Skocz do zawartości

Sklepy on-line.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja bym chętnie robił zakupy online, ale nie wyobrażam sobie kupic koszule/marynarke/spodnie bez wcześniejszej przymiarki.

 

przeciez mozesz odeslac? jacy ludzie sie leniwi zrobili. :)

 

A zwrócisz mu za koszty przesyłki w obie strony, po to tylko, żeby sobie przymierzył? Ty to tard jesteś, nie ma co.
Odnośnik do komentarza

Grigori: przepraszam ze cie tym urazilem, naprawde nie zrobilem tego celowo.

 

Podesłałbyś wiecej linków z podobnymi sklepami.

ps. dzięki

 

 

 

Ty to tard jesteś, nie ma co.

 

mamy niestety taka "ceche" narodowa, ze lubimy bardziej mowic, niz sluchac, bardziej pogardzac niz podziwiac, czesciej zazdroscic niz cieszyc sie z czyjegos sukcesu. 

nie przydadza ci sie te linki? to zerknij sobie sobie na nastepny temat.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ja bym chętnie robił zakupy online, ale nie wyobrażam sobie kupic koszule/marynarke/spodnie bez wcześniejszej przymiarki.

 

w czym problem idziesz do sklepu mierzysz, patrzysz czy pasi i zamawiasz online, czasem zostaje na pare piwek lub cokolwiek (praktycznie zawsze) sam kupiłem pare rzeczy których nigdy nie założe ale w większości chodzę, chyba wiekszość zna swój rozmiar buta czy spodni ?

 

 

ps. wiielkie halo że ktoś pare linków wkleił tobie nie przydatne komuś mogą się przydać 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Rzecz w tym, że często w sklepie tam, gdzie się mieszka nie ma akurat danej szmaty, a z neta da się kupić, bo jest asortyment z całej sieci. Sieciówki i tak mają przeważnie rozmiarówkę taką samą na dany typ ubrania, więc można przymierzyć to, co jest, a jak pasuje to zamówić to, co się podoba.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

wiekszosc pewnie mozna kupic w polsce, tylko wladek jestes leniwy, zeby poszukac. ;)

 

procho, od tego ma się ludzi :D <żart>

 

a tak serio to ja w sumie mało kasy wydaję na ciuchy, większość ciuchów kupuję bo muszę, 1000 razy bardziej wolę kupić nowy projektor, kamerę, kompa....więc ja de facto znam bardzo mało sklepów i jak już się z jakimś zwiążę to walę w ciemno bo szkoda czasu. Stąd sklepy online to nie dla mnie. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam koszule od nich i to najlepsze koszule, jakie kiedykolwiek kupilem. Co najsmieszniejsze mialem kilka koszul z topowych sklepow i byly gowno warte. Co do garniturow to bede kupywal jeden, jak wroce z urlopu pewnie w czerwcu, ale jak ci naprawde zalezy to moge sie przejechac do centrum ktoras sobote i przy okazji jak bede sie widzial z siaraiwj to bym zerknal na te garnitury. Ale to dopiero po urlopie, bo mam tu delikatnie mowiac "sodomie i gomorie" przed wyjazdem.

 

Jesli chodzi o koszule to kupuj w ciemno, pieknie sie prasuja, mam je juz kilka lat i ciagle wygladaja jak nowe. Co najlepsze - biala mam juz 2 lata i nadal jest sniezno-biala. Oni naprawde tam musza dobrych czarnuchow do bawelny zatrudniac, bo towar jest prima sort.

 

Jak ci zalezy bardzo to moge po urlopie podrzuc ci numer telefonu, tylko kurwa jak mi ktos bedzie o 3 nad ranem sapal do sluchawki to bede wiedzial komu podziekowac. ;)

 

Z garniakami tez maja pewnie tak samo, wysoka jakosc. Sprawdz na stronie, bo o ile pamietam to jak ci sie nie podobaja rzeczy to zwracaja za koszt wysylki (wiekszosc firm juz tak robi teraz).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...