Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ostatnio narobiliście mi smaka że zaraz po Zeldzie pierwsze za co chwyciłem to MK8, dwa lata temu odbiłem się i stwierdziłem że to gra nie dla mnie, pomimo że nie było odsprzedaży bo był to zakup Wiiu bundle jak widać gra dostała drugą szanse. Już pojmuje jej fenomen :D od niedzieli śrubuje wyniki na 150cc i miedzy czasie gram online.Za(pipi)ista odskocznia, nic zobowiązującego na dłuższe posiedzenia, wskakujesz, robisz pół godzinną sesyjkę a micha sama się cieszy :D
Pozytywna, skillowa a wydawało się że większą przewagę ma tutaj los szczęścia.Teraz już wiem dlaczego taki ruch w temacie i schodzi w pół milionowych nakładach :pope:
I tylko zapytam, widać bardzo różnice, tak gołym okiem miedzy Switchem ? Bo kolejny dostaje bodziec nieczekania zakupem do grudnia. ^_^

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Od wczoraj nic mi nie idzie, 10-12 miejsce. Muszelka za muszelką, plus moje głupie błędy będące konsekwencją ciągłego spamu muszelkami. Wszyscy (pipi) szybsi, wszystkim losuje czerwone muszelki. Niebieska muszelka? Nic, że jestem ósmy, mnie też musi po drodze trafić .Bullet bill? Masz, ale pod warunkiem że wszyscy, których wyprzedzasz będą mieli gwiazdkę. Poziom bólu du,py przekracza już wszelkie dozwolone granice, mam ochotę sprzedać tego pier,dolonego crapa xD Switch zaliczył pierwszy lot na łóżko.

 

I jeszcze ten lag przy losowaniu itemka. Boże. Mam wrażenie, że lepiej mi szło gdy nie zaliczałem idealnego boosta na początku. Co z tego, że dobrze wystartuje, skoro i tak w wirze walki zawsze dostanę muszelką/bananem i jestem ostatni. 

 

giphy.gif

 

giphy.gif

 

giphy.gif

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No, a ja wrzuciłem moje ghosty, pierwsze 2 GP (mushroom i flower), wszystkie wyścigi poza ostatnim z drugiego GP. Nic specjalnego, jak mówiłem - pobijałem tylko duchy nintendo, nie starałem się o wykręcanie czasów. Podrzucam przy okazji fotkę z mojego PIERWSZEGO przejechanego time triala :lapka: pomyslalem ze warto takie coś uwiecznić

 

C_aldHAUAAIl-mc.jpg

Odnośnik do komentarza

Gierka sirius biznes, by dupa piekła :D

 

Ja tam na luzaku przyjmuje baty :)

 

Ale jak przed samą metą raz ustrzeliłem Ficka, wskakując tym samym na jego miejsce, to nie powiem... Zawyłem wtedy złowieszczym śmiechem satysfakcji :)

Odnośnik do komentarza

Ja karierę na 50cc już wymasterowałem. Wszystko zdobyte na 3 gwiazdki. Wczoraj skończyłem 100cc, ale tu już gorzej. Kilka turniejów mam na 1 lub 2 gwiazdki. Przy 150cc będzie pewnie jeszcze gorzej, a przy 200cc pewnie rozwalę konsolę ze złości :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...