Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Bethesda w formie, w końcu nowe elders scrollsy szkoda że już na nextgeny czyli minimum te  2 lata trzeba poczekać. Rage 2 no wezmę day one, doomik ok, fallout 76 pewnie tez day one ;( znowu będę grał 200h i narzekał ze słaba gierka. Reszta do zaorania, ten tes na telefony XD

Odnośnik do komentarza

Konferencja MS sama w sobie zayebista, ale troszkę mnie bolą te tytuły ekskluzywne. Fani Xboksa mogą się jarać na myśl o Halo, Gearsach i Forzie, ale dla mnie to średnio wygląda. 

Tę Forzę Horizon pewnie ogram, ale dużo się nie spodziewam. Poprzednia część przez jakiś czas wydawała mi się spoczi, ale po kilkunastu godzinach nie mogłem patrzeć już na ten tytuł. No a to co działo się w multi to momentami taka żenuncja...

Halo i Gearsów nie lubię. Najbardziej nie lubię Gearsów i chciałbym żeby typy od tej gierki zrobili to samo co Guerilla Games.

Ori i dlc do Cuphead spoczi. Aż chyba sobie przejdę Ori drugi raz, ale teraz na easy, bo na hardzie umarłem z pincet-tysionc razy i może przez to nie spodobało mi się aż tak bardzo jak co niektórym xd

 

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Mnie sie bardzo podobalo, aczkolwiek do pelni szczescia zabraklo zapowiedzi jakiegos intrygujacego nowego IP albo powrotu starej marki ktora wskrzeszaja ( Fable albo Perfect Dark)

 

Halo wyglada wspaniale, fandom ma pewnie mokro w gaaciach bo wyglada jak spelnienie wszystkich ich marzen - klasyczny artstyle, otwarte levele, fortepian i nawiazania do Halo 3, kurcze czuc w tym swiecie magie w ktorej zakochalem sie w Halo 3, a.w Guardiansach byla calkowicie nieobecna. Jaram sie

 

Ori klasa, ciesze sie Microsoft inwestuje w takie gry

 

Horizon wyglada olsniewajaco, Playground to magicy

 

Dodatki to Sea of Thieves sa takie jak sie spodziewalem. Poza tym 4 miliony gtaczy juz teraz robi wrazenie

 

Nawet Crackdown wygladal nie najgorzej, moze zagram

 

Chyba widac pierwsze efekty awansu Spencera, 5 nowych studiow, nikt nie inwestuje z taka pompa. Ale nawet istniejace studia inwestowane sa duze pieniadze. 343 liczy juz ponad 500 ludzi, caly czas zatrudnia Coalition, a Rare po sukcesie piratow rekrutuje jak szalone i w krotkik czasie powoekszyli sie ponad dwukrotnie. Nadchodza ekscytujace czasy

 

W Battletoads nie gralem, wiec nie wiem co oczekiwac

 

Shadow Die Twice wyhlada swietnie, DMC od smiesznego chinczyka tez, intryguje mnie liskowy klon zeldy

 

Generalnie bardzo fajna konferencja. Teraz tylko Sony dowalo ( co na pewno zrobia, jestem przekonany) i Nintendo i bedzie tak jak pisalem, wspaniale E3 dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...