Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Co niby skaluje i na jakiej zasadzie to dziala. Gdzies na stronie bungie moge o tym poczytac, bo sorry, ale jakos nie wierze w te skalowanie, skoro z 30 i 29 levelem nigdy Atheona na 1 wyjscie nie zrobilismy.

 

Jeśli jesteś poniżej levelu przeciwnika - zadajesz mniej i otrzymujesz więcej obrażeń. Jednocześnie bycie powyżej poziomu przeciwnika nie daje żadnego bonusu (poza delikatnie, praktycznie nieodczuwalną w trakcie grania różnicą w punktach obrony). W skrócie: 29 LVL na Atheonie ma w plecy, 34 robi to samo co 30, bo na takim poziomie są przeciwnicy. To samo z Crotą, który na hardzie jest teraz żartem, bo mobki nie mają +1 LVL.

 

http://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/2rhgrm/weapon_damage_explained_with_science/

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

No tak, ale fakt, ze na 30 defensywy masz cos kolo 1650, na 34 raptem 1760...

Roznoca nawet w statystykach nie jest oszalamiajaca, wiec i tak nie wiem, gdzie tu te cale skalowanie, skoro defense sie podnosi (chocby nie zauwazalnie) a bronie na 331 i 365 zadaja od 14 do 28% wiecej obrazen. Moglibysmy rozmawiac o skalowaniu, gdyby obrazenia jakie otrzymuje i zadaje wyrownywaly sie do poziomu mobkow, np. wlasnie Vogu, a tu wychodzi, ze mocniejsze bronie-wiekszy dmg, lekko podniesiony level-wiekszy defense.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jaką macie taktykę na Skolasa? Ja wczoraj próbowałem ponad 2 godziny go zrobić, prawie za każdym razem byliśmy bardzo blisko i ostatecznie się nie udało. ;/

A co was zabijalo ? Scholas nie jest trudny jak biegacie razem dookola areny, kazdy pamieta o czasie trucizny i kontrolujecie ilosc mobkow. Warto (np. przed minami, przed zatruwaniem) olac na moment bosa i wyczyscic wszystkich snajperow, kapitanow i jak sie zrobi pusto wrocic do strzelania w niego.

Wszystko musi byc robione spokojnie i bez pospiechu, arena jest tak duza, ze nawet jak ktos od nas padal to zawsze zdazylismy go podniesc.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wczoraj prawie 2 razy z rzedu zrobilismy Flawless. Zupelnie od niechcenia, bo nikt sie nawet na to nie nastawial. Raz bez zadnego boofa, na sprawdzenie mapy zrobilismy wynik 9-1, 2 razem kupilismy wszystko i nie przegralismy ani jednego meczu. Z Ozyrysa wpadl mi Scholar Adept z Voidem (bardzo mocno bijacy scout) i Machine Gun Infinite Theorem, ktory ma fajny celownik, stabilnosc, przyjemnie sie z niego strzela, ale niestety ma za maly zasieg jak dla mnie. Dodajac do tego nowa egzotyczna klate ze Scholasa dla Warlocka, ktora oslepia podczas wstawania, raidowy AR, FateBringer po raz pierwszy i pare mniejszych dropow to w tym tyg. calkiem niezle mi sie poszczescilo.

 

Przez Ozyrysa zaczalem grac Sunsingerem na multi (zawsze uzywalem Voidwalkera) i chyba przez dluzszy czas tak zostanie. Set na 2 granaty, z ktorymi zaczynam po kazdej smierci, reszte laduje w Intelect + 100 sily dzieki ktorej zyskuje tarcze po 1 uderzeniu jest chyba jeszcze bardziej pomocne niz Void, ktory wygrywa tylko i wylacznie superem.

 

PS. Rekawice, ktore niedawno polecalem Nothing Manacles sa jednak beznadziejne, scalter zdejmuje za malo energi, a i naprowadzanie jest jednak calkowicie z dupy.

PS2. Wczoraj widzialem tez nowa maszynowe - BTRD-345. Ale kosior ze statystyk - ktos wie, skad dropi ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No po statystykach to jeszcze lepsza spluwa niz Joldiers Hammer. Chce!

Kymel - potestowalem tez AR (krotko, bo krotko), ale zgadzam sie z Toba w 100%, tak je znerfili ze obecnie nie nadaja sie do niczego.

Najgorsze jest to, że nie zapowiada się na żadną poprawę ar w najbliższym czasie :( Nie ma to jak jednym patchem wywalić z gry całą kategorię broni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...