Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Orion, spokojnie nadajesz się na raid. My na początku też nie mieliśmy za dużo light'a, ja chyba zaczynałem od 287, ale dzięki robieniu raida zdobywasz lepsze uzbrojenie na minimum 300 light, więc jest warto. Nawet jak nie ukończycie całego raidu w danym tygodniu, to powinniście uzbierać elementy, które podwyższą Wam skutecznie poziom light. No i polecam bronie z raidu, ja ich używam nagminnie. Piękną sprawą jest automatyczne przeładowanie, jak się przełączasz na inną broń... :) Mój ulubiony zestaw, to pulse (ostatnio dostałem z firefly'em), shotgun/snajperka i machine gun.

A jak już będziesz miał 305+, to rób już tylko hard, bo z niego lecą podwójne dropy, tzn. za normal i hard, a z harda lecą rzeczy na max 320 light, więc momentalnie możesz podskoczyć znacząco w poziomie light... :)

Duszek leci ze skrzynki po totemach przed Warprist'em, a element specyficzny dla każdej postaci leci ze skrzynki po siostrach, a przed Oryx'em.

Raid ma kilka etapów, które zostały już opisane wiele razy, ale jakbyś się zaciął w którymś, to daj znać, to opiszę taktykę, która się sprawdza... :) Warpriesta najprościej robić na prawo i 2 razy środek, Golgoroth'a najprościej załatwiać na jedną kulkę (lewą), siostry najbezpieczniej na 3 podejścia, a samego Oryx'a... to już jest trochę bardziej skomplikowana taktyka i tam najlepiej mieć już 300+ light na normal i 310+ na hard, w innym przypadku można się długo męczyć, tym bardziej, że jak to na hardzie, nie ma wstawania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na 90% bedzie

Wczoraj Nie miałem czasu włączyć konsoli, dzisiaj patrzę a tu zaczął się iron banner. Super, będzie można postrzelac i może zdobyć coś fajnego. Sporo zmian od mojego ostatniego bannera w sierpniu. Interesujące :)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że nigdy nie nadejdzie ten moment, ale Destiny mi się ograło. Zrobiłem 3 raidy heroic'i, 2 nightfall'e i mam dosyć grania. W Iron Banner nie mam po co grać... :( Szkoda, bo strzela się w grze świetnie, ale co robić w tej grze? Egzotycznych broni brakuje mi 2, za questy z PvP, ale normalnie nie chce mi się ich robić. Egzotyczne ubiory mam chyba wszystkie, choć nie wszystkie na 310, ale nie mam parcia na ich zdobywanie... Wszystkie 3 postaci mam na 315/316, zależy jakie bronie wybiorę...

Strona wastedondestiny.com podawała mi ostatnio, że mam ponad 1200 godzin i może wystarczy...

Nie pozostaje nic innego jak robić nowy raid heroic 3 razy w tygodniu i ewentualnie komuś pomóc...

Odnośnik do komentarza

Dodatki wczoraj ogarnięte - wkręcam się znowu :) Jeśli ktoś ma ochotę dzisiaj wieczorem/ w nocy trochę pobiegać do dawajcie INV - szukam ekipy :)

 

 

EDIT. Zmienili coś w engramach? Czy jak u Xura kupię Exotic Engram - to na pewno trafię na Exotic i moją klasę?

 

Co to jest Legacy Engram?

 

Mam 21 coinsów i 36 Mote of Light. Warto je wydać np. na ręce lub engram armoru u Xura? Dodam, że mam egzotyczne z roku pierwszego. Rozbić je czy do czegoś się przydadzą?

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Ale mi się dzisiaj trafiła ekipa, która robiła Crotę Hard po raz pierwszy, a 4 nie robiło Croty nigdy... :) Po kilku próbach i finalnym przełączeniu się na Huntera ze starymi butami zwiększającymi agility, Crota padł o dziwo podczas pierwszego miecza... :) Ale byłem w szoku, nie sądziłem, że z jednego miecza Crota padnie, ale się udało. Nawet enrage nie zdążył się włączyć... :) W nagrodę dostałem Word of Crota i Hawkmoon... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

299 light... jeszcze nie miałem okazji zagrać raidu. Trochę lepszy hełm i będzie magiczne 300, bo hełm mam tylko na 287. Opłacało się wbić 5 rangę Iron Banner. Dostałem ducha na 310 i wyrzutnię na 312 :D Generalnie rzecz biorąc idzie nieźle, znudziły mi się jednak już strikei i runy. Chciałoby się zagrać raid :) 299 na normal powinno spokojnie starczyć. Mam dobrą snajpę (tą od vanguarda) na 297, scouta na 299, miecz na 287, karabin ciężki na 294. Ziomki, z którymi gram trochę się wściekli bo grają od premiery TTK, a już ich wyprzedziłem :P 

