Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli tylko postacie w singlu? A gdzie te złote części odblokowujesz?

W singlu jeszcze jakieś stampy na Miiverse (kij wie co to, bo nie używam). Złote części dostajesz odpowiednio:

 

1. Złote koła - musisz pobić wszystkie ghosty pracowników Nintendo w Time Trialach.

2. Złoty glider - musisz zdobyć 10,000 monet

3. Złoty kart - musisz zdobyć przynajmniej po jednej gwiazdce w każdym GP 150cc i Mirror Mode GP 150cc.

 

Mirror Mode odblokowuje się po zdobyciu złotego pucharu w każdym GP 150cc.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, w tej chwili nie da sie grac :|

Ciagle disconnecty, ja pyerdole.

Najgorsze jest to, ze gra za kazdym razem odejmuje 20 punktow od rankingu :|

Skonczyly sie zarty, gdzie ta (pipi)a Miyamoto, ja mu powiem.

 

Podobno to samo bylo z mk7, trzeba czekac na patcha.

 

bonus:

https://www.youtube.com/watch?v=s2BM9i4AANM

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, w tej chwili nie da sie grac :|

 

Podobno to samo bylo z mk7, trzeba czekac na patcha.

 

 

Ale co też tak było, że na początku oka a potem kaszak ?  No pierwsze 5-6 dni to była bajka, dziś faktycznie dość często wywala ale tak jak Soban pisze, na regional jakby mniej.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kur.wa zamówiłem we wtorek i nadal nie mam. Babka ze sklepu napisała mi maila, że faktycznie jeszcze nie wysłali, ogarnie o co chodzi i obiecuje wysłać w poniedziałek.

 

Wbijam wielki ch,uj w PlayerGames. A mama mi mówiła, żeby nie ufać ludziom z Białegostoku.

Odnośnik do komentarza

Dobra, a więc po ok 27 h grania online mesjasz wyścigów zaczyna mnie trochę denerwować :( , dlaczego:

- zaczynają się problemy z połączeniem, czasami wywala, a dla średniaka, kogoś kto ma ok 1500 pkt strata tak np 10 pkt to dramat:),

- nie grałem wcześniej online w żadne gierki (z wyjątkiem różnych nba-ejów), więc takie problemy nie są na moją cierpliwość, nie jestem przyzwyczajony,

- poziom rywalizacji strasznie się podniósł. Ja natomiat balansuję w okolicach 1500 pkt i lepiej już zapewne nie będzie, czemu? Bo drift opanowany mam piknie ale nie znam na pamięć tras i skrutów, a niestety sam z konsolą nie będę grał, ani "tracił" czasu na jeżdżenie samemu z duszkami, nie lubię...,

- ale głównie nudzi mi się już powoli granie z randomami.

 

Jakie widzę na to lekarstwo? Wiadomo jakieś łatki od Ninny itp ale przede wszystkim musimy w końcu jakiś pokój turniej forumowy zrobić. Będzie można pogadać w lobby itp. Dużo osób ma już MK8, więc można śmiało działać w tym zakresie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...