Skocz do zawartości

Weszło - wyrocznia polskiego futbolu?


michal

Rekomendowane odpowiedzi

A niech sobie funkcjonują, nie chodzi tu o jakość tekstów, wywiadów czy publicystyki bo naprawdę rzadko je czytam - na weszło wchodzi się głównie dla komentarzy, szczególnie po meczach reprezentacji jest tam ciekawie, gdzie dość rzeczowe dyskusje mieszają się z flamem. 

Odnośnik do komentarza

Te nowe weszło to jakaś porażka. 95% artykułów czytałem na mobajlu, na kibelku. Teraz strona w apce jest nieczytelna, to samo w przeglądarce. Nie żeby wcześniej to był jakiś szczyt webdesignu, ale chociaż tekst było widać, a teraz dupa. Od początku roku nie przeczytałem z tego powodu żadnego artykułu.

Odnośnik do komentarza

Jedynie wywiady się tam teraz nadają do czytania, ale też nie zawsze, reszta to guano się zrobiło, jakieś "artykuły" typu

 

 

Co można zrobić w piętnaście sekund? Na przykład wygrać dwie pierwsze zawodowe walki. Choć Bogdan Wenta przekonywał, że to dużo czasu, nawet Mike Tyson nie nokautował tak szybko jak Paweł Rumiński. 27-latek ekspresowo rozprawiając się z Vladimirem Fecko poprawił rekord Krzysztofa Włodarczyka. Cała walka trwała 6 sekund. W obu potyczkach zawodnik Legia Fight Club wyprowadził dokładnie… dwa celne uderzenia.

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze w tym wszystkim to, że odbiorcami tych wpisów są ludzie wykształceni tak jak Paweł ogqozo z forum PSX EXTREME co nie najlepiej świadczy o kondycji intelektualnej typowego fana piłki nożnej w tym kraju. 

Nie wiem ale w Piłce nożnej dziennikarze stają na głowie by utrzymać gazetę na powierzchni fundując bardzo fajne ikonografiki w której rozpisują się jakie zadania taktyczne mają poszczególni zawodnicy w klubach największej 4 w Europie (niestety na takie rarytasy nie można liczyć w przypadków klubów chociażby greckiej Ekstraklasy czy Eredivisie a szkoda bo można by było sobie porównać jakie trendy taktyczne obecnie panują  w Europie) niekiedy dokładnie analizując przyczyny upadku danej drużyny. Póki co Leszek Orłowski, Zbigniew Mucha czy nawet Michał Czechowicz to zupełnie inna liga niż żółtodzioby z Ćwiąkałą na czele. Nie mam nic do Ćwiąkały, on akurat z tej całej gromady wydaje się być jedynym rozsądnym człowiekiem, ale jeśli tak ma wyglądać przyszłość polskiego dziennikarstwa sportowego to sorry ale ja podziękuje. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś z was się zoorientowałem, ale w przestrzeni publicznej dziennikarz sportowy w branży dziennikarskiej jest na  tym samym szczeblu rozwoju co internetowy troll. Wyżej nawet stoją notowania dziennikarzy lokalnych, których warsztatem i wiedzą mogą niekiedy zawstydzić nawet tych o bogatszych portfelach. 

Kiedyś Błaszczykowski wspominał w jednym z wywiadów, że polscy dziennikarze sportowi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za to co piszą dlatego rzadko z nimi rozmawia. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pominę zwyczajowe odloty od rzeczywistości użytkownika M. Ale wszedłem na stronę.

 

Czy ja jestem ślepy, czy ta strona zlikwidowała taką niszową opcję jak wyszukiwarka? Chciałem z ciekawości sprawdzić, co tam w polskiej lidze, kto dobrze gra, jacy piłkarze, czemu Jagiellonia na pierwszym itp., i nie widzę wyszukiwarki. Nawet wyłączyłem Adblocka, ale nie pomogło. W rogu jest tylko "zaloguj się", Facebook, Twitter, żadnej lupki ani pola do wpisywania.

 

Weszło kojarzyło mi się zawsze jako strona, gdzie oglądają polską ligę, każdy mecz uważnie, i potrafią sporo powiedzieć na temat aktualnej sytuacji. Inne tematy mnie średnio obchodzą, bo podchodzą do nich jak wszyscy - przeglądamy Transfermarkt, czasem gole na YouTube i jedziemy ekspertyza - a widzę, że jest ich jakby więcej, niż polskiej ligi. Ani kategorii "polska liga", ani wyszukiwarki?

Odnośnik do komentarza

Pominę zwyczajowe odloty od rzeczywistości użytkownika M. Ale wszedłem na stronę.

 

Czy ja jestem ślepy, czy ta strona zlikwidowała taką niszową opcję jak wyszukiwarka? Chciałem z ciekawości sprawdzić, co tam w polskiej lidze, kto dobrze gra, jacy piłkarze, czemu Jagiellonia na pierwszym itp., i nie widzę wyszukiwarki. Nawet wyłączyłem Adblocka, ale nie pomogło. W rogu jest tylko "zaloguj się", Facebook, Twitter, żadnej lupki ani pola do wpisywania.

 

Weszło kojarzyło mi się zawsze jako strona, gdzie oglądają polską ligę, każdy mecz uważnie, i potrafią sporo powiedzieć na temat aktualnej sytuacji. Inne tematy mnie średnio obchodzą, bo podchodzą do nich jak wszyscy - przeglądamy Transfermarkt, czasem gole na YouTube i jedziemy ekspertyza - a widzę, że jest ich jakby więcej, niż polskiej ligi. Ani kategorii "polska liga", ani wyszukiwarki?

 

Wyszukiwarki nie ma, ale można szukać za pomocą google. Tu jest na przykład dział ekstraklasy - http://weszlo.com/tag/ekstraklasa/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Chyba polityka obrana przez Stanowskiego niestety ale odbija sie serwisowi WESZLO bo poziom komentarzy jakie wystepuja pod artykulem o meczu repry z Litwa nie przypomina nawet tych podworkowych odpalow z portali lokalnych spolecznosci sredniach miast w Polsce typu jelonka.com.  Cytuje:

 

Cytat

krawczyk za takie teksty powinieneś mocno po ryju dostać i tak by się stało na porządnym podwórku czy osiedlu lewusie. (pipi)j stąd . jesteś pierwszy do bana naprawdę

 

Cytat

Zalosny kacap szybko sie nauczyl jak lizac dupe laskawemu panu

 

Cytat

Jeszcze cie nie zbanowali dzieciaczku? Pewnie zmieniałeś majty jak zobaczyłeś UŻYTKOWNIK USUNIĘTY, ten portal to twoje marne życie, radze wyjść z domu i odpocząć :) Internet to nie miejsce dla ciebie AUSTRALOPITEKU…

 

 

Cytat

rzeczywiście – dla twojej starej na obciąganie 

 

 

Troszke mnie dziwi ze maja prawie 120k jakow na fb ale to chyba oddaje stan intelektu ''mlodej Polski'' czyli 90% niemyslacy - 10% interesujacy sie pilka nozna.

Odnośnik do komentarza

zmiana layoutu pociągnęła za sobą zmianę formuły komentarzy, dopóki były połączone z fb i każdy pisał pod swoim nazwiskiem / zdjęciem jeszcze dało się to czytać bo jednak ludzie starali zachować się minimum kultury. teraz gdy każdy pisze pod nickiem roi się od trolli niestety, dlatego już nawet nie scrolluję do sekcji komentarzy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.