim SS na Wii, wreszcie dostanę to, czego oczekuję. Zeldy nastawionej na dungeony, bez sztucznego wydłużania gry i ciągłego trzymania za rękę.

Odnośnik do komentarza

Super ! Ciesze, sie, ze gra bedzie w klasycznym stylu jak Link To The Past, nie jest to co prawda 2D, ale wyglada super. Bardzo lubie klasyczne odslony Zeldy z Gameboy Advance, te z NDS byly fajne, ale sterowanie stylusem mi nie podeszlo, granie okazalo sie niewygodne.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Może przesadziłem z tymi "crapami", ale co by nie gadać, są to bardzo słabiutkie odsłony. Wyprane z klimatu, z tragicznym pacingiem i uproszczeniami ze względu na specyficzne sterowanie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Sterowanie zabilo wersje z NDS, mam obydwie (Spirit Tracks nawet nie zaczete) i jakos nie moge ich skonczyc - chociaz mam taki zamiar i jeszcze kiedys sie za nie zabiore. W kolejce czekaja jeszcze Oracle Of Seasons i Minish Cap, wiec pogram jeszcze w klasyki.

 

Oby tylko nie zmuszali do kierowania stylusem w nowej czesci, na NDS mogli to dac tylko jako opcje do wyboru, a nie przymus. Ciekawe czy nowa wersja Zeldy na 3DS bedzie tak rozbudowana i dluga jak Link To The Past, ja ogrywalem na GBA i przyznam, ze bardzo mnie wciagnal, ale przejscie zajelo mi dosyc duzo czasu i nieraz konkretnie sie zakrecilem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Czy tylko mi ten styl się masakrycznie nie podoba? Wszystko to wygląda jak filmiki CGI z lat 90', takie plastikowe i błyszczące jest wszystko. No i te uśmieszki robiące za wyskocznie... WTF O_O.

 

Ale zmiany na plus to zdecydowanie sterowanie, touchscreen sprawdza się średnio.

Odnośnik do komentarza

Powiem tak: jeśli gra będzie trudna, zagadki ciekawe (te w dungeonach jak i te w otwartym świecie z NPCami), mapa gry naładowana ciekawymi obiektami i tonami sekretów a klimat gry będzie nawiązywał do starych Zeld to jestem w stanie przełknąć każdy styl graficzny. BTW: uwielbiałem w zeldach z Gameboyów akcent przygodówkowy w stylu "przynieś dziadkowi rybę aby zwabić jego kota, on da Ci megafon który daj operatorowi wiatraki który da Ci korbę, którą możesz włożyć..." itp

Odnośnik do komentarza

Polecam powyższy filmik. Ta muzyka! Video mocno mnie przekonało do tytułu, podoba mi się ta natychmiastowość i ciągłe zagadki. Czuć ducha starszych części z GB. Jestem pewien, że na 3DSie wygląda to o wiele lepiej, a i pewnie (jak zwykle) grafa będzie podrasowana dopiero pod koniec. I kocham Ninny, że zapowiedziało tę grę w kwietniu, ogłaszajac przy tym, że gra wyjdzie na święta 2013. Nie znoszę jak ktoś zapowiada grę, a potem czekamy 2-3 lata...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.