Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości, na Marsie widzimy jakąś planetoidę, to jest ten Fobos co zbliża się do Marsa i kiedyś może w niego uderzyć ?

 

Osobiście uważam, że to jest Fobos. I coś mi się wydaje, że w dodatkach się na nim znajdziemy ( tak samo jak na Europie ). Może w końcu się wyjaśni która z czterech ras postawiła ten monolit  ;)

Edytowane przez Mammoth_Rage
Odnośnik do komentarza

#$@$@#$#@%$@% nadal zero legendy a dziś 2 engramy fioletowe znalazłem :P No ale easye ma racje że mała ale dobra ekipa robi różnice, na razie postanowiłem destiny jednak zachować i zobaczę jak się sytuacja rozwinie. Chcę ten rajd chociaż raz spróbować przed sprzedażą :)

Odnośnik do komentarza

W raidzie doszliśmy praktycznie do finałowej walki, ale jednak było zbyt ciężko, do tego jedna osoba musiała wyjść, drugą co chwile wyrzucało - nie było sensu dalej robić a i tak jutro o 11 reset i nowy event u królowej.

 

Przynajmniej sporo shardów wpadło, które bardzo są mi potrzebne. Zawsze będzie ich za mało.

Odnośnik do komentarza
Witajcie, jestem z klanu NaPelnejK..rwie. Właśnie pokonaliśmy Atheona w 7min40sec - jest to chyba jeden z najszybszych czasów, o ile nie z najszybszych na świecie.

 

Skład przy którym Atheon raczył umrzeć.

JXDREE, 

czdz87, 

ProExCurator, 

taganpl, 

wiefiur, 

Janekczewski

 

Cały materiał "dowodowy" oraz nasza komunikacja na TS jest zawarta na filmie.


 

ps: rekrutujemy do klanu, zgłoszenia kierować do JXDREE

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi kolorowymi kulami co nieraz wypadają? Jeśli wypadnie  z kogoś kogo ja zabiję to może to podnieść ktoś inny czy tylko ja?

Edit: już rozgryzłem to.

 

W końcu wbiłem 20lvl. Jak teraz jest z levelowaniem? samo założenie czegoś z lightem podniesie mi lvl czy tylko pozwoli na zdobycie wyższego lvl zdobywajac normalnie xp w grze?

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi kolorowymi kulami co nieraz wypadają? Jeśli wypadnie z kogoś kogo ja zabiję to może to podnieść ktoś inny czy tylko ja?

Edit: już rozgryzłem to.

 

W końcu wbiłem 20lvl. Jak teraz jest z levelowaniem? samo założenie czegoś z lightem podniesie mi lvl czy tylko pozwoli na zdobycie wyższego lvl zdobywajac normalnie xp w grze?

Światło to ekwiwalent exp im więcej go na sobie masz (sumuje się) tym wyższy lv.

 

Swoją droga pisałem to stronę czy dwie wcześniej ;)

Edytowane przez gamerTHC
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To i ja się zwrócę z pytaniem. Gdzie najlepiej zdobyć ascendant shardy? I to w całkiem pokaźnych ilościach, które są potrzebne do ulepszeń legend i egozotykow?

 

I drugie, jak dodać sobie napić w emblemacie pod nickiem?

Mi najwięcej wpadło z tych dniowych misji pod warunkiem że grasz na 26 lub 28 lvl i odpowiednio 1 lub dwa masz gwarantowane, do tego public eventy + nagrody od postmastera za nie, pvp no i losowe dropy...farmienia jako takiego chyba nie ma...

Po moich wczorajszych żalach wieczorem w pvp wpadł mi egzotyk..w końcu qfa! :D

A żeby było zabawniej od razu udziwniony Universal Remote.. Shotgan który jest w slocie primary weapon....fajny ale cholera nie jako primary...:/ Lubię shotguny ale nie aż tak...

Odnośnik do komentarza

 

 

To i ja się zwrócę z pytaniem. Gdzie najlepiej zdobyć ascendant shardy? I to w całkiem pokaźnych ilościach, które są potrzebne do ulepszeń legend i egozotykow?

 

I drugie, jak dodać sobie napić w emblemacie pod nickiem?

Mi najwięcej wpadło z tych dniowych misji pod warunkiem że grasz na 26 lub 28 lvl i odpowiednio 1 lub dwa masz gwarantowane, do tego public eventy + nagrody od postmastera za nie, pvp no i losowe dropy...farmienia jako takiego chyba nie ma...

Po moich wczorajszych żalach wieczorem w pvp wpadł mi egzotyk..w końcu qfa! :D

A żeby było zabawniej od razu udziwniony Universal Remote.. Shotgan który jest w slocie primary weapon....fajny ale cholera nie jako primary...:/ Lubię shotguny ale nie aż tak...

Oki dzięki, będę musiał sprawdzić. Shotgun w primary? Tego jeszcze nie widziałem, a na PvP n ciasnych mapach jest OP:) Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

@

Taganczewski

 

Gratulacje chłopaki. Patrze, że muszę podkręcić dmg u swojej "worloczki", bo jednak trzeba koniecznie mieć czym czyścić te Harpie. Nasz skład poddał się wczoraj, bo niby na papierze wszystko mieliśmy rozpisane i każdy wiedział co robić, ale brakowało defensywy, dmg i szczęścia. Może w tym tygodniu się uda? :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

 

Jesteśmy pierwsi w Polsce, jeżeli chodzi o zabicie Atheona

 

A kiedy dokładnie zrobiliście ten Raid? Bo my w niedzielę przed 19 skończyliśmy. Potem około 21 z drugą ekipą dokończyłem sobotni :>

 

http://www.bungie.net/en/Legend/PGCR/1/4611686018429543523/2305843009215861340/208700608?_

http://www.bungie.net/en/Legend/PGCR/1/4611686018429543523/2305843009215861340/211580321?_

 

Swoją drogą, po resecie tygodniowym wreszcie zaczęło mi coś fajnego dropić. Exotic auto-rifle za Nightfalla nowego, a potem exotic i legendary shotgun, chest armor i chyba coś jeszcze z kolejnego Raidu. Za pierwszy dostawałem jedynie shardy, energię i biały kolorek...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...