Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz sobie kupić coś jak najszybciej to właśnie nie ;)

Tylko we frakcjach trzeba płacić Crucible marks, więc jak ktoś nie gra za dużo w multi, to jednak najpierw chyba lepiej wbić tego Vanguarda co najmniej do drugiego poziomu.

 

@milypan

Nie ma co liczyć na dropa czy modlić się przed jaskinią przez kilka godzin. Ja mam 29 poziom i chodzę w kupionym hełmie, rękawicach i butach. Tylko chest armor mam z Raidu. Na kupionych rzeczach spokojnie wbijesz ten 27 czy 28 poziom (można i wyżej, ale szkoda shardów), a wtedy otwiera się droga na Raid, Nightfall, Weekly Strike na wysokim poziomie (Strange Coinsy!). Exotic bounty randomowo chyba wpada, ja jednak zwykle zrobię wszystkie aktywne i oddaję jednocześnie. Teraz robię bodajże trzecie bounty na egzotyka.

Odnośnik do komentarza

W multi moim zdaniem drop zależy od skila. Mam 21 lvl, pewniej przegrane mniej niż 20h. Podczas gdy na multi kręciłem ratio 3.0-4.0 wypadł mi egzotyczny item, a po jakimś czasie legendarny. Chwile nie grałem, tym samym zacząłem lamić i wypadała (pipi)nia. Także panowie potrenujcie :)

 

Hahahaha ... nie.

 

Wczoraj najlepszy w 3 meczach rumble mam poziom 2 rep w pvp i przegrane gdzieś 10 - 12 h tylko pvp. W tych meczach dostałem 1 engram niebieski z którego wypadła zieleń a koleś co miał 0 killi i caly macz stał i nic nie robił poza umieraniem zdobył egzotyka... dodam że był na 20 lvl a ja 24 .

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Operuję ktoś jakimś dobrym auto rifle bo szukam czego do pvp ?

 

 

Tylko shingen-e i wszystko pada jak muchy :D

 

Dzisiaj wyszedł news na temat zmian i według mnie dobre posunięcia co do zmian w broniach. PvP jest super, ale jednak scouty i pulsy nie są tak skuteczne jak auto rifle. No i dali znać na temat Bad Juju, które mają zbuffować, a ja właśnie jestem w trakcie robienia do niego bounty. 

 

Jutro piąteczek i będzie Xur, u którego pierwszy raz coś kupię i mam pytanie co do nabywców exotic engramów. Jak wygląda z tym sytuacja? Wypadnie na pewno exotic na moją klasę czy spodziewać się rare czy tam legendary na inną? 23 motes of light to dużo, a nie chcę rzucać padem w tv :)

Edytowane przez Ashiro
Odnośnik do komentarza

HOTFIX... papa loot cave i shardy od krolowej ;/

 

 

Summary

In Hotfix 5, we made a few changes to reduce the effectiveness of a humbling number of economy exploits. Check out these Destiny Dev Notesto read a summary of our impressions since launch. 
 
Activities
 
Missions
  • Reduced drop rate of engrams following a hard wipe [fixed in 1.0.1.4]
 
Queen's Wrath Event
  • Material rewards for dismantling Queen's Wrath gear will no longer provide ascendant materials, but missions will continue to drop Legendary items
 
World
 
Destinations
  • The Hive of the holy “Treasure Cave” have realized the futility of their endless assault on Skywatch and have retired to lick their wounds and plan their next attack.
  • Respawn timers for monster caves in Skywatch have been normalized to 40 seconds (increased from 6)
  • Respawn timers for monster caves in Forgotten Shore have been normalized to 40 seconds (increased from 10)
  • Respawn timers for monster caves in Ember Caves have been normalized to 40 seconds (increased from 10)
  • Respawn timers for monster caves in the Shattered Coast have been normalized to 40 seconds (increased from 10)
  • Respawn timers for monster caves in the Barrens have been normalized to 40 seconds (increased from 20)
Odnośnik do komentarza

 

Operuję ktoś jakimś dobrym auto rifle bo szukam czego do pvp ?

 

 

 

Jutro piąteczek i będzie Xur, u którego pierwszy raz coś kupię i mam pytanie co do nabywców exotic engramów. Jak wygląda z tym sytuacja? Wypadnie na pewno exotic na moją klasę czy spodziewać się rare czy tam legendary na inną? 23 motes of light to dużo, a nie chcę rzucać padem w tv :)

 

Mi i moim znajomym za złoty engram od niego wpadały ,exotyczne zbroje ale zawsze dla innej klasy , szkoda mote of light dla dziada ;) Edytowane przez Pazdziochu
Odnośnik do komentarza

Tylko shingen-e i wszystko pada jak muchy :D

 

Jutro piąteczek i będzie Xur, u którego pierwszy raz coś kupię i mam pytanie co do nabywców exotic engramów. Jak wygląda z tym sytuacja? Wypadnie na pewno exotic na moją klasę czy spodziewać się rare czy tam legendary na inną? 23 motes of light to dużo, a nie chcę rzucać padem w tv :)

 

Legendarny Shadow Price od Vanguarda też jest bardzo dobry do PVP.  Z egzotycznego engrama zawsze dostaniesz egzotyka, ale niekoniecznie dla swojej klasy. Ja kupiłem dwa, dostałem dla Warlocka i Huntera (gram Tytanem). Z drugiej strony na nic lepszego Mote of Light nie wydasz, chyba że pierdoły od Speakera Cię interesują (według mnie tylko płaszcz dla Huntera ma ciekawy).

