Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh... jak ja nie lubię Omniżula... :( Z nightfall'a wypadło mi tylko 11 strange coinów, a tak dwie bronie legendarne i nic więcej... z Croty normal x3 też nic ciekawego, ale na szczęście egzotyczna skrzynka na VoGu wylosowała coś nowego dla mnie... :D Co prawda nie tę, na którą czekam, ale zawsze coś nowego... tym razem dostałem Patience and time, dzięki czemu zostały mi tylko 2 egzotyki do zdobycia: Gal i Hawkmoon... jeszcze jest szansa na Atheonie i jak będzie z kim, to z Croty hard...

Odnośnik do komentarza

Ależ Bungie jest złośliwe... udostępniłem wczoraj save'a na egzotycznej skrzynce na VoGu hardzie i jedna osoba pierwszą postacią dostała... Gala... ehhh... ale żeby było lepiej, ta sama osoba zmieniła postać i za drugim razem dostała... Hawkmoon'a... czyż to nie jest złośliwe, że akurat ja musiałem zobaczyć jak jedna osoba dostaje dwie brakujące mi bronie... no cóż... przynajmniej wiadomo, że skrzynka jest egzotyczna, bo lecą z niej bronie i może kiedyś i mi się poszczęści dostać Gala...

Z Atheona x3 wczoraj dostałem już tylko 2 exotic shardy, dzisiaj zaliczyłem weekly heroic strike'i i tydzień uważam za zakończony.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jakby co, mogę udostępnić jak będę później :) co do xura i NF to fajnie, że będzie ten nowy strike może w końcu jakieś wyzwanie zaoferuje. A jeśli chodzi o xura to mam nadzieję na mask of the third man dla Huntera. Mam w końcu tego obesranego Necrochasma :D tym o to sposobem liczba brakujących egzotyków zmniejszyła się do 4. Brakuje mi 4th Horseman, No Land Beyond, Dragon's Breath i Pocket Infinity... oddaje bounty jak po.(pipi)any od 2 miesięcy i ni (pipi)a ;/ 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Siemka ludzie, chciałbym zapytać czy jest może tutaj ktoś chętny na spróbowanie Flawless Raider, pożyczyłem dzisiaj Destiny od kolegi, ponieważ jakoś te trofeum nie daje mi spokoju, spędziłem bardzo dużo czasu w grze od września do listopada więc chciałbym zdobyć platynę w tej grze.

Jak coś nie mam dodatków, mam 30 lvl i mogę robić tylko VoG, ze skakaniem zawsze radziłem sobie dobrze jednak zawsze ktoś spadał gdy graliśmy z ekipą i po jakimś czasie poprostu sprzedałem grę.

 

Teraz potrzebuję jedynie jednego, dwóch dni aby przypomnieć sobie całą mechanikę gry, jednak jak się robi VoGa mam opanowane do perfekcji,

Jeśli jest jakaś grupa która próbuje zdobyć te trofeum a brakuje wam osób to prosiłbym o zapraszanie na PSN: DreyesPL

 

Z góry dzięki i mam nadzieję że uda mi się jeszcze wbić platynę w tej grze :)

 

PS. Czy da się jeszcze zrzucać templara granatami ze środka czy jest już dali na to łatkę ? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...