Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze gralem z paroma osobami z PSXE na PS4. Nie wiem jednak kto jest skad, ale dzieki za pomoc :)

 

Koncze robic 20 lvl tytanem dzisiaj, przy odrobinie szczescia jeszcze uda mi sie Crote zaliczyc przed resetem. Mysle, ze 3 tygodnie i powinienem osiagnac swoj cel. Wszystko zalezy od shardow.

Odnośnik do komentarza

Robisz postac sam, czy jakas 30ka Ci pomaga z fabula ? Odzywaj sie, dzisiaj tez bede chcial zaliczyc Crote i moze Nightfalla na 2 postaci, ale powiem szczerze ze sie schodzi. Niby poswiecilem na to weekend, ale gralem srednio do 2-3ciej w nocy, wiec o 3ciej postaci poki co na pewno nie mysle. No i srednio mi sie gra Hunterem po 200h Warlocka, choc nadal mam sporo rzeczy do odblokowania...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Robisz postac sam, czy jakas 30ka Ci pomaga z fabula ? Odzywaj sie, dzisiaj tez bede chcial zaliczyc Crote i moze Nightfalla na 2 postaci, ale powiem szczerze ze sie schodzi. Niby poswiecilem na to weekend, ale gralem srednio do 2-3ciej w nocy, wiec o 3ciej postaci poki co na pewno nie mysle. No i srednio mi sie gra Hunterem po 200h Warlocka, choc nadal mam sporo rzeczy do odblokowania...

 

Sam gram. Wczoraj z 2lvl wbilem 15. I 2% mi brakuje do 16. Dopiero Ksiezyc skonczylem, wiec dzisiaj bounty zrobie i pare misji na Venus i powinno bez problemu wpasc. Mam juz egzotyczny helm i legendarny engram na klatke, wiec jak bede mial odrobine szczescia to wpadnie 27. A wtedy LFG i niech mi ktos przeciagnie przynajmniej przez 2 mosty i powinno byc 29. Jutro zbieram shardy, wbijam huntera na 31, potem war i tit i z 31 to mozna juz byc partnerem do grania na normal i hard.

 

Odezwe sie jak bede gotowy, ale to moze byc dla ciebie za pozno (2-3am czasu polskiego)

 

 

Mam warloka na 26 da radę przelecieć na normalu ?

Jak pozostale 5 osob bedzie miec min 28.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

 

Nightfall

  • Epic* - Heavily shielded enemies and highly aggressive enemies appear in great numbers

Nightfall - If all players die, yout fireteams is returned to Orbit

Arc Burn - Arc damage from any source is greatly increased

Lightswitch - Minions of the Darkness deal much more melee damage

Angry - Minions of the Darkness won't flinch, even after massive damage

 

*Fuck

Odnośnik do komentarza

Nightfall

  • Epic* - Heavily shielded enemies and highly aggressive enemies appear in great numbers
  • Nightfall - If all players die, yout fireteams is returned to Orbit
  • Arc Burn - Arc damage from any source is greatly increased
  • Lightswitch - Minions of the Darkness deal much more melee damage
  • Angry - Minions of the Darkness won't flinch, even after massive damage

 

*Fuck

 

Co ty? Pierwszy raz Sepkisa(nie tylko jego) robisz na nightfallu? Toż to jedna osoba jest w stanie ukończyć.

 

Heavily shielded enemies to po prostu najsłabsze miniony z tarczami(w tym weekly to te drony z tarczami solar).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...