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

 

Tylko shingen-e i wszystko pada jak muchy :D

 

Jutro piąteczek i będzie Xur, u którego pierwszy raz coś kupię i mam pytanie co do nabywców exotic engramów. Jak wygląda z tym sytuacja? Wypadnie na pewno exotic na moją klasę czy spodziewać się rare czy tam legendary na inną? 23 motes of light to dużo, a nie chcę rzucać padem w tv :)

 

Legendarny Shadow Price od Vanguarda też jest bardzo dobry do PVP.  Z egzotycznego engrama zawsze dostaniesz egzotyka, ale niekoniecznie dla swojej klasy. Ja kupiłem dwa, dostałem dla Warlocka i Huntera (gram Tytanem). Z drugiej strony na nic lepszego Mote of Light nie wydasz, chyba że pierdoły od Speakera Cię interesują (według mnie tylko płaszcz dla Huntera ma ciekawy).

 

Shadow Price jest przecudowny, żadne shingeny ;)  tutaj mamy stabilność i zasięg :D ja jestem bronią zachwycony :)

Edytowane przez rave
Odnośnik do komentarza
Z drugiej strony na nic lepszego Mote of Light nie wydasz

 

No właśnie to jest głupota kupując kota w worku, kiedy można nosić tylko jeden exotic. Oczywiście można go zniszczyć dla ulepszenia noszonego, ale za 25 motes of light to lekkie przegięcie. Płaszcza nie kupię, bo ani to szpan, ani to przydatne. Zbieram dalej, może kiedyś będzie coś lepszego do kupna. Bungie jeszcze nie do końca wie, jak ma wyglądać ekonomia w ich grze.

 

Dzisiaj kupiłem u Xura hełm dla huntera i widzę, że jest za(pipi)isty auto rifle, ale niestety już mnie nie stać. A co do tego Shadow Price. Nie wiem jak się prezentuje, ale ja właśnie nabijam frakcję dla New Monarchy, bo bardziej podoba mi się karabinek od nich, choć chyba ma mniej naboi w magazynku. No i dzisiaj wieczorek z samym PvP, bo trzeba robić bounty do Bad Juju. Czytam o nim dość złe opinie, ale mam nadzieję, że buff będzie ok, bo wg. mnie broń, która może być full auto z 15stoma pestkami w magazynku to trochę słaba sprawa.

Odnośnik do komentarza

fuck it .... korzystając z wolnego chciałem pograc troszkę w destiny i nadrobić do kolegów z klanu. Kupiłem u xura exoti weapon i oczywiście nie dla mojej klasy. Potem pograłem kilka meczów pvp  (3 lub 4) i mnie wywaliło z serwera. Wróciłem i pograłem strike jeden wypadła purpura klatki i po otworzeniu okazała się zbroją dla tytana ! Na drugim strike'u dziś znowu mnie wywaliło więc grę wyłączyłem w pizdu. Swoją drogą zrobiłem quest dla królowej dziś po raz 7 i zgadnijcie co wypadło ? :D (pipi)ony hełm .

 

Sprzedaje na allegro już wystawiłem. Gra ma sprawiać radość a nie frustrację.  Mam tyle fajnych gierek do przejścia a dziś jeszcze fantasy life i ethan carter doszły plus za tydzień zaczyna się wysyp od Shadow of Mordor. Żal czasu na tego bubla niedorobionego. Skoro to ma być pseudo MMO to może wrócę w grudniu kiedy gierkę będę mógł za bezcen kupić na allegro i zobacze co się zmieniło. Obecnie już na allegro gra spadła do 130 zł za używkę :P

Odnośnik do komentarza

Suros Rigme! The bottom half of each magazine deals bonus damage and has a chance to return health when dealing damage. :teehee: 
1000px-Suros_Regime.jpg
Dzisiaj w robocie do 16 i nie lokalnie niestety, ale nastepnym razem sie widzimy! PS. Wroce do domu to bede lupal te striki - moze jakos uciulam te coiny.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja mam z kolei jeden banalny problem: Nie moge grac ze znajomymi. Czemu? Bo maja lvl 28-29 kiedy ja jestem na 22... Musze "grindowac" aby moc z nimi pograc (bo weekly/daily strike na moj lvl range czegos tam dla nich nie dropi). Fun, fun, fun... Dopiero teraz mialem wiecej czasu aby pograc.

 

ps. Randomow nienawidze - juz jednego strike'a solo konczylem (ten co sie czolg jakis rozwala, a potem takie wielkie oko)...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...