Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam WiiU i naprawdę nie wiem czy kupować Mario Kart 8. W sumie nie ogralem jeszcze nawet Donkey Konga i Super mario 3d World nawet;P.

Pytanie: czy ta gra ma sens w singlu, czy jest coś takiego jak motyw przygodowy jak ten w CTR gdzie zaliczajac kolejne trasy odblokowywało się kolejne światy?

Szczerze? Kupując grę od Nintendo nie bardzo mi się widzi online... no chyba, że rzeczywiscie jest MEGA? Jest?;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, mam WiiU i naprawdę nie wiem czy kupować Mario Kart 8. W sumie nie ogralem jeszcze nawet Donkey Konga i Super mario 3d World nawet;P.

Pytanie: czy ta gra ma sens w singlu, czy jest coś takiego jak motyw przygodowy jak ten w CTR gdzie zaliczajac kolejne trasy odblokowywało się kolejne światy?

Szczerze? Kupując grę od Nintendo nie bardzo mi się widzi online... no chyba, że rzeczywiscie jest MEGA? Jest?;)

Singiel jest nudny nie ma startu do CTR.

 

Np ja nigdy nie gra online, w nic! na żadnej konsoli,jednak przełamałem sié i kupiłem mesjasza. Przez tydzień zrobiłem ok 30 h w online. Który mnie wchłonął totalnie.

 

Podsumowując, jak chcesz brać dla singla to w życiu, a jak dasz szanse online to nawet się nie zastanawiaj i biegnij do sklepu.

Odnośnik do komentarza

Nie to, że jestem całkiem przeciwny online. W Dark Souls 2  i Battlefield uwielbiam grać przez net, no ale... od Nintendo się raczej wymaga mega singla... no i granie online zawsze mi sie kojarzyło z fragami w FPS a nie z cukierkowymi wyscigami gokartów;). Aż mi się nie chce po prostu wierzyć, że to może być tak dobre po prostu. Kurcze może jednak spróbuję... Jak stanieje w UK do 30 funtów to od razu biorę!

Odnośnik do komentarza

Dobra, a więc po ok 27 h grania online mesjasz wyścigów zaczyna mnie trochę denerwować :( , dlaczego:

- zaczynają się problemy z połączeniem, czasami wywala, a dla średniaka, kogoś kto ma ok 1500 pkt strata tak np 10 pkt to dramat:),

- nie grałem wcześniej online w żadne gierki (z wyjątkiem różnych nba-ejów), więc takie problemy nie są na moją cierpliwość, nie jestem przyzwyczajony,

- poziom rywalizacji strasznie się podniósł. Ja natomiat balansuję w okolicach 1500 pkt i lepiej już zapewne nie będzie, czemu? Bo drift opanowany mam piknie ale nie znam na pamięć tras i skrutów, a niestety sam z konsolą nie będę grał, ani "tracił" czasu na jeżdżenie samemu z duszkami, nie lubię...,

- ale głównie nudzi mi się już powoli granie z randomami.

 

- mnie wywala w 80% jak ty dolaczasz, albo ja dolaczam do ciebie :( Musisz miec cos z ustawieniami netu popsute :( na necie sa solucje, poszukaj

- dla mnie to jest wlasnie najlepszy w tym - wiedziec pod jakim katem wejsc w zakret aby dostac podwojne nitro, w ktorym miejscu postawic banana, aby zablokowac optymalna trase przejazdu przeciwnikowi...

Skroty - grajac z koksami powyzej 4000 codziennie poznaje nowe, zayebiste skillowe skroty, ktorych sam pewnie nigdy bym nie odkryl (chyba, ze przez przypadek - sa niewidoczne) - to jest przepiekna sprawa ominac caly peleton po idealnym ustawieniu sie na trasie i wykonaniu perfekcyjnego manewru "byc albo nie byc". W sumie ja to na pamiec poznaje trasy jezdzac na nich, nic tutaj na sile sie nie dzieje, nie wiem jaki masz z tym problem ;] W nba tez na pewno musiales wszystkie narzedzia, ktore oferuje gra opanowac do perfekcji, zeby zyskac przewage nad innymi, z tym ze tutaj dzieje sie to w zasadzie przy okazji.

