Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądziłem, że tak mało czasu potrzeba, żeby od początku dojść do w miarę komfortowego poziomu grania... :)

W dniu wczorajszym (po lekko ponad miesiącu grania) udało mi się osiągnąć na X1 3 postaci powyżej 311 light. Tytan ma 316, Warlock 315 a Hunter 312... :) No i najważniejsze, że jeszcze mam co robić... :D Chociaż z trofeów, to już niewiele zostało do zrobienia...

 

Byłby ktoś chętny na zrobienie raidu bez zginięcia na X1 na Crocie? Zakładam, że Orion jest chętny, ale może ktoś jeszcze? Strategię z Orionem znamy, a jedynie potrzeba jeszcze z jedną, dwie osoby... no chyba, że Zeratul nam pomoże... :D

Odnośnik do komentarza

Jaki light jest wymagany? Mam Strikera/Sunwalkera na 256 light. Potrzebowałbym objaśnienia taktyk.

Crota's End nie posiada bariery light a level. Jeśli dobrze pamietam to 32 i 34 dla normal i hard difficulty. Jeśli masz 256 light to raczej na pewno masz już od dłuższego czasu wbity 40 lvl więc spokojnie pójdziesz i dmg będzie odpowiedni.

Edytowane przez OmerPL
Odnośnik do komentarza

Tak, na pvp leci sprzęt, raz rzadziej raz częściej ale leci i ubrać się można jak najbardziej. Jeśli chodzi o kupowanie to na wieży u vanguardów (prosto schodami w dół) oraz na prawo w hangarze a także za przynależność do 1 z 3 frakcji. Na zakupy potrzebne są legendary marks, które lecą z zadań daily, strików, rozbijania legendarnych przedmiotów, bountisów na iron bannerze teraz. 

Odnośnik do komentarza

Najlepszy jest Tytan Striker.

Orion przejdzie lampy i będzie latał z mieczem Hunterem Bladedancer'em, a reszta będzie wskakiwać na wieżę przy drugim moście z totemami. No i do wskakiwania na most najlepszy jest Tytan Striker, bo może szybko i bez większych problemów wskoczyć na wieżę. Innymi postaciami też się da, ale jest o jeden skok więcej do zrobienia... Na resztę raidu postaci nie mają znaczenia. Zresztą teraz Crota normal, to jest bardziej strike niż raid... :)

Odnośnik do komentarza

Należy pamiętać, żeby przed odkodowaniem engramów założyć bronie i ubranie dające najwyższy możliwy light, wtedy jest większa szansa dostać z engramu coś o większym poziomie light.

A jak się odkodowywuje więcej engramów, to po odkodowaniu jednego warto sprawdzić, czy nie ma on większego poziomu niż nasz obecny, wtedy go zakładamy i odkodowywujemy następny, powtarzając wcześniejszą procedurę.

Egzotyczne engramy jak mamy poniżej 300 light dają nam części maksymalnie do 290, mając między 300 a 310 mamy szansę dostać część na 310, a mając 311 i więcej dostajemy gwarantowaną część na 310.

Mam równo 300, więc egzotyczny enagram będzie mi dropić z przedziału 290-310, czy zawsze równo 290 lub 310? I czy duża jest szansa na to 310 czy raczej rzadko się trafia?

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...