Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

xd w pierwszym wyścigu dzisiaj dalej miałem zepsute losowanie dopałek

 

 

 

nintendo

 

 

edit:

 

może to efekt placebo, ale faktycznie lepsze te itemki wypadają

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

naklepaliście stronw temacie to nie wiem czy moje pytanie nie będzie dublem.

 

Czy na jednym joy conie gra się znośnie? Bo chciałbym z żonką pograć a na razie nie mam drugiego pada czy zestawu joy conów? Chodzi mi o grę bez wspomagania. Ktoś testował ?  Bo jak się nie da to w pon kupuje pro controler :>

Odnośnik do komentarza

czesto gram z ziomkami na osobne joycony i nikt nie narzeka - gra jest idealnie skonstruowana pod to - jak sie da w opcjach by gaz byl wlaczony caly czas to praktycznie sterowanie w tej gierce ogranicza sie do ruchow galki i dwoch tylnych guzikow (jeden do itemkow, drugi do boosta przy skoku/driftu)

 

imo mk8d (i snipperclips) to chyba najlepsza gra pod popis switcha jako konsola hybrydowa z dwoma mini padami

Odnośnik do komentarza

da się, jak najbardziej, z dziewczyną gram tak prawie codziennie i nigdy nie narzekaliśmy, żeby było coś niewygodne. zabawa przednia ;) 

 

tylko właśnie pamiętaj o wyłączeniu wspomagaczy, bo jakiś debił w nintendo pomyślał, że dobrze będzie by drugi gracz miał defaultowo włączone wszystkie wspomagania (auto gaz, niewypadanie z trasy, sterowanie ruchem) i za każdym razem jak się grę włącza to trzeba te cholerstwa wyłączać -_- 

Odnośnik do komentarza

No właśnie chyba lepiej jak szmat czasu aby więcej osób zobaczyło :D Wczoraj gram i idzie mi tragicznie coś nie tak z padem świeżo kupionym. chciałem już jechać i reklamować pada a okazało się że jakieś wspomagacze sterowania miałem aktywne :D Po wyłączeniu już lepiej

4-8 miejsca :sapek: 

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Tam zagladaja ci co sa zainteresowani, po to to zalozylismy i to dziala dzieki szybkosci reakcji, wczesniej probowalismy sie ugadywac tak jak ty tutaj i nic z tego nie wychodzilo

 

Poza tym nikt ci teraz nie odpowie co bedzie robic za tyle dni i czy bedzie miec czas, jeszcze nawet godzina zbiorki nie znana

 

Serio polecam odpalic ta aplikacje discord

Odnośnik do komentarza

no ale wstepnie mozemy sie umowic na piatek na 21:00, czemu nie? moze dzieki temu, ze pojdzie tutaj info, pojawi sie wiecej osob :cool:

 

dodam tez dzisiaj ogloszenie o ustawce na discordzie.

 

Po wyłączeniu już lepiej

hooi tam ja dalej probuje :frog:
Chyba ci się gry pomyliły blant mówił o wspomagaczach sterowania w mk a nie gyro w splatoonie :D
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...