Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Lunetka i inne przedmioty o nazwie Obsidian są w grze od premiery i rozdawane są przy różnych okazjach, ostatnio np. na E3

 

Ale teraz patrze że dzbany z PPE  zrobiły o tej lunetce cały bews i nazwały to "zajawką" zakupu studia xDDD 

 

uuu będzie rozczarowanko

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

DrlS-GVUUAAsKff.jpg:large

Jutro Spencer rozdepta niedowiarków pod tym butem, co nie @Paolo de Vesir? Czujecie to?

 

Tak zupełnie szczerze i bez beki, to jedyne co mnie interesuje w tym programie (bo to nie będzie żadna konferencja) to przyszłość SoT. Nie liczę na żadne niespodzianki, bomby czy tajne projekty i zakupy nowych studiów. 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, creatinfreak napisał:

Jeżeli nic dobrego nie zapowiedzą to liczę tylko na fajne gierki w gp :)

 

Ja licze na wieksza biblioteke gier w game pass dla uzytkownikow PC, bo na ten moment nie zamierzam przedluzac abonamentu ze wzgledu na mala ilosc gier. Ten abonament jest jedynie oplacalny dla osob grajacych na xboxie

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Fanek napisał:

Start 21:00 ?

22:00

 

Liczę na datę premiery The Last Night, zapowiedź AoE i fajnie jakby zapowiedzieli oficjalne wsparcie myszki i klawiatury + otwarcie się na więcej gierek z PC. Marzeniem jest Football Manager + takie Heroes of Might & Magic III. W ogóle jeśli chodzi o te dwie ostatnie gierki to jest dla mnie nieporozumieniem fakt, że nie ma ich na konsolach. Tym bardziej, że Herosy miały niedawno oficjalne wydanie HD, a sterowanie na padzie nie powinno być problemem. No ale zdaję sobie sprawę, że szanse na te gierki to jest jakieś 0,001% [*]

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ragus napisał:

Port jednej z dwóch wersji ze steama. Nie wiem czy okrojona, gra się tak samo elegancko jak na pc :lapka: Classic na pc moim zdaniem jest zbyt czasochłonny ale co kto lubi.

Tylko pc a nie jakieś uproszczone gówna zabierające połowę opcji:newell:

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...