Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, byłbym dniem dzisiejszym ukontentowany niemalże w 100% gdyby na Crocie wpadła mi głowa dla Warlocka. Ale plan został w większości wykonany.

 

Dzień zaczął się średnio bo po wykonaniu pod rząd trzech Nightfalli nie było z czego się cieszyć. 2 razy shardy i raz The Devil You Don't. Poczciwy Hand Cannon ale na 300 demage i Fatebringerowi może buty czyścić. Potem weekly, ale to oczywiście dla samych coinów.

 

Ale to był tylko przedsmak. Z trzy razy rozegranego samego Atheona wypadły mi raz stateczek, ale potem The Last Word i Vex :D. Na Crocie? Łapa dla Tytana, więc temu już tylko pozostaje wymaksować armor i nafarmić 110 tych jego elementów do upgrade'u. Od szczęścia i 3 x 32 lvl dzieli mnie tak naprawdę hełm dla Warlocka. Może w przyszłym tygodniu. Shardów też mam już wystarczająco, żeby od razu wymaksować i Warlocka jak droga do 32 się otworzy :)

 

Ale na sam koniec stało się coś jeszcze dziwnego. Po wszystkim, po całym dniu grania skacze po postaciach, żeby porobić porządek i rzeczy powkładać do Vaulta i kiedy zalogowałem się na Warlocka to na orbicie wpadł mi... The Last Word. Mówię sobie, cholera przerzucałem go z aplikacji i z takim opóźnieniem się pojawił? Wchodzę przez postać przez telefon na egzotyka i Move to Vault. A w nim... zdublowany The Last Word. :o Zmielę i będzie shard bo nie ma miejsca na trzymanie 2-óch egzemplarzy tych samych broni. :D

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale to był tylko przedsmak. Z trzy razy rozegranego samego Atheona wypadły mi raz stateczek, ale potem The Last Word i Vex :D

:diablo: to się nazywa szczęście, ja po zrobieniu moim Hunterkiem nightfall dostałem Heart of the Praxic Fire dla Warloka i od razu poszedł na przemiał,  na szczęście dzień uratowało  bounty quest na Thorna, a więć następny tydzień przebiegnie na jego zdobycie i otarcie łez po braku Last Worda i Gajallarhorn-a (może św.Mikołaj w piąteczek na święta coś z tego przyniesie  ^_^ )

 

 
Odnośnik do komentarza

 Najgorszy jest moment kiedy musisz w multi zabić przeciwników z broni na void. Mi ten etap zajął najdłużej, bo nie miałem wtedy za dużo broni z void'em. 

 

właśnie coś będę musiał kupić albo znaleźć z voidem, jakieś porady możesz udzielić co do tego zadania (broń/sposób gry/miejsce)?? Ja niestety do tej pory (tak mnie pochłoną PvE) że nie zrobiłem ani jednego meczyku w PvP (do tej pory nie istniał ten tryb dla mnie)

Odnośnik do komentarza

@cottage shotgun/fusion na void i jedziesz. Ja zrobiłem jednego wieczoru z zielonym fusion rifle od gun Smitha. Najlepiej chyba control grać i zabijać przy flagach ale to już jak komu wygodnie :-)

Ważne żeby mieć powyżej 0,4 kd bodajże wtedy zawsze wychodzisz na plus. Im lepsze kd tym szybciej skończysz.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ostatnia walka nie jest taka zła jak się ją robi w 3 osoby. Najgorszy jest moment kiedy musisz w multi zabić przeciwników z broni na void. Mi ten etap zajął najdłużej, bo nie miałem wtedy za dużo broni z void'em. Jak będziesz potrzebował pomocy z ubiciem wiedźmy xyor, to daj znać, pomożemy... :)

Ok,dzięki. Chciałbym dzisiaj lub jutro zrobić także Nightfalla więc jeśli ktoś mógłby mi pomóc to byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

 

 Najgorszy jest moment kiedy musisz w multi zabić przeciwników z broni na void. Mi ten etap zajął najdłużej, bo nie miałem wtedy za dużo broni z void'em. 

 

właśnie coś będę musiał kupić albo znaleźć z voidem, jakieś porady możesz udzielić co do tego zadania (broń/sposób gry/miejsce)?? Ja niestety do tej pory (tak mnie pochłoną PvE) że nie zrobiłem ani jednego meczyku w PvP (do tej pory nie istniał ten tryb dla mnie)

 

Primary bronie są tylko dwie z void'em: auto rifle Atheon's Epilogue, który wypada z VoG'a i hand cannon Word of Crota, który wypada z Croty hard'a. Ja robiłem chyba z Atheonem, ale go nie używałem, tylko fusion rifle rare (niebieski) z void'em, bo innego nie miałem... Jak masz może Corrective Meassure z VoG'a, to go polecam. Używam go do tej pory... :) Ja jak przysiadłem, to w 2 dni zrobiłem to bounty i powiedziałem sobie - nigdy więcej! To jest chyba najgorsze bounty w całej grze...

Odnośnik do komentarza

 

 

 Najgorszy jest moment kiedy musisz w multi zabić przeciwników z broni na void. Mi ten etap zajął najdłużej, bo nie miałem wtedy za dużo broni z void'em. 

 

właśnie coś będę musiał kupić albo znaleźć z voidem, jakieś porady możesz udzielić co do tego zadania (broń/sposób gry/miejsce)?? Ja niestety do tej pory (tak mnie pochłoną PvE) że nie zrobiłem ani jednego meczyku w PvP (do tej pory nie istniał ten tryb dla mnie)

 

Primary bronie są tylko dwie z void'em: auto rifle Atheon's Epilogue, który wypada z VoG'a i hand cannon Word of Crota, który wypada z Croty hard'a. Ja robiłem chyba z Atheonem, ale go nie używałem, tylko fusion rifle rare (niebieski) z void'em, bo innego nie miałem... Jak masz może Corrective Meassure z VoG'a, to go polecam. Używam go do tej pory... :) Ja jak przysiadłem, to w 2 dni zrobiłem to bounty i powiedziałem sobie - nigdy więcej! To jest chyba najgorsze bounty w całej grze...

 

Mix Atheon, Fusion i Truth i po czterech meczach miałem bounty zaliczone :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...