Skocz do zawartości

Metal Gear Solid: The Legacy Collection


dexx

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam mgsa oryginal na czarnej psxowej płycie;p

 

ale mam nadzieje że w tym zestawie bedzie wersja z gamecuba (skoro xbox mógł dostać wcześniejsze exy z ps2 w poprzedniej składance, to może gamecubowego exa też wydadzą na nowe konsole)

 

tak czy siak od dawna nosze sie z zamiarem kupna składanki hd collection, wiec ta informacja bardzo mnie ucieszyła, bo zamiast 3 gier bede mogl mieć wszystkie :D

 

napewno kupuje:)

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news-20337-mgs_the_legacy_collection_raz_jeszcze.html

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Konami prawdopodobnie szykuje dla nas Metal Gear Solid The Legacy Collection, czyli zbiorcze wydanie wszystkich kanonicznych odsłon kultowej serii (nie licząc MGS: Portable Ops). Hideo Kojima podrzucił wczoraj wiele mówiący obrazek, a dziś podesłał nowy.

 

Ojciec sagi Metal Gear zamieścił na Twitterze jeszcze jedną grafikę z planowanego The Legacy Collection. Wypuszczony przez Japończyka plakat zestawia ze sobą sylwetki wszystkich grywalnych Snake'ów, co najprawdopodobniej oznacza pięć odsłon serii, jakie znajdą się w jednym pudełku. Patrząc od lewej, bohaterowie pochodzą z następujących części: MGS2, MGS, Peace Walker, MGS3 oraz GS4. Wychodzi więc na to, że Portable Ops już nigdy nie opuści swojego przenośnego domu...

 

530x650_47919.jpg

Odnośnik do komentarza

narazie chyba nie ma szerszego info tylko plotki i obrazek na twiterze

 

jednak wydaje sie prawdopodobne ze kojima robi skok na kase kolejny i chce wydac komplikacje mgsów żeby zrobic wrzawę przed premierą nowych części

 

 

dla niektorych to skok na kase, ale dla mnie osobiscie to idealny zestaw , bo od dawna sie szykuje do przejscia wszystkich częsci w kolejnosci hronologiczno fabularnej (nie tak jak wychodziły tylko od początku fabuły w latach 60' do najnowszych wydarzeń w mgs4)

Odnośnik do komentarza

chialbym powiedziec, ze biore w ciemno, ale niestety nie moge teraz potwierdzic, bowiem wiekszosc czesci mam juz za soba.

zostal mi tylko PW i mam komplet o platynowany :D. ale nie mowie Nie.  jesli cena bedzie przystepna + platyna do zgarniecia, za MGS1, a wszystko wkomponowane w piekny Steel book to sie jeszcze zastanowie ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Powinni zrobic mgs1 w jakosci mgs4, w koncu wieksozsc plansz już mają ( duża powtarzalność) głosy mają, rexa mają, wystarczy reżyserka i copy on BD.

Bardziej by to zrobiło fanom niż ff7 w HD, dupka Meryl nigdy nie byłaby tak kształtna.

Odnośnik do komentarza

Info z oficjalnego fejsbuka:

 

We're proud to announce that METAL GEAR SOLID: THE LEGACY COLLECTION will be coming to PlayStation 3 this June! This is the premiere way to experience the series with METAL GEAR SOLID 1-4, Peace Walker, VR Missions, and the Ashley Wood digital graphic novels all in one exclusive package. "Like" this if you can't wait to relive the MGS saga from start to finish this June!

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151360323475986&set=a.381327975985.168167.285152375985&type=1&theater

 

Ja mimo ze mam wszystko z tej paczuszki (i dużo, duzo więcej), spokojnie łykne sobie jeszcze raz. Mam nadzieje że będzie ładnie wydane :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią mi że MGS1 będzie co najwyżej klasykiem z 98' (będzie dobrze jeśli choć na płycie, w co zresztą też wątpię). Z drugiej strony oryginał to oryginał. Najlepiej widać to choćby a tym zestawieniu:

 

Magic.  :sorcerer:

 

 

Niby ładnie, "ale"...  :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=gc6m4322PtI

 

Brak tego "mrocznego" klimatu wymuszonego ograniczeniami ps1, nieco zmienione audio, które jak wiemy tak naprawdę stworzyło tę grę, debilizmy a'la Matrix w co drugiej scence akcji.

Może jestem staroświecki, ale Taka wersja jaka swego czasu ukazała się na pc w pełni by mi wystarczyła:

http://www.youtube.com/watch?v=vHwBlZc5g0U

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

MGS stal sie niczym Golota, ktory czasy swietnosci ma juz dawno za soba, a teraz jest stary i do niczego sie nie nadaje, za to za wszelka cene pokazuje sie na ringu, dostawajac za kazdym razem oklep. Kase zgarnia, ale boksu nie pokazuje. Absolutnie nie biore.

 

W ogole, Konami, gdyby moglo, to by na tej marce zajechalo na Ksiezyc i spowrotem. Ale jednak chyba cos w tym temacie dzialaja, skoro z prestizowej i elitarnej niegdys marki, robia kiepski serial, ciagnacy sie w nieskonczonosc sezonow, zbyt wiele sie od siebie nie rozniacych.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Grigori zalujesz, ze sprzedales kolekcje? He?

 

Zupełnie nie. Spodziewałem się takiego obrotu sprawy i dlatego właśnie pozbyłem się wszystkiego co miałem na półce, póki było jeszcze cokolwiek warte. Wyszedłem z założenia, że kolekcjonerzy pierwszych wydań już dawno je mają, a ci co zechcą zagrać w stare części wybiorą ich wersje odświeżone, takie jak poprzednia kolekcja i ta zapowiedziana teraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...