Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, xtomashx napisał:

Co teraz warto robić żeby leciał dobry sprzęt?

Farmić, farmić i jeszcze raz farmić. Zabijaj 15 imiennych bossów w LZ (później dorzucę mapkę). Szansa na drop tajnego elementu wynosi 6% natomiast egzotycznego 3%. Bossowie respią się co 4h. Zabijaj bossów i czyść punkt w DarkZone (respawn co 10 minut). Zrób sobie Shieldy które aktualnie są dostępne. Wykonuje misję na Legendarnym poziomie trudności. Są piekielnie trudne szczególnie jak się nie ma dobrego builda ale warto je robić bo  po misji zawsze wpadnie Ci egzotyczny zasobink. Każdą z misji legendarnych można wykonać raz w tygodniu. No i bierz udział w Globalu (startuje chyba w czwartek). Tam zbierasz global pointsy za.wykonywanie misji na odpowiednim poziomie trudności i kupujesz za nie tajne zasobniki z zestawów które są przypisane do aktualnego globala.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, xtomashx napisał:

 Na pvp mało przydatne jednak pve daje radę. Teraz mam ok 273 gs. Ogólnie bardziej zależy mi na pve niż pvp. Warto robić te raidy?

 

 

Ogólnie każdy set można zrolować sobie pod PvP i pod PvE. Wszystko zależy od tego jaka charakterystyka builda Ci odpowiada. Ogólnie w Dywizji żeby cokolwiek znaczyć zarówno na PvE jak i PvP trzeba mieć tajny set składający się z 6 elementów (są oczywiscie hybrydy ale to inna bajka). Bez pełnego tajniaka nie masz jakichkolwiek szans na PvP a na PvE jest bardzoo cieżko a grając z randamami to już wogóle mega ciężko(mówie to głownie o misjach Legendarnych i Najazdach na Bohaterskim). Także warto robić rajdy i zbierać tajne sety. Jesli chodzi o PvE to najlepeszy jest Nomad, Napastnik, Slużba Wartownicza i Taktyk. Oczywiśćie każdy z 14 setów ma swoje wady i zalety ale jesli chodzi o PvE to wg mnie te sety najbardziej dają radę. Jak masz dobrze zrolowanego Wartownika to jeden strzał w głowe zabiera ok 4mln HP, czyli złoty przeciwnik z pełnym pancerzem na Tier 5 jest w zasadzie na jeden strzał w głowe. A gs możesz sobie podnosić w terminalu za pomocą techów do max poziomu 291 dla giearsetu i 286 dla broni (ale tylko wtedy kiedy znajdziesz te elementy na Tier5)

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurcze naprawdę przyjemnie się gra po takim długim czasie przerwy :) Wczoraj biegałem za bossami w LZ jednak mam jakąś słabą mapkę, bo kilku nie było. Dz na razie nie ruszam, bo boję się konkretnego kuku od rogali przy moim obecnym sprzęcie. 

 

Czy granie Podziemi ma sens? Tam też sporo tych bossów i złotych przeciwników jest. Zastanawiam się czy nie jest szybciej farmić w taki sposób. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, xtomashx napisał:

Czy granie Podziemi ma sens? Tam też sporo tych bossów i złotych przeciwników jest. Zastanawiam się czy nie jest szybciej farmić w taki sposób. 

Ma sens bo leci tam niezly loot. Głównie z Bossów i Łowców(bardzo trudny przeciwnik. Zachowuje się jak gracz. Nie ma pancerza ale się leczy, jest bardzo szybki, co chwila robi uniki i dąży do bliskiego kontaktu, AI ma dużo wyższe niż każdy inny przeciwnik w grze. Jeżeli podejdzie dosyć blisko to zabija jednym uderzeniem. Oczywiście mówie o Tier5 bo na innych poziomach są dużo łatwiejsi). Łowców jest zawsze +1 w stosunku do ilości graczy w drużynie. Czyli grając sam będziesz miał ich dwóch. Wyskakują losowo a najczęściej pojawiają się w misjach 3 fazowych. Jeżeli zostaniesz przez nich zabity to już się nie pojawią podczas tej misji.

 

A co do mapki to ja korzystałem z tej. Korzystałem bo oczywiście lokacje znam już na pamięć. Musisz też wziąć poprawkę na to że bossowie patrolują teren i mogą być czasami lekko oddaleni od lokalizacji zaznaczonej na mapie.

tc-the-division-named-boss-locations-col

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Agencie @KOMARZYSKO melduje że granica 5k w aktach została przekroczona :D Może i nie mam już znajomych w realu, rodzina myśli że zaginąłem a w pracy już nikt mnie nie poznaje ale ch$j z tym bo za to należe do elitarnego  "NoLife The Division 5k Commendations Club". 750 rogali też uj.ebanych na Strefie a więc PRAWO TO JA! Od dzisiaj wszyscy macie mi salutować w Terminalu! :shotgun:  W du.pie mam dzisiejszą premierę Spidermana! Ide dalej wbijać akta! 335 TO GO!

a6edcdf64efb2.jpg

Edytowane przez Ryo-San
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KOMARZYSKO napisał:

Ja jedynke już odpuściłem na rzecz Forsakena.

Też pykam w Destiny 2 (nigdy nie grałem, w pierwszą część też) i muszę powiedzieć że to strzelanie jest koorewsko miodne! Nie wiem jeszcze o co tam biega bo wszystko mi się kojarzy z Dywizją ale jakoś to ogarnę. Oby jakoś przetrwać do 15 marca a w zasadzie do 12stego.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...