- zalezy, ja grajac z ekipa gram o wiele gorzej, bo sie nie skupiam na grze tylko na gadaniu, no ale w mk to akurat nie jest problem, bo nie ma gadania ;f Nie wiem czy to dlatego zeby rozgrywa byla jak najbardziej zblizona do singla i pozbawiona lagow?

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam WiiU i naprawdę nie wiem czy kupować Mario Kart 8. W sumie nie ogralem jeszcze nawet Donkey Konga i Super mario 3d World nawet;P.

Pytanie: czy ta gra ma sens w singlu, czy jest coś takiego jak motyw przygodowy jak ten w CTR gdzie zaliczajac kolejne trasy odblokowywało się kolejne światy?

Szczerze? Kupując grę od Nintendo nie bardzo mi się widzi online... no chyba, że rzeczywiscie jest MEGA? Jest?;)

Wiadomo ze online duzo lepszy ale dla poczatkujacego kartowca tryb single tez jest fajny, a motywuja gwiazdki i postacie do odblokowania. Ja od poniedzialku tylko singla mecze i fajnie sie gra, nie mam na razie nudy bo nie znam dobrze tras. Poza tym jeszcze online nie odpalilem i pewnie dlatego mi sie dobrze w singla gra;)

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, a więc po ok 27 h grania online mesjasz wyścigów zaczyna mnie trochę denerwować :( , dlaczego:

- zaczynają się problemy z połączeniem, czasami wywala, a dla średniaka, kogoś kto ma ok 1500 pkt strata tak np 10 pkt to dramat:),

- nie grałem wcześniej online w żadne gierki (z wyjątkiem różnych nba-ejów), więc takie problemy nie są na moją cierpliwość, nie jestem przyzwyczajony,

- poziom rywalizacji strasznie się podniósł. Ja natomiat balansuję w okolicach 1500 pkt i lepiej już zapewne nie będzie, czemu? Bo drift opanowany mam piknie ale nie znam na pamięć tras i skrutów, a niestety sam z konsolą nie będę grał, ani "tracił" czasu na jeżdżenie samemu z duszkami, nie lubię...,

- ale głównie nudzi mi się już powoli granie z randomami.

 

 

- mnie wywala w 80% jak ty dolaczasz, albo ja dolaczam do ciebie :( Musisz miec cos z ustawieniami netu popsute :( na necie sa solucje, poszukaj

- dla mnie to jest wlasnie najlepszy w tym - wiedziec pod jakim katem wejsc w zakret aby dostac podwojne nitro, w ktorym miejscu postawic banana, aby zablokowac optymalna trase przejazdu przeciwnikowi...

Skroty - grajac z koksami powyzej 4000 codziennie poznaje nowe, zayebiste skillowe skroty, ktorych sam pewnie nigdy bym nie odkryl (chyba, ze przez przypadek - sa niewidoczne) - to jest przepiekna sprawa ominac caly peleton po idealnym ustawieniu sie na trasie i wykonaniu perfekcyjnego manewru "byc albo nie byc". W sumie ja to na pamiec poznaje trasy jezdzac na nich, nic tutaj na sile sie nie dzieje, nie wiem jaki masz z tym problem ;] W nba tez na pewno musiales wszystkie narzedzia, ktore oferuje gra opanowac do perfekcji, zeby zyskac przewage nad innymi, z tym ze tutaj dzieje sie to w zasadzie przy okazji.

- zalezy, ja grajac z ekipa gram o wiele gorzej, bo sie nie skupiam na grze tylko na gadaniu, no ale w mk to akurat nie jest problem, bo nie ma gadania ;f Nie wiem czy to dlatego zeby rozgrywa byla jak najbardziej zblizona do singla i pozbawiona lagow?

No ale jak mogę mieć coś z netem jak normalnie gram czy w NBA czy wcześniej z tobą w MK albo nadal bez problemu w regional ? Coś poprostu się zje.bało. Równie dobrze idąc tym torem to ty też możesz mieć coś netem.