Odnośnik do komentarza

299 light... jeszcze nie miałem okazji zagrać raidu. Trochę lepszy hełm i będzie magiczne 300, bo hełm mam tylko na 287. Opłacało się wbić 5 rangę Iron Banner. Dostałem ducha na 310 i wyrzutnię na 312 :D Generalnie rzecz biorąc idzie nieźle, znudziły mi się jednak już strikei i runy. Chciałoby się zagrać raid :) 299 na normal powinno spokojnie starczyć. Mam dobrą snajpę (tą od vanguarda) na 297, scouta na 299, miecz na 287, karabin ciężki na 294. Ziomki, z którymi gram trochę się wściekli bo grają od premiery TTK, a już ich wyprzedziłem :P

No proszę... :) Pędzisz na złamanie karku... :) W sumie dziwne, że jeszcze raidu nie zrobiłeś, bo to jest kwintesencja tego dodatku, a sam raid nie jest skomplikowany, tylko trzeba mieć ekipę, która wie co i jak robić w poszczególnych fazach... :) Dzisiaj dla przykładu grałem harda z ekipą stworzoną na szybko i do sióstr zrobiliśmy wszystko za pierwszym razem, ale potem się za bardzo rozprężyliśmy i Oryx'a nie ubiliśmy...

 

Jak wszystko pójdzie tak jak zaplanowałem, to wkrótce nadejdzie wsparcie w obronie galaktyki i może za 2 tygodnie będę gotowy stawić czoła Oryx'owi. :D Stwierdziłem że na PS4 poza raidem 3 razy w tygodniu nie mam co robić, a gra mi się w Destiny świetnie, to spróbuję swoich sił na X1 i zacznę przygodę od początku... :D Przynajmniej nie będę na darmo powtarzał tych samych rzeczy bez żadnej wartościowej nagrody.

Odnośnik do komentarza

PS4 nadal zostanie główną konsolą do grania w Destiny, ale jak też i wczoraj stwierdziliśmy, poza raidem nie ma nic do roboty, a tak w pozostałe dni tygodnia, nadal będę mógł grać w Destiny i zdobywać coś nowego... :D Gra już jest w drodze do mnie, a jedynie czekam na jakąś promocję z okazji Czarnego Piątku, żeby kupić konsolę...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj udało mi się wbić kolejną postać (Tytan Defender) na 40 poziom... :) Co prawda ma mizerny light (203), ale będzie stopniowo rosnąć... Jeszcze przydałoby się z 80 lighta i można grać raid i oczekiwać na "dobre" dropy...

Dziwne to uczucie zaczynać wszystko od prawie początku, bo praktycznie 23 poziomy light przeskoczyłem w 3 sekundy dzięki spark of light. Z kolejnymi postaciami nie będzie już tak szybko, bo 40 poziom trzeba będzie wbić od początku. No ale dzięki dużemu i pustemu miejscu w vaulcie, będzie można przechować bronie z niższego poziomu... :)

Odnośnik do komentarza

Jestem w D.

Nawet nie mam żadnego egzotycznego przedmiotu i trochę mnie to przytłacza.

Chciałem farmić strange coin'sy i niby są te opcjonalne wydarzenia na mapie co się zmieniają co kilka minut... więc na nie czekałem, ale słabo mi to idzie bo co jakiś czas wyskakuje przeciwnik co go trzeba gonić, a jestem za słaby żeby go dorwać i dojechać. Już nie wspominając o raidach wyższych.

Jedyne coinsy to mam z meczy - randomowo wyskakują, ale jest ich jak na lekarstwo.

 

Mam 24 poziom i odbijam się o ścianę, bo te randomowe wydarzenia na mapie to jakoś rzadko mi wyskakują, a nawet jak wyskoczą to i tak niektórych nie jestem w stanie przejść...

 

Niestety nie mam czasu czytać dokładnych poradników i da się "to zrobić" w Destiny po jak najmniejszej linii oporu? Jak najszybciej zdobyć egzotyczne bronie/rzeczy?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz dostać strange coin'y, to rób Prison of Elders na 28 poziomie. Jest duża szansa dostać z bocznych 2 skrzynek do max 4 + ewentualnie jak masz klucz, to z głównej dodatkowe. Innej pewniejszej metody nie ma.

A jak chcesz egzotyki, to rób nightfall i kupuj u Xur'a three of coins.

Ja teraz na X1 też nie mam żadnego egzotyka i mi z tym dobrze, zresztą jak mam ich mnóstwo na PS4, to i tak wolę legendarne rzeczy do codziennej gry.

Na początek podwyższ sobie poziom do 40, a potem zwiększ poziom light do 280-300...

Jak czegoś nie wiesz, to polecam stronę planetdestiny.com

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...