Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak każdy z Was wie z Destiny będzie można korzystać w pełni mając zgraną paczkę kompanów. Mam tutaj na myśli bardziej wymagające misje i przede wszystkim wspomniane wcześniej rajdy. Chociaż jest jeszcze wcześnie, proponuję zebrać zainteresowane osoby i połączyć się w klan lub grupy bojowe.

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany to śmiało dawajcie znać tutaj lub na PSN.

 

DangerAvanger

ps3

mam headset

25 lat

 

W przypadku wiadomości na PSN dopiszcie, że jesteście z ppe.

 

 

P.S.

Warto uzupełnić informację w opisie tematu o dostępności Destiny również na ps3 i xboxa 360.

Odnośnik do komentarza

Pisali ze bronię ktore zdobywaliśmy i inne czesci ekwipunku były wyrzucane i wyrzucane z Bety aby sprawdzic jak wpływają na rozgrywkę przez co mogło by zachwiać balans gry w chwili rozpoczęcia zabawy z pełna wersja. Dodatkowoisali coś ze rozwój postaci tzn wzmacnianie jej bedzie trwało dłużej. Pewnie sprzetraszyli sie ludzi i ich stosunku do małej ilości leveli.

Odnośnik do komentarza

bardzo nakręciłem sie z bratem na destiny i to byłby powód dla ktorego kupilbym PS4  ale zobaczyłem że ta gra nie wspiera offline coop  . przyznam sie szczerze ze tego nie rozumiem i jestem zdruzgotany bo wszystkie halo zawsze przechodzilem z kumplem lub bratem a tu taki cios. znalezlem petycje jesli komus na tym zalezy to tutaj jest link http://www.change.org/petitions/destiny-add-split-screen-co-op#share

Odnośnik do komentarza

Kurde gra jest świetna i pewnie pobiegnę na premierę ale jedna rzecz nie daje mi spokoju . Jak to w końcu jest z tym skalowaniem broni w competitive . Nie podoba mi się już sam fakt że przenoszony jest cały ekwipunek z zwykłego trybu ponieważ pewnie znajdą się bronie OP . Wolałbym rozwiązanie z halo gdzie każdy zaczynał z tym samym ekwipunkiem a bronie są porozrzucane po mapie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...