Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twórcy sieciowej strzelanki Destiny opublikowali nowe informacje na temat najtrudniejszych, sześcioosobowych misji, określanych jako raidy - wzorem innych produkcji MMO.

 

Podczas wewnętrznych testów wcześniej w tym roku, studio Bungie zaprosiło cztery drużyny do sprawdzenia raidów przez dwa dni, na normalnym poziomie trudności.

Dwie grupy dotarły do ostatniej potyczki z bossem, trzeci zespół musiał poprosić o automatyczne pominięcie wcześniejszych etapów, a czwarta drużyna zrezygnowała i postanowiła pograć w innych trybach.

Po testach deweloperzy wprowadzili szereg poprawek i usprawnień, ale poziom trudności nadal pozostanie wyśrubowany.

„Kilka grup z Bungie przeszło przez raidy na normalnym poziomie trudności, ale wy (gracze) jesteście lepsi, z większym zmysłem taktycznym i inteligencją niż my” - napisał skromnie projektant Luke Smith na oficjalnym blogu.

Trudny poziom odblokujemy po przejściu normalnej konfiguracji. Wyzwanie będzie oczywiście jeszcze większe.

„Poza bardziej wymagającymi przeciwnikami i mechaniką pojedynków z bossami, poziom Hard wiąże się także z większą karą za śmierć postaci.”

Jak ujawniono już wcześniej, postępy w sześcioosobowych misjach będą zapisywane przez tydzień, by można próbować kilka razy. W planach są atrakcyjne nagrody na zachętę: legendarne wersje każdej z broni, do znalezienia tylko w raidzie.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-09-03-tworcy-destiny-opisuja-najtrudniejsze-szescioosobowe-misje

Odnośnik do komentarza

Jeśli destiny naprawdę rozczaruję rynek jak watch dogs który miał byc hiper ultra za(pipi)isty to gracze poczują ze ta generacja jest pisana wielkimi kłamstwami, przynajmniej ja tak sie nastawie....bf4 dopiero teraz jest grywalny, watch dogs nie kupowałem bo coś czułem ze nie bedzie tak pięknie po tym jak obniżono jakość grafiki nic nie mówiąc, destiny zamówiłem z powodu ilości godzin przegranych w becie....jak bedzie tak bedzie, sami będziemy sobie winni ze kupiliśmy kota w worku, oczywiście mowię o ludziach z preorderami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli destiny naprawdę rozczaruję rynek jak watch dogs który miał byc hiper ultra za(pipi)isty to gracze poczują ze ta generacja jest pisana wielkimi kłamstwami, przynajmniej ja tak sie nastawie....bf4 dopiero teraz jest grywalny, watch dogs nie kupowałem bo coś czułem ze nie bedzie tak pięknie po tym jak obniżono jakość grafiki nic nie mówiąc, destiny zamówiłem z powodu ilości godzin przegranych w becie....jak bedzie tak bedzie, sami będziemy sobie winni ze kupiliśmy kota w worku, oczywiście mowię o ludziach z preorderami.

Wszystko zalezy od tego, czego od generacji oczekiwales. Rewolucji zadnej nie bedzie, a o gierkach zawsze mowia troche wiecej niz w nich jest.

 

Ja juz nie oczekuje od tej gry, ze PvE wciagnie mnie na tak dlugo jaj to oferuja gry MMO. Zobaczymy jak z tymi rajdami.

PvP z kolei ma duzy potencjal.

 

Dla mnie to zwykly FPS rozbudowany o mozliwosc odreagowania w PvE.

 

Edit: Jak sie zawiode zawsze pewniak - Planetside2

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Odnośnie generacji moze ps2 był przeskokiem. Teraz poprostu preordery wykorzystują naiwność i zaufanie ludzi do marki. Treilery kręcą obiecują i wychodzi kicha. Wcześniej kit wciskaniu ludziach był mniejszy, sławny oszukany treiler killzone 2 gdzie gra okazała sie graficznym wypierdem choć ludzie bali sie tego tytułu po ukazaniu kłamstwa. Problem moim zdaniem polega na braku możliwości przetestowanie dema w momencie możliwości złożenia preordera. Destiny miało bete która mnie zachwyciła i choć gra nie bedzie tak wielka jak wciskali i tak wiem ze pewnie z dretzelem przegram mnóstwo godzin.

 

Ta generacja poprostu oszukuje na każdym kroku od gier, możliwości multimedialnych konsoli po zerowanie na graczach którzy z wygody mając juz jakies swoje pieniądze wola zamówić preordera, dostac coś wiecej

Odnośnik do komentarza

Preorder to zawsze bedzie lipa dla naiwniakow :) No chyba ze mowa o rzeczy ktorej rzeczywiscie moze brakowac na premiere (jak np. konsoli). Zamowienie gry przed premiera wiaze sie z udzieleniem kredytu zaufania. Tak na prawde nie ma zadnego powodu do tego zeby zamawiac gre przed premiera, bo i tak bedzie ona dostepna na premiere do zakupu :P To nie generacja oszukuje, a poszczegolni wydawcy i developerzy. Jak dla mnie podczas tej generacji jest i tak w miare dobrze dla graczy ze wzgledu np. na odrzucenie kodow na multiplayer i swobodna mozliwosc odsprzedawania i wymiany gier. Nie jest tak zle (chociaz nie jest tak dobrze jak by moglo byc - nigdy nie bedzie).

Odnośnik do komentarza

sklepy bardzo czesto dostaja kopie przed oficjalna premiera, czasami po prostu nie moga jej wystawiac na pulke.

Tak czy siak, dzieki za info chlopaki, bo jeszcze bym sie napalil i moze kupil gdzies w poniedzialek na PS4 nie wiadomo po co ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...