Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie... ja robiłem tak, że zdobywałem vanguard marki i później za nie kupowałem elementy uzbrojenia i tak doszedłem do 31 poziomu... :D Kup sobie teraz u xur'a jakiś element uzbrojenia, a pozostałe 3 części dokup za marki, tylko musisz mieć 3 poziom u vanguarda. Jak dobrze pójdzie, to w 2-3 tygodnie będziesz mieć 31 poziom. Możesz w tygodniu uzbierać max 100 vanguard marków.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie... ja robiłem tak, że zdobywałem vanguard marki i później za nie kupowałem elementy uzbrojenia i tak doszedłem do 31 poziomu... :D Kup sobie teraz u xur'a jakiś element uzbrojenia, a pozostałe 3 części dokup za marki, tylko musisz mieć 3 poziom u vanguarda. Jak dobrze pójdzie, to w 2-3 tygodnie będziesz mieć 31 poziom. Możesz w tygodniu uzbierać max 100 vanguard marków.

Mieć 24 level i legendarny armor? Żeby to kupić i wyrobić sobię rangę u Vanguarda trzeba się trochę nagrać a niemożliwym jest to bez uzbierania po drodze niebieskiego uzbrojenia, którym samym się dochodzi do 25-26 poziomu. I do tego legendarne bronie. Ja do czasu jak nie wszedłem na raidy to miałem jedną... z triala :)

Odnośnik do komentarza

Mam 20lvl, skonczylem watek glowny - co teraz? Strike'i?

Tak jak Wojtek napisał,Strike'i. Wczoraj grałem 4h wieczorem i nadal jestem na tym pechowym 24 lvl.

 

Warto brać żółty engram od Xuf'a jak będzie w następny piątek ? Boje się że wylosuje coś kiepskiego a Mote of Light ciężko uzbierać.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie bezużyteczny : Infinite Heavy ammo glitch

http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2xwq11/guide_infinite_heavy_ammo_and_you_a_guide_to_non/?sort=new

 

1.Equip Icebreaker

2.Fill all 9 primary slots with exotics

3.Have eidolon's ally equiped as your primary.

4.Evolve the fucker like magikarp into gyrados. :D

 

 

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś save na skrzynce z egzotykiem na VoG ? Chętnie bym zgarnął, bo wbiłem 20 lvl Tytanem i droga do 31 poziomu ostatnią już klasą jest otwarta :) Jakby ktoś miał ochotę mi udostępnić checkpoint na 2 minuty to dodawać orionPL92 będę wdzięczny :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Kymel zbiera ekipę. Ja będę. Odezwij się do niego lub do mnie na PSN, bo nie wiem ilu chętnych uzbierał.

 

Qvstra, ja robiłem inaczej... w tygodniu możesz uzbierać max 100 vanguard marków, które albo dostajesz za strike'i albo za robienie public events. Każdy public event zrobiony na złoto to 4 punkty. Odpalasz stronkę destinypublicevents.com albo ściągasz aplikację na Androida i polujesz na eventy... :) Ja jak pamiętam, to w przeciągu 2 dni uzbierałem całe 100 punktów. Tylko pamiętaj, że te zielone powinny być na 99%, a żółte i czerwone już niekoniecznie. No i ostatni patch pozmieniał trochę czasy, więc dane na stronie mogą się trochę różnić od właściwych. Najszybciej mi szło robienie eventów na księżycu, ze względu tylko na 3 lokalizacje i położone blisko siebie.

Jak masz już 100 punktów z jednego tygodnia, to w nowym tygodniu robisz to samo, żeby mieć 200. Jak nie masz rangi 3 u vanguarda, to pewnie w między czasie Ci wpadnie i potem za 200 marków będziesz mógł kupić 2 części uzbrojenia, najdroższa kosztuje chyba 120 marków (klatka), a tańsze są chyba po 70.

Tylko polecam najpierw kupić egzotyk u xura, żebyś nie kupił wcześniej tej samej legendarnej części uzbrojenia, bo masz tydzień w plecy.

