Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: The Legacy Collection


dexx

Rekomendowane odpowiedzi

no i mamy oficjalny spis

 

The Legacy Collection

 

- Metal Gear Solid
- Metal Gear Solid: VR Missions
- Metal Gear Solid 2: HD Edition
- Metal Gear Solid 3: HD Edition (włącznie Metal Gear oraz Metal Gear 2)
- Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition
- Metal Gear Solid 4: Trophy Edition
- dwie odsłony Metal Gear Solid: Digital Graphic Novel

 

w usa premiera w czerwcu, mam nadzieje że u nas podobny termin

 

 

i ni patrząc na te "HD edition" przy kilku grach można byc w 99% pewnym że MGS to zwykly niepodrasowany mgs z psxa, a nie twin snake, bo bylo by to napisane
 

 

ja kupuje, tak jak mowie nie dorwalem HD collection, to teraz dorwe wszystko, bedzie co robić w wakacje

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dla mnie super paczka. Osobiście przeszedłem tylko MGSa za gówniarza, w dodatku po niemiecku z poradnikiem w ręku więc to tak jakby się nie liczyło. No i zwykłego MGSa 2, ale jednorazowo i tak na szybkości. Ciekawi cena, mam nadzieję, ze coś koło 200 zł max, bo co by nie mówić to zestaw całkiem wypasiony, ale to wziąż reedycje. Poza tym Konami pewnie będzie chciało tym packiem zachęcić nowych graczy przed premierą 5 części

Odnośnik do komentarza

mga2.jpg

wszystko na 2 płytach... MGS1 do pobrania z PSN :< 

 

 


Metal Gear Solid: The Legacy Collection appears to be spread out across two discs, based on a beauty shot provided by Konami. Also worth mentioning, Metal Gear Solid Integral will be offered as a Game Archives download through a code included in Legacy Collection.

Odnośnik do komentarza

no to lipa IMO.

 

wole to, co mam, czyli MGS1, 2, 3, 4, PW - wszystko elegancko na płytkach, ewentualnie jakieś ładne pudelku pojemniejsze by sie przydało, by to wszystko pomieścić. liczyłem na ta pierwsza cześć. WIELKA szkoda ;(

 

p.s 

samo opakowanie wygląda świetnie. 

mam na nie chrapkę :)

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ubiegłeś mnie z tym trailerem.

Cóż mam podobnie jak ty. Też mam prawie wszystko ale chęć posiadanie tej edycji Legacy jest ogromna.

W sumie miałbym edycje HD co zawsze jest jakimś plusem, do tego ten drugi komiks od Ashley Wooda na którego poluję od dawna. A 100str artbook też zachęca.

Widzę, że na VGP już można składać pre-ordery i nie wiem czy się nie skuszę.Cena jak za taki zestaw (ok 50$) jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zrobisz konto na US, to powinny działać.

 

Dla mnie ta reedycja jest perfekcyjna. W tej generacji odpuściłem sobie duże konsole i PS3 ostatecznie zakupię pewnie pod koniec jego żywota, a taki zbiór MGSów będzie jak znalazł do odświeżenia sobie serii bez szukania poszczególnych odsłon z osobna. Mam co prawda większość dużych tytułów na PSX, PS2 i PSP, ale "odświeżone" wersje w jednym pudle i tak warto będzie mieć.

 

Inna sprawa, że za dwa-trzy lata wydadzą kolejne takie pudło, tym razem z Phantom Pain. ;p

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...