Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, XM. napisał:

Ale to playthrough zajmuje 60 minut do czasu zdobycia leku czy po zdobyciu napier.niczam misje bez czasu ale z elementami survival?

Przez leki wstrzymujące chorobe można czas gry rozciągnąć max do 2 godzin. Jak go zdobędziesz to ewakuujesz się cały i zdrowy ale (kiedyś wrzucałem statsy) tylko 12% graczy zaczynających ten tryb udaje się uciec z lekiem z DZ. A w drużynie gra się jeszcze lepiej (dzielenie się lekami,ciuchami, lekarstwami itp). Jak spodobała Ci się podstawka to survival Cię rozyebie.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Spoko się zapowiada, ale już mi się nie podoba że nie moge grać ile tam h chce w tym trybie tylko do czasu zdobycia leku tj. 2h Max. Jak bedzie w promce to pewnie kupię bo bardzo fajna gra. Jak już pisałem jedyny minus to dla mnie zbyt duże połączenie z Multi i Always online. Zawsze mnie gdzieś w środku boli świadomość że kiedyś nie bede mógł w te grę zagrać znowu jak wyłącza serwery mimo że normalny single tu jest.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, XM. napisał:

Spoko się zapowiada, ale już mi się nie podoba że nie moge grać ile tam h chce w tym trybie tylko do czasu zdobycia leku tj. 2h Max. 

Tylko przez pierwsze kilanaście godzin będziesz ginął co kilka/kilkanaście minut więc zanim dobijesz do 2h ciągłego grania w Survival to trochę wody w Wiśle upłynie :) trust me

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Kurcze mam problem przy instalacji a w zasadzie to nie wiem czy to faktycznie instalacja czy błąd. Zainstalowałem gre, ściągnęły się wszystkie patche, odpalam niby wszystko ok i wyskakuje nagle "instalacja Manhattau" i pasek jest tak może w połowie i nagle staje i się nie rusza. Zostawiłem nawet konsole na noc i nic. Stoi w tym samym miejscu : / Nie pamiętam już jak to było przy pierwszej instalacji ale nie przypominam sobie takich problemów. Miejsca na dysku ponad 100gb więc to napewno nie tu leży problem. @XM. Ty niedawno pierwszy raz odpalales TD. Miałeś ten problem?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Zobaczyłem, że mam na dysku, więc spróbowałem. Klimat ośnieżonego, wyludnionego i popadającego w ruinę Nowego Jokru robi wrażenie. Ale to akurat nic nowego, bo Ubi umie tworzyć światy.

 

Po Ghost Recon Wildlands trochę trudno przestawić się na przeciwników gąbki i cyferki w broniach i ekwipunku. Ta gra moim zdaniem byłaby jeszcze lepsza, gdyby się pozbyli tego dziadowskiego levelowania. A tak po każdej misji muszę siedzieć w ekwipunku i się bawić w porównywanie i wywalanie złomu.

 

Samemu nawet się przyjemnie gra, ale jak wszedłem do Safe House to od razu uderzyło mnie po oczach kilkunastu innych graczy skaczących, biegających, teabagujących po całym pokoju, że aż miałem ruch wymiotny. 

 

Póki co bawię się świetnie i mam nadzieję, że dam radę do końca. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

U mnie też jedynka wyżej niż dwójka - też chyba z racji starości wolę tę prostszą konstrukcję, a nie miliony buildów i rozkminianie.
No i oczywiście śnieżny NY :fsg:
Ale czy teraz bym w to grał?
Spędziłem tam blisko 400h, zrobiłem 100% i trzeba odpuścić (a na XBOXie by mi się chyba nie chciało tego powtarzać, za dużo gier do nadrobienia).

1271407124_TheDivision100exophase.png.778643c7a480a4f914bfb4253f5b2031.png

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Panowie, mam ochotę wskoczyć do Division (interesuje mnie tutaj zrobienie 100%). Pytanie na ile ma to teraz sens i czy w ogóle warto? Wiem, że trofea z dodatku Last Stand za wygranie 50 meczów jest chyba najbardziej irytujące, do tego Survival oraz Dark Zone, gdzie pewnie biegają już same noł lajfy.

Ktoś z forumka w ogóle jeszcze w to gra, żeby w razie czego pomóc czy poratować dobrą radą?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Survival to jest najlepszy w trybie PvP wtedy co chwila są momenty że można obsrać zbroje ze strachu. Najlepszy tryb ever i do dzisiaj nie jestem w stanie zrozumieć że Ubi tego nie pociągnęło dalej. Chociażby jakis f2p z tego zrobić. Naprawdę mieli mega oryginalny tryb BR którego nikt na rynku nie miał i nie ma. No a o tym że nie zaimplementowali tego do TD2 to już nawet nie chce mi się pisać bo ręce opadają 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.