Dzięki temu w 2 tygodnie masz 3 mocne części uzbrojenia.

Dodatkowo możesz ukończyć Sacrafice Quest, czy jakoś tak od Eris, jak masz dodatek, to na końcu też dostajesz jakąś część uzbrojenia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zrobilem dzisiaj 2 razy pod rzad strike na marsie i nie wiem czy bedzie mi sie chcialo robic to codziennie az to wbicia odpowiedniego lvlu zeby moc zrobic raid. Cos czuje ze za kilka dni gra wyladuje  w PT ;/

 

Ja strike'ów poza nightfallem i weekly heroic prawie w ogóle nie robiłem, a wbiłem 32, więc trochę dramatyzujesz. PVP, bounties, public eventy, weekly heroic i może jakieś misje daily i spokojnie wbijesz odpowiedni level, żeby zacząć grać w VoG. Do tego Iron Banner, jak się pojawi (a tam gear nawet na 32 level). Niezłym rozwiązaniem jest też dołączenie do jakiejś frakcji, gdzie zdecydowanie szybciej nabijają się kolejne poziomy i stosunkowo często w nagrodę wypada ekwipunek. Naprawdę jest kilka różnych sposobów, wystarczy trochę pomyśleć.

Odnośnik do komentarza

Jest 'Flawless Raider'.  :obama:

 

Męczyłem się z tym dziadostwem od wrześnie 2014. Wielkie dzięki dla każdego z kim grałem za wspólną zabawę. Ogarnę jeszcze tylko huntera i będzie 200 platyna  :banderas:

 

Gry mam już serdecznie dosyć. Obczaję jeszcze pewnie ostatni raid, ale grać regularnie w Destiny już nie zamierzam. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jest 'Flawless Raider'.  :obama:

 

Męczyłem się z tym dziadostwem od wrześnie 2014. Wielkie dzięki dla każdego z kim grałem za wspólną zabawę. Ogarnę jeszcze tylko huntera i będzie 200 platyna  :banderas:

 

Gry mam już serdecznie dosyć. Obczaję jeszcze pewnie ostatni raid, ale grać regularnie w Destiny już nie zamierzam. 

 

Zrobiłeś na Crocie, czy VoGu? Jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem łatwiej zrobić to trofeum na VoGu, wydaje się być mniej randomowy od Croty ;) my podejdziemy do tego w weekend i zobaczymy z jakim skutkiem ;) mi brakuje duchów, muszę dolevelować Tytana bo brakuje mi paru skilli i flawless. No i będzie pierwsza platyna na platformie SONY ever. No i calak, z którego będę najbardziej dumny ever mimo, że nie jest mega trudny za to na pewno bardzo czasochłonny. 

 

Zbieram ekipę na Crotę Normal dzisiaj, jak ktoś ma ochotę pyknąc 4fun to zapraszam. Potrzebny miecznik i zarazem hunter z ogarniętym stealthem co by Abbys przebiec ;)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Nie podchodzilem jeszcze do tego osiagniecia, ale mam zgola odmienne zdanie. Na Vogu takze zdarzaja sie cuda na kiju, jest znacznie dluzszy, puzle, gorgony, czasami kogos nie przeniesie, minotaur pojawi sie za plecami, ktos nie sprzatnie harpii - ogolnie Crote nawet ludzie we 3-4ke koncza bez najmniejszych problemow, wiec jakbym mial probowac to juz chyba wolalbym ewentualnie 2-3 razy powtorzyc Crote w czasie 1 przejscia Voga.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie podchodzilem jeszcze do tego osiagniecia, ale mam zgola odmienne zdanie. Na Vogu takze zdarzaja sie cuda na kiju, jest znacznie dluzszy, puzle, gorgony, czasami kogos nie przeniesie, minotaur pojawi sie za plecami, ktos nie sprzatnie harpii - ogolnie Crote nawet ludzie we 3-4ke koncza bez najmniejszych problemow, wiec jakbym mial probowac to juz chyba wolalbym ewentualnie 2-3 razy powtorzyc Crote w czasie 1 przejscia Voga.

 

Zgoda w 100% :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...