Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

dziś wypadł hełm nr 5, 6 i 7 ...... oczywiście nie muszę mówić że nic poza hełmem legendarnego nie mam. Hełmami za to mogę obdarować pół forum . Fuck this game... muszą zmienić system przyznawania lootu :confused:

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Mi tylko energy i shardy (już mam po 30 każdego), innym padły części armora raidowego i kilka broni, między innymi Monte Carlo i coś o czym marzę - http://destiny.wiki.fextralife.com/file/view/atheons_epilogue.jpg/523582184/atheons_epilogue.jpg

 

 

Voidowy auto rifle!

 

 

Kiedyś to będzie moje.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

 

Żeby podbić level tej frakcji? Tak. Ale miej na uwadze, że wtedy nie będzie ci się podbijał ogólny level vanguard i crucible.

Crucible bedzie mu normalnie rosl.

t

 

@easye - no raczej chyba nie - marki oczywiście będzie dostawał crucible normalnie, ale zakładając item np. frakcji FWC to za każde wykonane bounty + mecze pvp to już wszystkie punkty frakcyjne będą szły na FWC a nie crucible

Odnośnik do komentarza

Przeciez Crucible rosnie Ci odzielnie wylacznie za mecze multi i jest wspolne dla kazdej z grup. W zaden spoob daje Ci reputacji do Vanguardu. Frakcje mozesz zmienic zakladajac rozne opaski, tylko te kolko Ci sie zmienia.

Dzisiaj z ciekawosci sprawdze, ale jaki sens mialoby wylaczenie reputacji w Multi przy zmianie frakcji, skoro jest jedna...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ale mówisz w tej chwili o markach a nie punktach frakcji. Marki dla Vanguarda/Crucible wpadają Ci zawsze niezależnie od frakcji, za to się kupuje sprzęt.  

 

Punkty frakcji a marki to dwie różne rzeczy, a mugen pisał o punktach frakcji.

 

Przykład, za mecz pvp wygrany dostaniesz 30 punktów frakcji crucible i 2 marki crucible, z założoną opaską dostaniesz 30 punktów dla frakcji + 2 marki crucible.

Odnośnik do komentarza

No i powtorze raz jeszcze - Punkty Crucible/Reputacja/Level/Marki rosna Ci niezaleznie od tego w jakiej frakcji jestes.

Mozesz dla testu zalozyc jakakolwiek opaske innej frakcji i zobacz ze licznik Ci zostaje i nadal zdobywasz reputacje do Crucible grajac w Multi.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No i powtorze raz jeszcze - Punkty Crucible/Reputacja/Level/Marki rosna Ci niezaleznie od tego w jakiej frakcji jestes.

Mozesz dla testu zalozyc jakakolwiek opaske innej frakcji i zobacz ze licznik Ci zostaje i nadal zdobywasz reputacje do Crucible grajac w Multi.

 

Sprawdzę to na pewno dzisiaj,ale wydaje mi się, że przy założonej opasce po meczach/bounty dla Crucible lecą tylko marki bez reputacji. Ale ok nie brnę, sprawdzę;)

Odnośnik do komentarza

No i powtorze raz jeszcze - Punkty Crucible/Reputacja/Level/Marki rosna Ci niezaleznie od tego w jakiej frakcji jestes.

Mozesz dla testu zalozyc jakakolwiek opaske innej frakcji i zobacz ze licznik Ci zostaje i nadal zdobywasz reputacje do Crucible grajac w Multi.

Ech.

Po lewej w kółeczku ze znaczkiem level frakcji. Po prawej koło glimmera marki.

SrFl37d.jpg

Jak nie masz założonego class itema jakiejś frakcji to zdobywasz marki, a level 'frakcji' rośnie ci u  (zaznaczyłem ci na mapce) Vanguardów  i Cruciblów (i pewnie u kogoś tam z prawej, u baki od statków i robocika odblokowywanego kodem).

Jak założysz class item to marki vanguardów i crucilbów wciąż dostajesz, ale cała zdobyta reputacja vanguard i crucible wędruje do frakcji którą reprezentujesz.

To albo to, poziom ci się nie zeruje jak sobie wędrujesz między jedną, drugą, a żadną frakcją, ale rośnie tylko 'ogólny' bądź frakcji.

Profit z frakcji jest taki, ze skoro zgarnia reputacje z vanguarda i crucibla, to rośnie zauważalnie szybciej i szybciej można kupić legendarny ekwipunek.

QskYICQ.jpg

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza

W multi moim zdaniem drop zależy od skila. Mam 21 lvl, pewniej przegrane mniej niż 20h. Podczas gdy na multi kręciłem ratio 3.0-4.0 wypadł mi egzotyczny item, a po jakimś czasie legendarny. Chwile nie grałem, tym samym zacząłem lamić i wypadała (pipi)nia. Także panowie potrenujcie :)

Po prostu miałeś szczęście. Ile razy było tak, że ktoś jest pierwszy na mapie i nie dostaje nic, a ktoś wchodzi na ostatnie 30 sekund, ginie dwa razy i po mapce dostaje legende. Więc nie, nie masz racji.

 

@mugen - czyli jest tak, jak pisałem. Może zbyt zawile, ale chodziło mi dokładnie o to samo.

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

W multi moim zdaniem drop zależy od skila. Mam 21 lvl, pewniej przegrane mniej niż 20h. Podczas gdy na multi kręciłem ratio 3.0-4.0 wypadł mi egzotyczny item, a po jakimś czasie legendarny. Chwile nie grałem, tym samym zacząłem lamić i wypadała (pipi)nia. Także panowie potrenujcie :)

Bullshit. Tez latam z wyzszym ratio w wiekszosci gier i nic z tego nie ma.

RNG is RNG, masz po prostu szczescie.

Widzialem gdzie najgorszy w teamie dostal legende a K/D mial 0.2 i najmniej punktow.

Odnośnik do komentarza

W multi moim zdaniem drop zależy od skila. Mam 21 lvl, pewniej przegrane mniej niż 20h. Podczas gdy na multi kręciłem ratio 3.0-4.0 wypadł mi egzotyczny item, a po jakimś czasie legendarny. Chwile nie grałem, tym samym zacząłem lamić i wypadała (pipi)nia. Także panowie potrenujcie :)

Bzdura. Do tej pory dostałem chyba tylko raz czy dwa legendarny engram z multi, a zawsze jestem pierwszy lub na podium. Ba, wczoraj miałem 31 zabitych, ratio 10.33 i jako jedyny z zespołu niczego nie dostałem. Random całkowity.

 

@easye

Dobrze Ci tłumaczą. Nosząc ciuch danej frakcji cała reputacja leci do niej (nie licząc królowej).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...