Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Maksymalna ilość graczy to 12 osób. Po 6 w każdej drużynie. Najlepiej ściągnij sobie demo i pograj... Do 7 czy 8 poziomu możesz grać w demo, a możliwość grania w PvP (Crucible) powinna odblokować Ci się wcześniej i sam sprawdzisz czy Ci odpowiada...

 

Wczoraj znowu odpaliłem Crotę... :) Najpierw na hardzie, ale nie byłem w stanie przejść mostu po lampach, bo swordbearer zawsze szedł na lewo bądź prawo, a nigdy do środka... :( Po dłuższej chwili odpuściłem i włączyłem normal i w jakieś 45 minut skończyłem raid... Sam Crota padłby mi na 1 miecz, ale źle chwyciłem go za drugim razem i weszło mi tylko 1 uderzenie... :( Potem ponad minuta oczekiwania i dobicie drugim mieczem... Jakby ktoś chciał zobaczyć przebieg 2,5 minutowej walki, to filmik jest tu. Patrząc na czas, to jakby mi się udało dobrze chwycić miecz, to cała walka z Crotą trwałaby niecałą minutę... :D

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że na wszystkich Crucible mam kłódkę , mam questy na nie ale nijak nie idzie w nie wbić dlatego pytam o odczucia bo chce się skupić tylko na pvp czasy raidów mam za sobą 5 lat WoW-a chyba wystarczy ;)

Bez grania raidów nie uzbierasz bardzo dobrej zbroi aby coś podziałać w tryb Iron Banner i Osyrysa gdzie liczy się lvl postaci (poziom light) Wiec niestety nie ominą cię raidy.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie odnośnie PvP w tej grze, szukam tytułu do wieczornego ciorania pvp , waham się między Destiny, Battlefrontem i COD Black Ops 3. Czy da się pograć bez teamu? jaka maksymalna liczba graczy na mapie ? 

Nie kupuj Destiny. W multi nawet fajnie się gra, ale przy następnym dodatku wyr.uchają cię bez mydła i prawie nic nie ugrasz.

Odnośnik do komentarza

Orion, jedną postać zrobisz szybko, bo będziesz miał bilet do wbicia od razu 25 poziomu, a resztę będziesz musiał zrobić od początku bez dopalacza... :( Rób wszystko co daje Ci doświadczenie, czyli bounty i questy. Pamiętaj, że niektóre questy dają Ci na końcu elementy z wyższym poziomem light, więc warto robić i kończyć questy...

Wbicie poziomu 40 to tak jak kiedyś wbicie poziomu 20, czyli nic. O wiele istotniejszy jest teraz poziom light, coś jak kiedyś poziom 30, 32 i 34. Robiąc story + heroic strike'i dojdziesz do poziomu 290+. Później robiąc raid normal dojdziesz do max 310, a heroic max 320.

No i teraz więcej elementów wpływa na poziom light. 4 są wymienialne pomiędzy postaciami (3 bronie + duszek) i 6 niewymienialnych części uzbrojenia (4 pancerza, opaska/szmatka i artefakt).

Ja po 1,5 miesiącu grania mam 3 postaci powyżej 311 poziomu light, ale heroic wyszedł nie dawno, więc jeszcze mi nie powypadały dobre elementy z dużym lightem...

 

No i witamy ponownie w galaktyce... Broń jej dzielnie na X1 i zostań legendą... :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja już jestem legendą ;)  Dzięki Piotros za odp. 

Mam jeszcze jedno pytanie. Zeratul na filmiku pokazał blueprinty i z tego co zrozumiałem dowolny egzotyk można sobie kupić. Czy żeby go nabyć to trzeba go wcześniej dostać z random dropu ? W sumie fajnie by było zacząć grę i od razu mieć dostęp do egzotyków :) 

Odnośnik do komentarza

Wiem, że jesteś legendą, ale na PS4... :D

Blueprinty działają tak jak opisałeś, czyli musisz je najpierw zdobyć (z dropu, questu, engramu), żeby potem sobie kupić ile ich chcesz... niestety pomiędzy Playstation i Xbox konta się nie przenoszą... :(

To taka pomocnicza lista, żebyś wiedział co masz, a czego jeszcze nie masz i o co jeszcze musisz się starać, żeby Bungie pozwoliło Ci wydropić...

Jak już zdobędziesz trochę strange coin'ów, to kupuj u Xura "Three of Coins", które po użyciu i ubiciu żółtego ultrasa dają Ci szansę na wydropienie egzotycznego engramu... Jak będziesz miał light powyżej 300, to masz szansę na odkodowanie czegoś na 310, a jak będziesz miał light powyżej 311, to masz gwarantowane odkodowanie na 310... :)

 

Aha, z praktyki nie polecam infuse'ować egzotyków, które wypadają, bo później masz szansę na wydropienie wersji na 310. A zanim dojdzie się od 280 do 310 w egzotyku, to dużo trzeba zużyć różnych materiałów. No i Xur nie sprzedaje już exotic shardów, więc trzeba je zdobywać inaczej... np. robiąc stare raidy, dla starych broni egzotycznych... :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupiłem.. jak wrócę do domu jadę z kampanią TTK. Odpalilem na chwilę i w ywalilo tyle znaczników na pysk ze nieb wiem co się dzieje. Jest hype :)