 

No skróty są piękne ale tylko jak ja odkrywam lamiąc w online przy tym walcząc, a nie samemu lub z jałową konsolą.

 

No NBA to inna sprawa bo pół życia trenowałem, od małego oglądam, więc tam muszę dążyć do perfekcji... ale fakt sam tam też nie lubiałem trenować na salce.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, od czego zależy, że grzybek(i) mi da dopałkę czy ustrzeli kogoś ?  Jest to wykonywane randomowo czy ma się na to jakiś wpływ ?

 

Wait, what? W jaki sposób 'ustrzelić' kogoś grzybkiem?

 

Pograłem troche dłużej wczoraj wieczorem i nie wiem czemu, ale gra cały czas parowała mnie z ludźmi na niższych poziomach (miałem ok. 2300, inni max po 1500). Małe zaludnienie wieczorami jest? 1,5 tygodnia po premierze?

Odnośnik do komentarza

Wymiencie jedna gre w ktorej matchmaking dziala dobrze ;]

Ogolnie ja sie ciesze jak (bardzo rzadko) dobiera mnie do koksow z kilka k wiekszym levelem. Wczoraj za 3 miejsce dostalem 25 punktow, a za 9te 7 :potter:

Najczesciej jednak sklad jest wymieszany, bo ludzie dolaczaja do przyjaciol i tak to potem wyglada.

Odnośnik do komentarza

No odnośnie skrótów to wiadomo, że w większości są potrzebne dopałki. Powiedzcie mi, od czego zależy, że grzybek(i) mi da dopałkę czy ustrzeli kogoś ?  Jest to wykonywane randomowo czy ma się na to jakiś wpływ ?

Ponawiam pytanko:)

 

Z innej beczki zrobiłem sobie 3 dniową przerwę. Wczoraj na świeżości w końcu nauczyłem się zachowywać zimną głowę i używać dopałek tam gdzie trzeba (skróty). Efekt? W 2 h zrobiłem z 1430 na ponad 1600! W tym winy i 2 i 3 miejsca...

 

Ale co raz odje.bałem. Jechałem na 1 miejscu, na luzaku. Byłem może 100 m przed metą, już cieszyłem się z 1 miejsca no ale miałem (pipi)a zieloną skorupę. No i ją wystrzeliłem. Klasycznie poszła do przodu odbiła się od bandy, trafiła mnie potem jeszcze czerwona i tak spadłem na 7 miejsce:):)

 

Dziś niestety nie pogram bo siedze właśnie na klopie w hotelu w Stuttgarcie. Delegacja z pracy polegająca na zwiedzeniu jutro muzeum Mercedesa, a jutro muzeum Porsche ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie w sumie denerwuje to, że o wygranej zwykle decyduje to, kto wyrwie się na pierwsze miejsce na starcie i dostanie jakiś defensywny item. Jeżeli później nic nie skopie za bardzo na trasie to w 95% przypadków ma zapewnione pierwsze miejsce. Coś się zmienia na wyższych levelach?

Odnośnik do komentarza

Tak. Wszyscy jada razem grupa blisko siebie, miejsca cały czas się tasuja. 

Walka jest niesamowicie zacięta. 

Na niskich levelach prawie zawsze byłem pierwszy. 

Dzisiaj trafiłem na przekoksow i dojechałem na ostatnim miejscu więcej razy niż przez cały czas od premiery xD

Mega grali, jak bezbłędne roboty. Jak raz byłem drugi to myślałem, że się zesram ze szczęścia. 

Odnośnik do komentarza

Ahaha, co za giera. Na dżiforsie mam 4gb ramu, a takich cudów jeszcze nie widziałem. MK8 ma po prostu osobowość. Jakbym grał w animację pixara.

 

Multi na razie bombowe. Szybko łączy, bez lagów, bez zrywania. Na razie po 7 wyścigach największym sukcesem było 2 miejsce, nomale jeszcze plansz nie znam.

 

<3

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...