Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Po dość konkretnym ograniu Destiny, crucible widze tak:

 

autorifle - zmniejszenie dmg na większe odległości, większy recoil

pulserifle - zwiększenie dmg (ma być większy od auto, ale mniejszy od scout), zmniejszenie recoil

scoutrifle - powinna mieć największy dmg na odległość, rate of fire pozostawić bez zmian

handcannon - bez zmian; imo jest to broń dla kozaków, którzy chcą wyglądać cool i zdają sobie sprawę z tego, że mają beznadziejną broń :P większa radość gdy uda się nią coś ugrać

 

shotgun - zmniejszyć odległość, z której broń zabija nas jednym, celnym strzałem. dmg bez zmian. zwiększyć rate of fire

sniperki - bez zmian

fusion - odległość do zabijania jednym hitem powinna być ogólnie mniejsza, ale większa od tej z shotguna. 

 

rakiety i CKMy - niech dalej pozostaną OP :) fajne jest to, że trzeba bronić przeciwnika przed dostępem do amunicji ciężkiej. karą za brak obrony i odpuszczenie heavy ammo powinno być właśnie ostre wpieyrdol od przeciwnika :)

Odnośnik do komentarza

E bo sprawa jest taka. Mam sobie 21 lvl, od kilku dni nic mi sensownego nigdzie nie wypadlo, samemu gra sie nudno i ciulowo. Jakby ktos chcial robic jakies daily czy w ogole pograc z <nie_randomem> cokolwiek, pofarmic sprzet czy repke - walic smialo i dodawac do friendlisty

nickzord na psnie:

FARMEROO91

Platforma: ps4

Dostepny w tygodniu od ~16/17 do 22/12 w nocy.

Niby tyle milionow graczy lupie w komjuniti w destini, a farmerek sam biega i sie nudzi :[

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co mam robić/kupować, żeby najefektywniej rozbudować postać grając jak najmniej w singla? Mając mało czasu gram głównie w multi i moja postać jest bardzo słaba. Albo na czym się skupić poświęcając mało czasu na singla, żeby sfarmić expa/sprzęt najlepszy do multi? Wolno na multi wszystko wpada jakoś.. Robię bounty Crucible oczywiście regularnie. Nie mam nic egzotycznego ani legendarnego jeszcze, same Rare..

 

Acha - gram warlockiem, level 21 :P

 

tu mój chłopek:

 

http://www.bungie.net/en/Legend/2/4611686018429243544/2305843009231145744#gear

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Weekly i Daily - jak sama nazwa wskazuje są do "wyzwania" które dzieją się codziennie lub raz w tygodniu.

 

Daily Story - jest to codzienna zwykła misja story o podwyższonym poziomie trudności za którą dostaje się więcej expa a na najwyższym poziomie (28) dostaje się 2 materiały do upgrade'u części legendarnych (Ascendant Energy do broni albo Shard do części armora).

 

Weekly - tygodniowy Straik o podwyższonym poziomie trudności, podobnie jak na daily dostaje się więcej expa a na najwyższym poziomie (też 28) dostaje się 9 Strange Coinów.

 

Do tego jest jeszcze Nightfall Strike - bardzo podobne do weekly strike z tym że znacznie trudniejsze - jeśli cała Wasza ekipa zdechnie to wracacie na orbite i wszystko od nowa. Za pokonanie dostaje się Legendarne lub egzotyczne części zbroi, bronie lub materiały.

 

No i oczywiście Raid. Aktualnie jest tylko jeden. Jest on od 26lvlu. Na początku raid wydaje się ciężki ale jak ma się dobrą ekipę i wszystko obcykane to idzie to zrobić w mniej niż godzinę (wczoraj 2 razy to zrobiliśmy). Raid składa się z kilku etapów, po każdym z nich jesteśmy nagradzani np. dużą ilością materiałów, raidową częścią zbroi czy brońmi. Oczywiście nagrody można otrzymać tylko raz w tygodniu. Później można jeszcze spróbować na Hardzie ale... lepiej nie próbować na mniejszym poziomie niż 29. Największym ciosem jest to, że na hardzie nie ma wskrzeszania.

 

Aha i najważniejsze, do wszystkich powyższych nie ma żadnego matchmakingu. Gra tylko ze znajomymi.

 

To by było na tyle.

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wojnar - finalowego bosa pokonujecie lecac wszyscy na srodek i walac zza tarczy, czy dzielicie sie 1 na lewej, 2 na prawej i 3 pomagajacy nie zmieniajac pozycji ? Sam przejscie do niego mamy juz opanowane, ale do samego bosa robimy dzisiaj 3 podejscie.

Odnośnik do komentarza

Ja biegam w każdym etapie z tarczą więć tak, z portalu zawsze wychodzę pierwszy po rozwaleniu ostatniego oracla i od razu stawiam tarczę aby 2 pozostałych po wyjściu od razu było czystych z klątwy, potem od razu wszyscy lecimy na środek gdzie stawiam tarczę i patrzę na czas - gdy jest ok. 5 sekund do końca buffa krzyczę że się rozbiegamy i każdy leci w swoją stronę.

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu się bawić z bieganiem na środek, niepotrzebny chaos i marnowanie czasu według mnie. Trójka wychodząca z portalu cofa się od razu na tyły i stamtąd wali bossa (w tym superem z tarczy), pozostali siedzą na swoich pozycjach.

 


Weekly - tygodniowy Straik o podwyższonym poziomie trudności, podobnie jak na daily dostaje się więcej expa a na najwyższym poziomie (też 28) dostaje się 9 Strange Coinów.

Warto wspomnieć, że za każdy poziom trudności dostaje się 3 coiny (maksymalnie 9 w tygodniu).

Odnośnik do komentarza

Trochę fail tym z brakiem MM, nie każdy ma setki znajomych.

Dzięki za konkretną odpowiedź.

Brak MM w Rajdzie to zdecydowanie nie błąd. Randomy po prostu miały by znikome szanse na ukończenie rajdu. Dobra komunikacja i osoby ktore wiedza co robic/sluchaja tych, ktorzy wiedza co robic to podstawa.

 

Z Nightfallami i Weekly tez moglby byc problem, bo nie mozna na pałe biegac.

Edytowane przez Drantzell
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

True, właśnie dzięki Destiny poznałem sporo fajnych ludzi z którymi praktycznie codziennie gramy i gadamy. Moja friendlista na ps3 zapełniła się cała więc musiałem pousuwać troszkę ludu którzy nie logowali się od kilku miesięcy.

 

Najprościej znaleźć ludzi dołączając do jakiegoś klanu. Tam zawsze jest ktoś chętny do gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...