Jakieś 9 godzinek gry za mną. Hmm.. jest fajnie. Na pewno jest inaczej. Gra się przyjemnie.. co nie zmienia faktu, że potrzeba ekipy, bo samemu niektóre misje to niezły hardkor. Misja Paradox w Vault Of Glass, karwa co tam się dzieje. Na razie mam 39 poziom, 199 lighta. Ciągle słabo, ale prę do przodu :) Zagrałem pierwszy meczyk na jakiejś nowej mapce PvP, od razu ratio 4.0 :P RnG jest dalej (pipi)em, jako pierwszy na mapie nie dostałem nic, a jakiś warzywniak legendarny engram. Tak na szybko co mi się nie podoba. Zmiana Crucible i Vanguard Marks na Legendary Marks. Za mecz z multi nie dostałem ani jednej, zagrałem 2 nowe strike'i (fajne nawet) nie dostałem znowu nic. Jak ten szajs zdobywać ? 

btw. ma ktoś checkpoint na skrzynce na vogu ? przydałby się jakiś egzotyk :P gram na XboxOne. orionPL92. Jak ktoś też gra i szuka kogoś do wspólnej zabawy to zapraszam :) 

Edytowane przez orion50
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

(...) Jak ten szajs zdobywać ? 

(...)

Z niektórych questów (zobaczysz w nagrodach), daily multi (wystarczy zagrać, raz dziennie się dostaje), weekly multi (trzeba wygrać, 3 razy w tygodniu zgarnia się nagrodę), Heroic strajki (też 3 razy  jeśli dobrze pamiętam, nie grywam zbyt często), dismantlowanie fioletowych ciuszków i broni. Za to nie masz tygodniowego limitu, uciułasz, wydasz, możesz znów zbierać. Zresztą tego wcale dużo się nie wydaje, jak już wbijesz lvl 40 to fiolety będą ci wypadać dość często nawet z niebieskich engramów, a dużo rzeczy wpadnie ci za same questy. No i przede wszystkim ciułaj reputacje u gunsmitha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Orion, tak jak pisze mugen, robisz daily crucible i story, dostajesz chyba sumarycznie 25 marków. Tygodniowo robisz 3 weekly heroic i dostajesz po 10 za każdy strike, no i jeszcze nowe questy dają Ci legendary marks...

Z praktycznego punktu, to po pewnym czasie przestaną Ci być potrzebne legendary marki do zakupów, a jedynie przydatne są do infuzji...

Zwróć uwagę na daily story, bo jak będą 2 misje, to masz szansę dostać egzotyki... zbierz silną ekipę i walczcie... :)

- Lost to Light - Black Spindle, taki nowy Black Hammer po popsuciu

- Paradox - quest na No Time to Explain, pulse rifle podobny do Stranger Rifle, który dostajesz na koniec podstawowych misji

Jak nie masz co robić, to warto robić heroic strike'i i court of oryx, bo z nich leci dużo engramów i rzeczy, które albo rozkładasz na części albo używasz... no i używaj Three To Coins, które kupujesz u Xura...

 

Jak robisz wszystko od początku, to skupiaj się na poniższych subklasach, bo teraz nie wszystkie się tak bardzo przydają, a ich wymaksowanie trochę czasu zajmie...

Tytan - Sunbreaker i Defender

Warlock - Stormcaller i Sunsinger

Hunter - Nightstalker i Gunslinger

 

Na heroica przydają się Defender, Sunsinger i Nightstalker...

 

---

Ale wczoraj był dzień... Udało mi się ubić Oryxa na heroic'u 3 razy... :D Pierwszy raz zajęło nam to niecałe 30 minut, robiąc taktyką zostawiania Ogrów przy życiu, potem ze 40 minut z randomami, ale tym razem ubijaliśmy Ogry i Knighty, a na koniec w niecałe 2 godziny i zrobiłem cały raid z randomami... :D

Nawet dropy nie były takie złe i 2 postaci mam na 315 light... w końcu dostałem primary na 318 light, chociaż jest to hand cannon, ale może znowu się do nich przekonam... :)

Dla Warlocka brakuje mi głowy, żeby mieć cały ubiór z nowego raidu i dostać nowy kolorek... :) Najśmieszniejsze jest to, że moja podstawowa postać (Tytan) nie dostał jeszcze żadnej części ubioru z wersji heroic, wszystko co mam musiałem infuzować... :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc, doceniam. Mało ludzi gra na X1, dwóch kolezkow już znalazłem. Z weekly heroic ciężko bo na razie mam tylko 240 light ale walczę :) powalcze dzisiaj strikei żeby dobić do 260 i będzie można myśleć o heroic. Największy problem to (pipi)owe bronie :/ gjallarhorn i fatebringer rozleniwily a teraz muszę męczyć się z gofrownicami. Smutny jest fakt ze próbowaliśmy wczoraj robić voga i ja z (pipi)owym eq i 215 light kerowałem gosci z 295 i mocnymi bronmi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...